עובש בקירות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובש בקירות

Judas Iscariot

Recommended Posts

איך מתבטאת הסכנה שלו וכיצד מטפלים בזה? קראתי איפושו שצריך לשפשף עם אקונומיקה ואז למרוח צבע חדש, אבל זה נשמע לי אולי כטיפול לא "מספק" אם אכן מדובר בסכנה בריאותית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מדריכים (תמצא בקלות דרך גוגל) כמה לערבב אקונומיקה עם מים. אם כבר נמצא שברים בקיר או מנופח.. אז תורידו את שיכבת הצבע על ידי שבירה... ותצבעו מחדש -יש גם צבע קיר שדוחה עובש .

באופן כללי זה לא בריא למערכת הנשימה .במיוחד עם החדר לא מאוורר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובש גורם למגוון מחלות ריאה במיוחד אצל אוכלוסיות פגיעות יותר כמו ילדים.

סביר להניח שמה שאתה רואה על הקיר החיצוני זה קצה הקרחון. אם זה בית שכור והשהות שלכם שם מוגבלת אז דאגו לאוורור קבוע.

אם הבית בבעלותכם הייתי חושב על פתרון ארוך טווח ומתיעץ עם איש מקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדירה שכורה. החדר הזה ספציפית לא מאוורר כי חורף בירושלים וקר.

הגיוני אגב, שכיוון שהדירה שכורה - שהאחריות לתיקון הנזקים האלה חלה(או לפחות העלות שלהם) על בעל הדירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך, צריך לנקות עם אקונומיקה. אבל למעשה זה יחזור, כיון שאחרי שהאקונומיקה תתפוגג, עדין יהיו התנאים המתאימים להווצרות עובש.

שמעתי שבאמריקה מאוד נזהרים מהתפתחות של עובש, כיון שבשלבים מתקדמים זה יכול לפגוע במערכת העצבים, לכן לא לתת לזה להתפתח.

אם זה מנחם אותך, מצבי בדיוק כמוך. גר בשכירות בירושלים, בדירה לא מאווררת, והקירות בחורף רטובים (כמו שזה נשמע), ונוצר עובש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן וצינור מים עובר שם? ויש נזילה בצינור.

נתקלתי במקרה דומה בו הקיר היה בין המטבח לחדר שינה וכיוון שארון גדול עמד שם, לא הבחינו בעובש שהצטבר ותאמין לי שאתה לא רוצה לדעת איך זה נראה. :-X

כך שצריך לבדוק דבר ראשון לנזילות אפשריות בקיר, לפתור אותן בין אם בחציבה בקיר והחלפת המקטע הבעייתי, החזרת הקיר למצב תקין, שפכטל וצבע נגד עובש.

צור קשר עם בעל הדירה, זה באחריותו כי זה מבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון רב לצערי (גרתי בדירה כזו שכל הבית היה עובש בחורף),

לנו זה קרה בגלל איטום לקוי של המבנה.

זה אומר שאין כ"כ מה לעשות כי עליות הטיפול גבוהות מאוד.

לגבי הבריאות - זה רע. מאוד. הילדים שלי כל הזמן היו חולים באותה תקופה.

לגבי פתרונות, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לנקות עם אקונומיקה וסקוטש.

זה טוב לשבועיים עד חודש. אח"כ זה חוזר וצריך לנקות שוב.

אבל חשוב מאוד שתנקה את זה. בפרט אם זה מקום שאתה ישנים שם ונושמים שם הרבה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. רק איש מקצוע..העלות תהיה גבוהה מאוד.

כפי שכבר הזכירו פה. המון אקונומיקה עם מים ולגרד. הכל לא יירד אבל יירד מספיק בשביל שתוכל לצבוע מחדש

אני גם מאמין שזה פתרון זמני (תלוי ברטיבות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ישה לאיםה שלדעתך המים נכנסים, אתה יכול לעבור שם אם סיליקון וכדומה. פתרון גרוע אבל ניתן למרוח סיליקון על שטח קטן של גג (כמו חור במשטחי האיטום וכו) אם שפכטל (רק תעשה את זה בזמן שיש רוח כי הריח של האציטון שיש בו דופק תראש ואת האף חזק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...