15 מפתחות Dota 2 למסירה (לכל אחד אחד כמובן). כל הקודם זוכה. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

15 מפתחות Dota 2 למסירה (לכל אחד אחד כמובן). כל הקודם זוכה.

HaVoC_850

Recommended Posts

יש לי 15 מפתחות לתרום.

תשאירו לי הודעה בסטים אם אתם מעוניינים באחד עבורכם.

השם משתמש שלי בסטים הוא havoc_85il וקוראים לי עידו.

המפתחות שיש לי יימסרו על בסיס כל הקודם זוכה.

אני לא אתן יותר ממפתח אחד למבקש (גם לא אם זה בשביל חבר / אמא / אח / סבתא).

אני לא אתן לכם מפתח אם כבר יש לכם אחד פעיל על שמכם.

נא לא לשלוח יותר מהודעה אחת.

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגנוב את הדיון....

אז שיחקתי כמה משחקים, ניצחתי 2 אפילו אבל יש כאן בעיה מסוימת עם המשחק...

1. לוקח המון זמן לפעמים לקבל משחק והמון זמן אני מדבר מרגע שאישרתם סוף סוף להצטרף למשחק עד שמתחילים לשחק זה בין 3 ל10 דקות.

2. שמתי לב ששחקנים לא ממש משתפים פעולה, הרבה משחקים מכילים צ'אט שאפשר לתאם אסטרטגיות ולמרות כל הניסיונות שלי החומר האנושי שם לא מוצלח.

3. שמתי לב שיש דמויות מסויימות שפשוט מזמברות את הצורה לדמויות אחרות תוך חצי שנייה, הכי מעצבן זה המתקפות SNARE שתוקעות אותך במקום, אבל גם להפסיד צריך לדעת אולם המשחק לא סלחן בכלל ואם הורגים אתכם פעמיים זה כבר מעל 2 דקות לחכות אם אין את הזהב כדי לקנות כניסה מוקדמת בחזרה למשחק.

4. באופן כללי משחק די בינוני לא התחברתי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o לא ראיתי שיש מישהו ברשימת ההמתנה.

כמובן שיש מצב למפתח, אבל אני חושב שאני יכול להעביר אותם לאחרים רק דרך הסטים עם ה-Trade.

נסה לשלוח לי בקשת חברות שוב. אבדוק לעתים קרובות יותר את הרשימה שלי.

מתנצל על אי הנוחות.

Googlenes, לא הבנתי מה אתה רוצה ...

1. צודק.

2. צודק.

3. צודק.

4. לא צודק, אבל אני מאמין לך שלא התחברת אליו כי גם לי זה קרה.

לצערי זו הבעיה העיקרית כשמשחקים עם אנשים זרים במשחק קבוצתי.

אתה תצטרך להמשיך לשחק עד שתצא מהרמה הנמוכה ותתחיל לשחק עם אנשים ברמה קצת גבוהה יותר שיודעים לשתף פעולה.

אתה תראה שכל צורת המשחק תשתנה לחלוטין.

אם אתה מעניין בהסברים על איך לשחק טוב יותר אתה מוזמן ליצור איתי קשר (דאג שיהיה לך מיקרופון ו- / Mumble)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לא בינוני בכלל, מה שכן הוא מאוד לא פשוט. צריך להפסיד הרבה לפני שמבינים באמת איך לשחק בו.

גם קבוצות זה לא תמיד נכון, היום סוף סוף הייתה לי הזדמנות לשחק שוב, נכנסתי למשחק לקבוצה שאף אחד לא מכיר את השני ומולנו הייתה קבוצה מאורגנת, אנסנו אותם.

למרות שכולם היו זרים עבדנו טוב אחד עם השני, התיחסנו לקריאות עזרה אחד של השני והיינו מאוד דינמיים, גם הדמויות שבחרנו עבדו ביחד מאוד טוב.

ברור שיש דמויות שאונסות דמויות אחרות, כל דמות יש לה יתרונות וחסרונות ובהתאם לזה יש דמויות אחרות שיהיו טובות נגדה. יש גם דמויות שמתאימות יותר לשחקנים חדשים (קל יותר ללמוד להשתמש בהן נכון).

יש דיי הרבה מדריכים והמלצות לשחקנים חדשים, ממליץ לך לעבור על זה. הם לא עשו עבודה כל כך בהתאמה של המשחק הזה לשחקנים חדשים אבל אם אתה מתמיד אתה תבין את הרעיון ותהנה (כמובן שמידי פעם תהיה בקבוצה שלא יודעת לשחק ותשלם את המחיר).

אני חושב שעכשיו יש התאמה מסויימת בין הרמה של השחקנים שה MATCHMAKING בוחר, יכול להיות שבגלל זה גם צריך יותר זמן בשביל להיכנס בהתחלה. בעבר כולם שיחקו נגד כולם ולא היו רמות אז הייתי מוצא את עצמי מול שחקנים עם הרבה ניסיון ב DOTA וזה לא היה הוגן...

נ.ב.

גם לי יש איזה 9 או 10 הזמנות למשחק אם מישהו רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...