רוצה לקנות xbox - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות xbox

Warchief

Recommended Posts

היי

אני רוצה לקנות , התקציב שלי הוא באיזור ה2000 ש"ח.

הבעיה היא שאין לי מושג איזה סוג כדאי ומאיפה..

ראיתי שיש כל מיני סוגים כמו slim ו- elite מה עדיף?

אף פעם לא הייתה לי קונסולה ואני ממש לא מבין בנושא,

אני אשמח לקבל את המלצותיכם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את גרסת ה-250GB Slim PAL. לגבי החנות, כל חנות מכובדת תתאים. עדיף לקנות מהארץ בשביל האחריות.

יש פרוצות ויש כאלה שלא. קונסולה פרוצה קוראת צרובים, אבל אתה מסתכן בבאן מהרשת שלא יאפשר לך להוריד עדכונים למשחקים. אם אתה מתכוון לקנות רק משחקים מקוריים תוודא שהקונסולה לא פרוצה.

אה, ותהנה. יש גורמים מסויימים בפורום שישכנעו אותך בכל הכוח לא לקנות קונסולה. אני קניתי את שלי לפני כמעט שנה ואני מאוד נהנה ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

אגב אני מחפש מקורי ולא פרוץ.

למה הslim עדיף על הelite ?

אגב כדי לשחק אונליין צריך משהו מיוחד? או שפשוט קונים את המשחק ואפשר כבר לשחק?

והאם יש שרתים בארץ או שחייבים לשחק רק בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-slim זאת גרסה חדשה יותר של הקונסולה, שהושקה כמה שנים מאוחר יותר מהקונסולה המקורית. הקונסולה המקורית היתה יותר גדולה, צרכה יותר חשמל, והיו לה הרבה יותר בעיות טכניות. עם השנים, כשהרכיבים התמזערו, אפשר היה להרכיב קונסולה קטנה יותר. בשום אופן אל תקנה קונסולה מהדור הישן (לא slim).

לגבי כל הכינויים (elite, arcade), זה רק הגודל של הדיסק הקשיח שבתוך הקונסולה. כל שאר החומרה זהה לחלוטין. עדיף לקנות את הגרסה עם הדיסק הכי גדול (250GB) שלדעתי נקראת elite, כי זה מאפשר להתקין יותר משחקים על ההארד דיסק במקום להשאיר אותם על הדיסק, כי מהארד דיסק המשחקים נטענים יותר מהר.

לגבי האונליין, מולטיפלייר עולה בערך 250 ש"ח בשנה (מה שנקרא Live Gold), לכל המשחקים (אבל חכה לתשובה אחרת, כי לא ממש התעסקתי עם זה, אני שחקן סינגל). איפה השרתים יושבים אין לי מושג, כנראה שכל משחק מחליט בנפרד, אבל כנראה שלא בארץ. אולי אם משחק הוא PAL סביר להניח שהשרתים באירופה, NTSC אז ארה"ב. עדכונים למשחקים אתה יכול להוריד בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך ליקנות

בסוף השנה מדברים על זה שיצאו הXBOX3 והPS4 ,עם אתה לא מעונין בWIIU

להשקיע 2000 שקל על קונסולה בסוף החיים שלה לא ניראה לי רעיון טוב בימיוחד

עם אתה חיב עדיף לחפש עיסקה לסלים ביד 2 ,ולא ליקנות חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציוד עיקפי למחשב \WIIU \מישחקים למחשב

יש כל מיני דברים

לא כל כך ממליץ לקנות נידות וניחות כרגע ,כי זה רק עניין של זמן עד שיצאו מודלים משופרים (לנידות )

ולא היתי משקיע כרגע בXBOX360 סכומים גדולים

בגדול במצב של שוק הקונסולות היום ,אני לא חושב שזה הזמן לקנות קונסולה חדשה

גם לא את הWIIU

שהיורשות ל360 וPS3 מיתקרבות ,ונינטנדו בסוף תוריד את המחיר לWIIU אני מנחש בסוף השנה

זה פשוט לא זמן טוב

עם יאפשרו לך -אני מניח שההורים ? ,תבקש לדחות את המתנה לסוף השנה

אז תיהיה תמונה הרבה יותר ברורה מה קורה בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה..

לאור ההמלצות אני כנראה יורד מהנושא..

אגב המתנה היא מההורים של אשתי לעתיד ;) ולכן אני לא יכול לבקש לדחות או משהו כזה..שאלו אותי מה אני רוצה אז חשבתי ש יכול להיות נחמד..אבל אם לא כדאי אז לא בכח..

תודה רבה

אפשר לנעול מבחינתי (לא יודע אם צריך או לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...