IP לא מתחלף - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IP לא מתחלף

Nightbeat

Recommended Posts

אני מחובר לאינטרנט דרך הוט\הוט-נט ובמשך שנה שלמה לא השתנתה לי כתובת הIP

הספק והתשתית טוענים שהכתובת צריכה להשתנות כל 3 חודשים, התווכחתי איתם בערך חצי שעה שהכתובת לא השתנתה ויש לי לוגים שמוכיחים את זה.. לטענתם אין דרך לשנות את הכתובת עם תשתית של וזה לא הגיוני שהכתובת לא השתנתה עד היום :kopfpatsch:

בסוף הגענו להסכם שלא כל כך עוזר לי, וזה שהיא 'תרשום' לעצמה לבדוק בעוד 3 חודשים אם הכתובת השתנתה, ואם לא, אז אין לה מה לעשות בנושא >:(

האם באמת אין שום דרך לשנות כתובת IP עם תשתית של הוט? אני מאמין שמישהו חשב על זה פעם.. חייבת להיות איזושהי דרך.. זה לא הגיוני שיהיה אייפי אחד שלא יתחלף לעולם

הדרך היחידה כנראה היא לעבור לבזק, אבל זה אומר שאני אצטרך להחליף את הנתב של וזה סתם בלאגן שלא שווה את זה רק בגלל כתובת IP.

אם יש למישהו רעיון, אני אשמח לשמוע.

תודה וחג שמח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתובת "יכולה" להשתנות כל 3 חודשים.

זה לא אומר שהיא ב100% תשתנה, רוב הזמן היא גם לא תשתנה כי המודם שלך יבקש את אותו IP.

הכוונה בעצם שהLEASE מהDHCP הוא למשך 3 חודשים, ובעצם מה שקרה שכל פעם שעומד להיגמר הLEASE, המודם מבקש את אותו IP או שהשרת DHCP נותן פשוט את אותה הכתובת.

בכל אופן בשביל לקבל IP אחר הדרך היא לשנות את הכתובת של מה שמחובר למודם (מחשב או נתב).

פשוט מאוד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתובת לא אמורה להשתנות כלל.

בשביל לשנות אוהת אתה צריך לשנות את כתובת הMAC של הרכיב שמחובר למודם.

וככה תוכל לקבל עד 3 כתובות שונות.

מה זאת אומרת הרכיב שמחובר למודם? יש לי 2 מחשבים שמחוברים בLAN. לשנות להם את הכתובת MAC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים מחוברים דרך או דרך מתג?

אם דרך , אז אתה צריך לשנות את כתובת הMAC החיצונית של הנתב.

אם דרך מתג, אז כל מחשב מקבל כתובת IP אמיתית שונה, במקרה הזה לשנות את כתובת הMAC של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים מחוברים דרך נתב או דרך מתג?

אם דרך נתב, אז אתה צריך לשנות את כתובת הMAC החיצונית של הנתב.

אם דרך מתג, אז כל מחשב מקבל כתובת IP אמיתית שונה, במקרה הזה לשנות את כתובת הMAC של המחשב.

יש נתב hotbox ששתי המחשבים מחוברים אליו עם כבלים מאחורה

את כתובת הmac של הנתב משנים דרך ההגדרות של הנתב? או שאני צריך להשתמש בתוכנה שתשנה את ה של המחשב ?

ועוד שאלה שלא קשורה כ״כ, אורך הכבל שאני מחובר דרכו הוא באורך 40 מטרים בערך, העברתי אותו דרך קירות כי חשוב לי להיות מחובר ישיר

השאלה אם אורך הכבל משפיע על אורך זמן השליחה של האות במשחקי וכו׳? כי האות צריך לעבור 40 מטרים עד שמגיע לראוטר ואז הוא צריך להישלח לשרת. זה נכון או שהמהירות שהאות עובר דרך הכבל היא מהירה מספיק כך שלא יהיה הבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בתפריטים של ההוט בוקס אם יש לך גישה לשינוי כתובת MAC

בקשר ל40 מטר, זה בהחלט לא מה שמשפיע מהותית על הפינג.

תעשה פינג לנתב שלך ותראה מה ההשפעה.

הפינג הוא אכן 1MS ;D

אין שום גישה לשינוי כתובת , יש רק FILTERING :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...