מבקש המלצה לכבל RCA סטריאו עם יציאה ל 3.5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לכבל RCA סטריאו עם יציאה ל 3.5

Jenia24

Recommended Posts

אהלן,

יש לי Microlab Solo 4C ולאחרונה שמתי לב שלאחרונה הם מייצרים המון רעש סטטי וגורמים לניתוקים של של אחד מהרמקולים. בדקתי את העניין וגילית שזה קשור לכבל ה-RCA שהגיע עם הרמקולים.

אני מחפש כבל חדש שימנע את הרעשים הסטטים, בחיפושים שעשיתי ראיתי כל מני מושגים של פלאגים מחוזקים,כבלים מסוככים,חיבורים מוזהבים וכו', אין לי מושג בדברים האלה ואני פשוט רוצה אחד שימנע את הרעשים הסטטים האלה.

התקציב שלי הוא 50 ש''ח אבל אני יכול להכפיל אותו עם המצב ידרוש זאת, אין בעיה גם להזמין את הכבל מחו'ל, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות קצת סדר: ציפוי זהב (מעשית זה לא זהב לגמרי, אלא משחת זהב עם תכולה של 5% בערך), בהרבה מקרים זה גם ציפוי באיכות זבלה שרק נראה כמו ציפוי זהב. הציפוי הזה אחלה כדי למנוע חלודה (ולא כי הוא מוליך טוב יותר בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים), אבל יש לו גם חלופות אחרות שעושות אותו הדבר. כבל מסוכך אומר פשוט שיש בפנים חוט של סיגנל שמכל הצדדים שלו יש את קו האדמה ששומר עליו מפני הפרעות מהסביבה.

בנוגע לדגם ספציפי, אין לי מושג מה להמליץ לך - כבלים של חברות אמיתיות מתחילים במעל ל-100 שקלים לדעתי וגם אז אני לא ממש מכיר דגמים. אני מכין לעצמי כבלים לבד, אבל לעיתים אני משתמש בכבלים זולים ופשוטים שקיבלתי עם ציוד כזה או אחר. בהרבה מיקרים, עם מערכות בסיסיות (כמו במקרה שלך), אין שום סיבה להשתגע בהשקעה הכספית וכל כבל פשוט וזול יעבוד בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

ראיתי בחנויות שהמוכרים מציינים מושגים כמו "פלאגים מחוזקים" "כבל עבה" מה היתרונות של הדברים האלו?

ומה דעתך? האם שוב לקנות כבל פשוט כמו זה שהגיע עם המערכת ולקוות שהתופעה לא תחזור, או אולי להשקיע קצת יותר ולהזמין כבל מסוכך שלפי ההסבר שלך יכול למנוע רעשים לא רצויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכת כזו בסיסית אין טעם להשתגע מבחינת הסיכוך. לדעתי מה שחשוב הוא שהכבל יהיה אמין, משמע עמיד פיסית. זה משהו שקשה לזהות כשאין ניסיון, אבל אתה יכול בהחלט לנסות לבדוק איך הכבל "מרגיש" ולפי זה להחליט. מילים כמו כבל עבה (בדר"כ זה רק גומי עבה), ופלאגים מחוזקים לא אומרות יותר מדיי, צריך לראות בעיניים ולהחליט לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון.

כנראה שהבעיה אכן נגרמת מהכבלים, שמתי לב שהם נמעכו קצת בגלל שהצמדת את הרמקול יותר מדיי חזק לקיר.

מחיפוש ברשת מצאתי כמה כבלים שמתאימים לי מבחינת אורך ומחיר, אשמח לשמוע מה עדיף מבניהם.

1. כבל אודיו סטריאופוני sPL 3.5 mm ל-2RCA אורך 2 מטר

2. כבל מקצועי sPL 3.5mm ל-2RCA אורך 1.5 מטר תוצרת HQ דגם HQSS3458/1.5

3. SWA3161 כבל מפצל מ2RCA זכר ל 3.5מ"מ 1.5 מטר

4. כבל אודיו PL-2xRCA איכותי 1.5 מטר

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...