סדרות טלוויזיה - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ה-20 דקות ראשונות של הפרק pilot עשה לי חור בראש :S

הייתי ממליץ מאד לראות את שתיקת הכבשים ואת דרקון אדום לפני הצפייה בסדרה בשביל להבין יותר מי נגד מי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מד מן,

אחת הסדרות הגרועות שראיתי מימיי... כל כך קלישאתית שזה בלתי מובן איך היא מצליחה לשרוד כבר 6 עונות.

ראיתי את הפרק הראשון וממה שהפנמתי,

נשים בסדרה חושבות שהן נערות ליווי וזה מהות הקיום שלהם, גברים חושבים שנשים הן עלובות ומטופשות ברמה שהם חושבים שאמא שלהם היא גבר או משהו. הם כל כך שמים דגש על שובניזם בסדרה (עד גועל) שכל שאר העלילה של הפרק או מה שהולך שם נעלם ואחרי פרק של שעה כל מה שאני זוכר בראש ממנה זה "נשים סתומות והן חור מתנייד, גברים הם סופרמן *טפיחת גורילה על החזה*".

כבר הסכמנו שיש לך חרא טעם בסדרות =P

מד מאן היא לא הסידרה הטובה ביותר אך היעא בהחלט ממכרת

לכל אלה שצריכים המלצות אני מזכיר שוב:

the west wing

the shield

suits

שלושת הסדרות הללו ממכרות בטירוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק 9 של GOT היה כל כך מעצבן שאמרתי לעצמי... "רבאק, לא יכול להיות שכל קווי העלילה של הדמויות עד כדי כך מחורבנים..."

הלכתי לוויקי של GOT לראות מה קורה עם כל דמות... התאכזבתי מכל אחד ואחד מהם... ואז הגעתי לטיריון... רק בגללו החלטתי להמשיך לצפות בסדרה.

עונה 4 FTW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק 9 של GOT היה כל כך מעצבן שאמרתי לעצמי... "רבאק, לא יכול להיות שכל קווי העלילה של הדמויות עד כדי כך מחורבנים..."

:huh::kopfpatsch:

מצטער הייתי חייב. אתה עושה לעצמך בושות חח. :Recovered_Gif_905:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני לגמרי...

לא קראתי את הספרים רק ראיתי את הסדרה ויש קטע מונוטוני שכל קו עלילה (משפחת אצולה נקרא לזה) הולך בכיוון מסוים. חלק אוכלים חרא וחלק מצליחים... יש רגעים קטנים מעטים מאוד שאתה אומר לעצמך "יש!" זה מה שהיה צריך לקרות אבל רוב הזמן זה גילוי עריות, רצח, אונס, התעללות נפשית ופיזית ובאופן כללי הדגשה של כל מה שרע בתרבות האנושית על בסיס של סיפור פנטזיה ממוחזר.

למעשה כשאני חושב על זה אני חושב שהסופר של הסדרה היה ילד מוכה או שאמא שלו לא אהבה אותו מספיק.

אני בכל זאת מנסה להימנע מספויילרים אבל זה פחות או יותר ההסבר Spoiler Free שהיה לי.

בינינו... מי מרצון הולך לצפות ברצח, אונס, התעללות, התנהגות חייתית למיניה ושות'? מפרק לפרק אני מקבל את המסר שהסדרה שמה דגש על בניית רגעי WTF הזויים לחלוטין שמנסים כמה שיותר לזעזע את הצופה... אבל איפה העלילה באמצע? איפה הבשר?

אחרי 3 עונות אני יכול להגיד בבירור שכולם בוגדים בכולם והיו רוצחים ואונסים את כולם בהינתן הזדמנות ראשונה. רבאק אחרי שהתעמקתי בסדרה מגיע להם מלך כמו ג'ופרי.

עריכה:

אני רוצה להרחיב....

בו ונשווה לסדרה אחרת עם דגש על סצינות קשות ואלימות - ספרטקוס. בספרטקוס על שלל הפרקים בה היו התרחשויות מזעזעות בכל קנה מידה אפשרי... אבל כל פרק וכל התפתחות בעלילה הביאה מידה של צדק ויצרה מתח ותקווה אצל הצופה שהדברים יהיו טובים יותר וגם כשהדמויות סבלו בסדרה בסוף כל אחד קיבל את המגיע לו.

