מחפש קריסטל לינק של ביטספאוור \ שאלה על דלתא - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קריסטל לינק של ביטספאוור \ שאלה על דלתא

AvlK

Recommended Posts

שלום

קשה לי להאמין שאני באמת אמצא אבל שווה לנסות.. (לפני שמישהו יחשוב שאני בא לשנורר אז לא אני מעונין לקנות ;) )

אני מחפש שני טיובים של ביטספאוור קריסטל לינק באורך של 19 מ״מ וארבעה מחברים c47 , אם למישהו נשאר מאיזושהיא סיבה אני מעוניין לקנות , כי אני כנראה לא יבצע הזמנה מחו״ל רק בשביל זה .

תודה מראש

מה הדלתא הנמוכה ביותר שאנשים עם מים מגיעים אליה , האם קיים מצב של דלתא שלילית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צינור אתה יכול לקנות צינור אקרילי במידה (10 מ"מ פנים 12 מ"מ חוץ) ולחתוך כאוות נפשך במחיר של קיט קריסטל לינק.

באשר למחברים, או שתחפש מישהו שמזמין מחנות בחו"ל ו"תרכב" על ההזמנה שלו או שימשהו פה יכול באמת למכור לך.

פרט צבע (בלאק ספארקל, מאט בלאק, דלוקס וויט וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צינור אתה יכול לקנות צינור אקרילי במידה (10 מ"מ פנים 12 מ"מ חוץ) ולחתוך כאוות נפשך במחיר של קיט קריסטל לינק.

באשר למחברים, או שתחפש מישהו שמזמין מחנות בחו"ל ו"תרכב" על ההזמנה שלו או שימשהו פה יכול באמת למכור לך.

פרט צבע (בלאק ספארקל, מאט בלאק, דלוקס וויט וכו')

קראתי באמת פה בפורום שאנשים קנו צינור במידות האלה.. אבל כשקונים את הקיט של ביטספאוור (יש כמה סוגים) אז אחד מהם מגיע עם שלושה צינורות באורכים שונים שסביר שמי שקנה ישתמש רק באורך אחד מבין השלושה כך שבעצם אמור להישאר לו שני צינורות מיותרים , אם יהיה לי מזל אני אמצא מישהו שקנה שני קיטים ואז נשאר לו שני זוגות של צינורות כל זוג באורך שונה , בכל מקרה קניתי את האקווה לינק שאשתמש בו כברירת מחדל אם לא יתמזל פה מזלי

ואולי בהזדמנות זו אם יש מישהו שמבצע הזמנה אשמח להשתתף איתו ולהוזיל לשנינו במידה מסויימת את העלות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...