אובר שנעשה כרגע לכרטיס ג'יפה 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובר שנעשה כרגע לכרטיס ג'יפה 4

sub_man

Recommended Posts

אם זה GF4 MX אז זה 270 לזכרונות ו400 לליבה

אתה טועה בגדול!!!!!!!!!!

מה אתה דפוק?!

memori=זכרונות והעלנו ל459.0 אז לא הגיוני שמתחיל מ400 כי העלנו הרבה

וגם אולי התכוונת 270.0 זה הליבה כי הליבה לא נגענו וזה 270.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית ילד נורמלי אז היית מתקן אותי כמו שצריך ולא בתגובה כמו "מה אתה דפוק????"

אבל אני רואה שאתה חמור גרם ומתקיף את מי שבא לעזור לך...

בהצלחה

וואי אח שלי מצטער לא אמרתי את זה בצורה שאני מעליב.... :(

גם הייתי ממש עצבני...

מצטער סליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות מתחילים מ400 (200) והליבה מ270 נדמה לי. לי היה GF4MX420 שזה 400 לזכרונות 250 ליבה ועשיתי לליבה 305 וזכרונות 546 (273).

במשחקים לא שמתי לב להבדל אבל ב3Dmark2001SE קיבלתי בהתחלה 3600 ואחרי האובר 5700+-

עקרונית אל תעבור בזכרונות את ה530 (הרכיבים מהחום פשוט נוזלים מהכרטיס כשהוא במאמץ) ב552 נזלו חלקים שצמודים לזכונות.

אוברקלוק שמח ובטוח!

עריכה:

אם אתה רוצה לראות את השיאים וההתקדמות שלי עם הכרטיס אז תיכנס לORB ותחפש ניקוד עם GF4mx420 הניקוד הכי גבוה שלי נמצא בעמוד השני למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות מתחילים מ400 (200) והליבה מ270 נדמה לי. לי היה GF4MX420 שזה 400 לזכרונות 250 ליבה ועשיתי לליבה 305 וזכרונות 546 (273).

במשחקים לא שמתי לב להבדל אבל ב3Dmark2001SE קיבלתי בהתחלה 3600 ואחרי האובר 5700+-

עקרונית אל תעבור בזכרונות את ה530 (הרכיבים מהחום פשוט נוזלים מהכרטיס כשהוא במאמץ) ב552 נזלו חלקים שצמודים לזכונות.

אוברקלוק שמח ובטוח!

אז יענו התוצאה טובה...?

וגם אנחנו כן שמנו לב לשינויים כי ב"אנדר גראונד" שמנו תמשחק עכשיו על הרזולוציה הכי טובה עם כל האפקטים וכם דבר שקשור לגראפיקה העלנו עד הסוף ועבד סוס מלך תותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה טובה... פשוט הייתי אז מספיק טיפש וחסר ניסיון כדי להעלות עוד ועוד את הזכרונות כשבארטיפקט מוניטור הוא אמר לי שעשיתי יותר מדי .... ככה פשוט נזלו לי רכיבים מהכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה טובה... פשוט הייתי אז מספיק טיפש וחסר ניסיון כדי להעלות עוד ועוד את הזכרונות כשבארטיפקט מוניטור הוא אמר לי שעשיתי יותר מדי .... ככה פשוט נזלו לי חלקים מהכרטיס אם אתה רוצה אני מצלם לך עכשיו.

וואי גדול חחח תביא תמונה....

:D זה בטח מפחיד רצח.

תגיד עם התוצאה איך אני משפר שעכשיו אני יראה ברזולוציה יותר טובה בשולחן עבודה ואקספלורר וזה?

כי רק להעלות לא עוזר כי צריך גם להעלות רזולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירויות שעון אמורות לתרום למהירות הכרטיס

הוא לא אמור להראות לך פתאום את האפקטים טוב יותר או לתמוך באפקטים מתקדמים יותר

הרזולוציות מקסימום נקבעות ע"י המסך, יש לו הגבלה הרבה יותר צמודה מאשר לכרטיס מסך

אם ברזולוציה מסויימת במשחק, אתה תראה איטיות ותקיעות

אולי אחרי האוברקלוקינג זה ירוץ יותר חלק בגלל מהירויות שעון גבוהות יותר

וגם כל זה לא נאמר מניסיון כי הג'יפורס שלי גם אחרי לא הראה תוצאות טובות יותר, רק עוד נקודות בבנצ'מרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...