מנגד בGOT יש לי תחושה שהם מנסים לזעזע את הצופה או הקוא של הספרים בלי שום מידה כלשהי ורק שמים עוד ועוד התפתחויות אלימות שנראה כאילו חולה נפש כתב אותן בלי שום טיפה של "צדק" או התפתחות עלילתית נטולת טראומות כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשה, הספ רים לא היו ממוחזרים והביאו רוח חדשה לסגנון מאוד סטאגנטי.

זה לא אשמת הסופר שהרסו את הספרים בסידרה (אומנם קראתי רק את הספר הראשון אך יש הבדל של שמיים וארץ בין הספר לסידרה וזה רק הולך ומחמיר בין כל עונה לעונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני לגמרי...

לא קראתי את הספרים רק ראיתי את הסדרה ויש קטע מונוטוני שכל קו עלילה (משפחת אצולה נקרא לזה) הולך בכיוון מסוים. חלק אוכלים חרא וחלק מצליחים... יש רגעים קטנים מעטים מאוד שאתה אומר לעצמך "יש!" זה מה שהיה צריך לקרות אבל רוב הזמן זה גילוי עריות, רצח, אונס, התעללות נפשית ופיזית ובאופן כללי הדגשה של כל מה שרע בתרבות האנושית על בסיס של סיפור פנטזיה ממוחזר.

למעשה כשאני חושב על זה אני חושב שהסופר של הסדרה היה ילד מוכה או שאמא שלו לא אהבה אותו מספיק.

אני בכל זאת מנסה להימנע מספויילרים אבל זה פחות או יותר ההסבר Spoiler Free שהיה לי.

בינינו... מי מרצון הולך לצפות ברצח, אונס, התעללות, התנהגות חייתית למיניה ושות'? מפרק לפרק אני מקבל את המסר שהסדרה שמה דגש על בניית רגעי WTF הזויים לחלוטין שמנסים כמה שיותר לזעזע את הצופה... אבל איפה העלילה באמצע? איפה הבשר?

אחרי 3 עונות אני יכול להגיד בבירור שכולם בוגדים בכולם והיו רוצחים ואונסים את כולם בהינתן הזדמנות ראשונה. רבאק אחרי שהתעמקתי בסדרה מגיע להם מלך כמו ג'ופרי.

עריכה:

אני רוצה להרחיב....

בו ונשווה לסדרה אחרת עם דגש על סצינות קשות ואלימות - ספרטקוס. בספרטקוס על שלל הפרקים בה היו התרחשויות מזעזעות בכל קנה מידה אפשרי... אבל כל פרק וכל התפתחות בעלילה הביאה מידה של צדק ויצרה מתח ותקווה אצל הצופה שהדברים יהיו טובים יותר וגם כשהדמויות סבלו בסדרה בסוף כל אחד קיבל את המגיע לו.

מנגד בGOT יש לי תחושה שהם מנסים לזעזע את הצופה או הקוא של הספרים בלי שום מידה כלשהי ורק שמים עוד ועוד התפתחויות אלימות שנראה כאילו חולה נפש כתב אותן בלי שום טיפה של "צדק" או התפתחות עלילתית נטולת טראומות כלשהי.

אני נשברתי באמצע השלישי. לבן אדם יש הפרעות נפשיות חמורות. בלי קשר לזה, יש לו נטיה לרצוח את כל הדמויות שלו.
זה לא היה משהו ספציפי. פשוט קלטתי שעם כל הכבוד לקווי העלילה המפותלים שלו בבסיסו של דבר זה ספר שנכתב ע"י בן אדם עם הפרעות נפשיות בכל מה שקשור למין, וזה מורגש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Game of Thrones מתחילה לבאס אותי ברמות קשות. יש טרנד מפגר מההתחלה של הסיפור עד כה...

.

פחחח... הטעם שלך אכן נוראי.

