מעוניין להצטרף לקניה מרוכזת לספק כח Corsair AX1200i - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להצטרף לקניה מרוכזת לספק כח Corsair AX1200i

golde

Recommended Posts

אבל כדי שתהיה מכירה, אתה צריך ליזום אותה.

לפתוח דיון בודק אם בכלל יש לקוחות פוטנציאלים.

ולברר מול חניות בכמה הנחה תוכל להשיג על כמות.

אף אחד לא יעשה את הדברים האלה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי SESONIC P860 רוצה להתקדם לא ללכת אחורה

אני יודע שעבר מעל שבוע אבל אני חייב להקפיץ את הדבר הזה. חבר, יש לך P860 של סיסוניק ואתה רוצה ספק AX1200i בשביל מה בדיוק? יש לך ספק אחד האיכותיים בשוק שמבחינת איכות בנייה, Ripple והכל לא נופל מהקורסייר. זה שהקורסייר הוא 1200W לא אומר כלום. ואגב הספק שיש לך כבר היום מספיק להחזיק את המערכת שלך פעמיים.

ובנוסף, אם בהספק עסקינן, להריץ מערכת שצורכת 400W עם ספק 1200W רק יפגע בספק וברכיבים שלו. ספק כח עובד הכי טוב כשהוא מנצל 60-70% מכמות ההספק שלו באופן רציף. אם תנצל 33% מספק 1200W רק תקצר את אורך חייו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ה 1200I מנוהל על ידי מעבד ומתאים את היעילות שלא לפי הצריכה התוכנה שמגיע לחיבור ה שלא בדרסה החדשה שמורידים מהאתר נותנת ניתור מדוייק ואפילו אפשרות להפוך אותו ממסילה אחת לרב מסילות הוא באמת מדהים... דרך אגב כבר רכשתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
ה 1200I מנוהל על ידי מעבד ומתאים את היעילות שלא לפי הצריכה התוכנה שמגיע לחיבור ה שלא בדרסה החדשה שמורידים מהאתר נותנת ניתור מדוייק ואפילו אפשרות להפוך אותו ממסילה אחת לרב מסילות הוא באמת מדהים... דרך אגב כבר רכשתי....

וכל זה שווה לביצה, למה? כי תלמד אלקטרוניקה בסיסית זה למה.

הוא לא ימשוך מספיק כדי להגיע לסביבה שבה הוא מתחיל להיות כ"כ טוב.

בואנה, מדי פעם אתה נכנס לפורום הזה וזה נראה כאילו המצב הכלכלי בארץ מדהים ולא זיינו את כולם עם מעמ, מס הכנסה וחרא. או שפשוט יש כאן יותר מדי ילדים שששכנעו את ההורים לתת להם לשבת על כרטיס האשראי בלי שום בקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF

חשבתי שמדובר באיזה מפרט מטורף של QUAD SLI ואז ראיתי על מה כל המהומה..

קח.. תחשב את מה שאתה צריך כאן http://www.thermaltake.outervision.com/

ואם אתה רוצה בטחון, תקח משהו של 700W פלטינום/גולד

הסיבה היחידה לקחת 1200W היא חוסר ידע ועודף כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...