מסך שחור/מחשב קופא/אין יציאת וידאו. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך שחור/מחשב קופא/אין יציאת וידאו.

marlboro

Recommended Posts

שלום,

הבעיה והבדיקות שביצעתי :

אחד מהדברים קורא

- המסך הופך פתאום לשחור וחוזר לעצמו ואז מופיע הודעה שהיתה בעיה בדרייבר ושוינודס עשה ריקוברי

- המסך הופך לשחור ואין יציאת ווידאו

הדבר קרא כל כמה דקות

החלפתי ספק, ונראה שיש שיפור אך לאחר כמה דקות המחשב הפעם קפא, אבל זה לקח לו מעט יותר זמן (אך עדיין מספר דקות)

שוב הדלקתי לאחר מספר דקות שוב קפא, מה שמוזר שהפעם לא הופיעה הודעת שגיאה של ווינדוס וזה לקח יותר זמן עד שהתקלה הופיעה.

ניתקתי את הכרטיס מסך, עברתי לכרטיס מסך מובנה בהתקנת הדרייבר שלו פתאום שוב הופיע בדיוק אותו מסך שחור

אך כרגע אני עובד איתו וזה לא קרה שוב.

(המסך השחור היה מופיע כמה פעמים גם בהתקנת הדרייבר של הכרטיס מסך, וכשהחלפתי לספק אחר הןא לא הופיע בהתקנה)

מערכת הפעלה ווינדוס 8

שני הספקים חזקים מספיק לכרטיס מסך.

** חיברתי את הכרטיס מסך במחשב ישן עם וינדוס , כרגע אני לא רואה תקלה (בערך שעה של הפעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממש ממש כבר אובד עצות,לא מצליח לאתר מהיכן התקלה אולי שילוב של לוח וכרטיס מסך, ספק + לוח ??

החלפה לספק אחר שינתה את הבעיה (כמו שתארתי),ולפני כמה ימים הפסיקה יציאת DVI בכרטיס מסך לעבוד (גם בהדלקת המחשב,דבר שנעלם לאחר מכן).המחשב רק נקנה לא מזמן,ובדיוק עכשיו אני צריך להשתמש בו מאוד,לשלוח אותו לבדיקה אם יצליחו לאתר את הרכיב התקול בדיוק (אולי זה אפילו כמה) וגם מאוד מאוד לא רציתי.

לא מצאתי שום פתרון,אז לפתע מצאתי את עצמי מגיע לקובץ שרץ ברקע, עשיתי חיפוש ותוצאה שהיה נראה כבר שהסתכלתי בכותרת שלה שהגעתי לפתרון (בכרטיס אחר משלי),

וגם אופן תיאור הבעיה שם עזר לי מאוד.

https://forums.geforce.com/default/topic/532345/asus-660ti-display-driver-stopped-responding-100-gpu-usage/?offset=3

(בכל החיפושים קודם לא מצאתי משהו כזה)

מדובר ב"וירוס" (תוכנת האנטי וירוס אמרה שהוא נחשב לתקין)

iehighutil

הסרה עם hijackthis ומחיקת מקום הקבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...