הסדרה מבוססת על ספרים. תבוא בטענות לסופר אם הסיפור לא מוצא בעינך.

במה שאתה מוצא כטרנד מפגר, אני ועוד רבים רואים את כל היופי של הסדרה והספרים. מדובר בטרילוגיית פנטזיה. אך שלא כמו שר הטבעות לדוגמה, לא הכל שחור ולבן בדמויות, אלא יש המון גווני אפור. בנוסף, עצם זה שאין "גיבור" שהוא מחוסן ממוות, עושה את הסיפור למפתיע וממכר.

בכלל, אני לא מבין את חוסר הסבלנות שלך. כל הסיפור נבנה כטרילוגיה ארוכת טווח. כבר ישנם 5 ספרים, וזה עדיין לא נגמר. (יש לפחות עוד 2 מתוכננים) אפשר להניח שיהיו עוד המון הפתעות ותהפוכות בסיפור.. ושכנראה בסוף "הטובים" ינצחו, ולא משנה מי הם יהיו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לעשה, הספ רים לא היו ממוחזרים והביאו רוח חדשה לסגנון מאוד סטאגנטי.

זה לא אשמת הסופר שהרסו את הספרים בסידרה (אומנם קראתי רק את הספר הראשון אך יש הבדל של שמיים וארץ בין הספר לסידרה וזה רק הולך ומחמיר בין כל עונה לעונה)

קראתי עד אמצע הספר הראשון בינתיים, ואני מוצא עד עכשיו את הסידרה מדוייקת כמעט להפליא, פרט לשינויים קלים ולא מהותיים.

אגב, הדבר העיקרי שמציק לי, זה עצם הדילוג על רוב הקרבות הגדולים, או קיצורם.... כנראה משיקולי תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מילה על 24?

ראיתי את קיפר סאטרלנד בTouch ואם גם ב24 הוא מדבר עם התקף אסטמה תמידי שמישהו ייתן לו משאף .. לול... זה כמעט כל משפט *מתכפוף.. התנשמות של סוטה מפרסומת לבורקס*

אבל לא ראיתי את 24 זה ב To Do List שלי מתישהו.

Game of Thrones ממש לא טרילוגיה, מדובר ביותר מ5 ספרים. עונה 3 בעצם היא רק חצי מהספר השלישי שזה אומר 4 עונות ל3 ספרים. וכשאני אומר עלילה מפגרת אני מתכוון כמובן לסופר (שאגב לא קראתי את הספרים רק צפיתי בסדרה) שאני מוצא אותו אדם לוקה בנפשו וסדיסט בצורה בלתי רגילה. לדעתי עוד יגלו שהוא מקריב חתולים למפלצת הספגטי המעופפת כשנגמרת לו הפיצה אנשובי שלו.

כמובן שהכל בהנחה שהסדרה 80% נאמנה לספרים מדובר בסדרה פסיכית לחלוטין. ברצינות, זה מסכת התעללות ברוטאלית - בתור אחד שדי אהב את הבורג'אס וספרטקוס אין לי בעיה עם מנה טובה של אלימות וטאבו בסדרה אבל כאן זה כבר עבר את כבול הטעם הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, הפרק האחרון?

קודם כל, ככה זה במציאות, כשמדובר על מאבקי כוח, שנאה ונקמה. כל ההיסטוריה של העולם בנויה מדברים כאלו והרבה יותר גרועים.

מה אתה רוצה שיעשה? שייפה סיפור של מלחמה כוללת ללא גבולות למשהו לא מציאותי? איכס.

אז אולי באמת הסידרה הזו לא בנויה עבורך וגם לא הספרים. אך לדעתי היא אוכלת בלי מלח את ספרטקוס (שאהבתי) ובטח טובה יותר נמאופרת הסבון שממחזרת את עצמה המכונה הבורג'ס.

אגב לא רק אני חושב כך. הציונים של הצופים ב IMDB:

משחקי הכס: 9.4

ספרטקוס: 8.7

הבורג'ס: 7.9

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4388024,00.html

סרטונים של תגובות של אנשים לפרק אתמול. (ספויילרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...