GTX Titan - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX Titan

Tzach_n

Recommended Posts

טוב אז רובכם בטח ראיתם כבר את הסרטון של הכרטיס החדש שהולך להחשף מחר, אם לא אז הנה הלינק:

חייב לציין שיצאו לי העיניים! רציתי לשאול אתכם, האם יש סיבה כלשהיא להשתמש בכרטיס כזה למערך של מסך יחיד? הבנתי שהוא מיועד לתצוגה של 4 מסכים עם הכח העצום שיש בו, אבל האם הוא ינוצל במלואו על מסך אחד בגלל שהוא כרטיס בעל יחידה?

וגם עדיין לא הבנתי האם מדובר בהמשך לסדרה 600 או שמדובר כבר בכרטיס מסדרת 700 החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס הזה מיועד להיות חוד החנית של סדרה 700 מבחינת כרטיס בודדת (יחליף את gtx 680).

משחקים כבר היום לא מנצלים בצורה טובה את הכרטיסים שקיימים , אבל זאת לא המטרה , המטרה היא להצהיר שיש להם את הכרטיס החזק ביותר לשוק הביתי , לשוק המשחקים , וזה פרסומת מצוינת , כי זה מה שיהיה בתודעה של אנשים:NVidia זה הכי טוב.

היחידים שיקנו אותו זה אנשים חולי בנצמרקים , שרק רוצים שיהיה להם את הכי טוב , אפילו אם זה אוברקיל אדיר או אנשים שמשחקים על מספר מסכים ברזולוציה מטורפת , כך או כך מדובר במספר מצומצם של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 1000 דולר מסתובבים בבית או ששדדת יהלומים בבלגיה? :lol:

הוא רמז שיש לו את הכרטיס בלייבסטרים שלו, הסרטונים צולמו כמה ימים קודם אבל נאסר עליו לפרסם אותם עד להכרזה.

מחר יוסר האמברגו ונוכל לראות ביצועים של המפלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, חלילה להתרברב או משהו, אבל אני בן 27, מרוויח כסף טוב אז אני יכול להרשות לעצמי דבר כזה. כמובן שזו תהיה טפשות להוציא כזה סכום על כרטיס מסך אין ספק בכלל.... אבל בדברים האלה העיניים שלי מנצנצות כמו ילד בחנות ממתקים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...