בעיה בחיבור אלחוטי עם netgear vvg2000 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור אלחוטי עם netgear vvg2000

Lirux

Recommended Posts

קיבלתי היום מודם מבזק netgear vvg2000, חיברתי וקינפגתי אותו כראוטר והכל עובד מצויין.

יש רק בעיה אחת מוזרה גם הפלאפון וגם הטאבלט שלי (אנדרואיד) שניהם מתחברים לראוטר אפשר לגלוש והכל תקין.

הבעיה מתחילה כאשר המכשירים יושבים זמן מסויים בלי שאני אגע בהם, אחרי הזמן הזה כשאני מעיר את המכשיר הוא מראה שהוא מחובר לרשת אבל אין גישה לאינטרנט, ז"א, אני מצליח לראות את ה-LAN שלי אבל לא יכול לצאת החוצה ל-WAN. רק כיבוי והדלקה של הWIFI במכשיר עוזרים (להתנתק ולהתחבר).

יש לציין שהבעיה לא היית עם הראוטר הקודם dlink 2760u.

אשמח להצעות לפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו הרבה צפיות אבל בלי תגובות. הייתי ברור עם תיאור הביעה?

אם אתם לא מבינים תשאלו שאלות ואני אשתדל לענות.

אתם יכולים להציע לי גם בדיקות (למרות שניסיתי כמה) ואני אחזיר את התוצאה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאני מבין מדברייך יש חיבור אבל אין גישה. באיזו סוג הצפנה הגדרת את הרשת האלחוטית?

האם ניסית לשנות ערוצים בראוטר?

אני מכיר את הבעיה הזאת יש לי גם את הראוטר הזה וכל פעם עם האייפון זה לפעמים לא היה נכנס.

ברגע ששיניתי ערוצים התקלה הסתדרה.

תנסה זאת ותודיע אם הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שגיליתי מה הבעיה אבל אני לא שמח מהמצב.

הגדרתי בראוטר ש-2 המכשירים יקבלו כתובת שמורה (מסויימת) מה- DHCP, למשל שהטאבלט תמיד יקבל 10.0.0.3.

עם הראוטר הקודם השתמשתי בפונקציה הזאת ללא בעיה אבל פה נראה כי היא הגורמת לבעיה (לאחר ביטול שלה למכשירים הספציפיים) לא נקתלתי בתופעה שוב (בינתיים).

כמו שאמרתי אני לא מוכן לקבל את המצב כי בכל זאת הפונקציה קיימת ואין סיבה שהיא לא תעבוד.

אשמח לשמוע רעייונות ללמה זה יכול לקרות.

זאת הגירסאת firmware שכרגע יש לי על הראוטר: V2.7.25

קיימת גירסה חדשה יותר? (חיפשתי ולא הצלחתי למצוא בכלל גרסאות להורדה, גם לא ישנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגירסא שיש לי על הראוטר הזה היא V2.7.29_2.7.29

דבר עם יעדכנו לך קושחה מרחוק

שמע הייתי מציע לך לאפס את הנתב אם אתה אומר שהוא קיבע לך כתובת IP בצורה אוטומטית בלי שהגדרת לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גירסה 2.7.27 והם אמרו לי שגירסה 29 זה רק למי שיש bezeq free wifi (נשמע כמו חירטוט רציני).

בכל מקרה לא אמרתי שהראוטר קבע לי כתובת אלא שאני מגדיר לו שישמור כתובת מסויימת מהפול של ה-DHCP ל- מסויים ואז מופיעה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה חירטטו אותך לי אין BEZEQ FREE WIFI ויש לי את הקושחה הזאת עוד לפני שהשירות הזה התחיל.

בכל מקרה נסה להכנס באתר שלהם אולי שם יש עדכון לקושחה הזאת.

אם לא תגיד שיפתחו לך בקשה להחלפת תיקח אולי DLINK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...