איפה אפשר לקנות מאווררים פשוטים של 80 מ"מ ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות מאווררים פשוטים של 80 מ"מ ?

ZigZag

Recommended Posts

כאלה כמו אצל JACK ASS, חשבתי על כמה שבועות כבר,

והוא נתן לי בכלל חשק אחרי שראיתי איזה יופי יצא לו :)

איפה אני יכול לקנות (מקומות ספציפיים) מאווררים פשוטים כאלה ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה יכול לקנות 80מ"מ.. פשוטים וזולים בכל חנות מחשבים הקרובה לביתך. ע"י סידור יעיל הם יתנו לך תוצאות יפות...

ב. Tuxx, תעשה לנו טובה ותקשור את המחשב לאדמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה להשקיע כסף או סתם רוצה עוד מאווררים, לך לחנויות מחשבים בסביבה ותשאל אם יש להם ספקים שלא עובדים או מאווררים שהם לא צריכים... אם הם מביאים לך ספקים, תפרק מהם את המאוורר וזהו. הנה לך מאוורר 80 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת...

כמה כבר עולה מאורר 80מ"מ ג'נרי? 15-20 שקל...

אבל איפה יש ? אין לי חנויות מחשבים אמיתיות קרובות לבית,

בקניון מקסימום יש כל מיני עתיד מחשבים כאלה שמוכרים P4 עם 64MB SDRAM וDVD ב6000 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קימים שני סוגי מאוררים

1. עם מיסבי החלקה והם זולים 2.5$ ותוחלת חיים נמוכה הפוגעת בתיפקוד המערכת שאינה פועלת והחיסכון הופך לעלות עצומה.

2.עם מיסבים כדוריים והם יקרים ביותר עם תוחךת חיים ארוכה ביותר. כדאי לקחת של שמות מפורסמים בגלל רמת האיכות. זיגזג מייבא מאוררים איכותיים. אם תרצו אתן לכם את שם הספק שלו בצפון ושם תשיגו מחירים זולים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קימים שני סוגי מאוררים

1. עם מיסבי החלקה והם זולים 2.5$ ותוחלת חיים נמוכה הפוגעת בתיפקוד המערכת שאינה פועלת והחיסכון הופך לעלות עצומה.

2.עם מיסבים כדוריים והם יקרים ביותר עם תוחךת חיים ארוכה ביותר. כדאי לקחת של שמות מפורסמים בגלל רמת האיכות. זיגזג מייבא מאוררים איכותיים. אם תרצו אתן לכם את שם הספק שלו בצפון ושם תשיגו מחירים זולים יותר

אין לי תקציב, אני לא רוצה להוציא 100 שקל על מאוורר,

משהו פשוט שרק יתן סירקולציה טובה, בסביבות ה20 30 שקל מאוורר........ באיזור המרכז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...