עכבר חדש ומקלדת אלחוטית ב-NY - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר חדש ומקלדת אלחוטית ב-NY

biodome

Recommended Posts

היי אנשים,

אני בניו יורק כרגע וחשבתי לשדרג עכבר למחשב שלי ואולי מקלדת ל- עם עכבר מובנה.

לא משחק במחשב אבל כן מתעסק בגרפיקה ורוצה עכבר טוב. יש אלחוטי שבאמת עובד כמו שצריך ומדוייק?

תקציב עד 100-150 דולר.

באשר למקלדת - היה לי MINI DINOVO והיא לא נוחה בעליל. משהו יותר מוצלח? לא מעודכן מה הולך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעריכה גרפית וגם למשחקים עדיף עכבר אופטי חוטי.

יש לי Logitech G400 ואני משתמשת בו לעריכה גרפית, לפוטושופ בפרט ומאוד מרוצה ממנו.

החיישן שלו מאוד מדוייק, לעכברים האלחוטיים הנפוצים יש חיישני לייזר וחיישן אופטי עדיף עליהם.

אתה מוזמן לקרוא בסטיקי שאלות נפוצות על הנושא "למה עכבר אופטי עדיף על עכבר לייזר".

לגבי מקלדת, Lenovo N5902 היא מקלדת טובה ל-HTPC. אפשר להשיג אותה ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ לא הייתי ברור כל כך, אני לא רוצה מקלדת מיני מזערית כי הן לא נוחות לשימוש. אלא מקלדת full size קלת משקל שיש לה עכבר מובנה שבאמת נו להשתמש בו. אפשרי גם עכבר אלחוטי בנפרד אם הוא עם קליטה אלחוטית ממש טובה. המרחק שלי הוא בערך 3 מטר מהטלוויזיה, כרגע אני משתמש בסט של מיקרוסופט מהשנתיים האחרונות והעכבר פשוט עם קליטה מחורבנת.

באשר לעכבר למחשב הראשי, אכן אני יודע שעכבר אלחוטי בד"כ לא מומלץ לגרפיקה, חשבתי אולי היו חידושים בשני האחרונות.

טוב לדעת שלייזר פחות מוצלח מאופטי. הוא לא ממש ישן ה-G400? אין איזה מדליק שיהיה מוצלח יותר?

עכשיו אני עכבר של אבל הוא כבר דיי ישן, בן 5 שנים לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G400 לא עד כדי כך ישן. אם אלחוטי ממש חשוב לך אז קח את ה-G700.

לגבי מקלדת, K270 יכולה להתאים.

אם אתה רוצה מקלדת עם משטח מגע מובנה יש את ה-K400 אבל נראה לי ש-G700 עם K270 יהיה שילוב יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...