החלפת פאנל צידי בלוח פרספקס (Plexiglass) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת פאנל צידי בלוח פרספקס (Plexiglass)

kapyuval

Recommended Posts

אני רוצה להחליף את כל הפאנל הצידי לפרספקס, ורציתי לדעת אם מישהו עשה את זה פעם ואם כן , באיזה עובי של פרספקס כדאי להשתמש, איך כדאי לחתוך כדי שיצא נקי, באילו כלים וכו'. ראיתי שמישהו עשה את זה באיזה פורום וזה מצא חן בעיני. המאווררים שהוא השתמש בהם הולכים ממש יפה עם הפרספקס ואני מתכוון להזמין גם אותם (Enermax Vegas Trio). וסליבינג כבר הזמתי ואמור להגיע השבוע. ד"א יש לי מארז Sharkoon Tauron לבן ולוח אם Sabertooth כמו בתמונה והסליבינג שהזמנתי הוא כחול/לבן/שחור. אשמח גם לחוות דעת לגבי רעיונות נוספים למודינג (פרט לקירור מים שאין לי כסף לזה עכשיו). תודה רבה לעוזרים!

(תמונות מצורפות, תמונה אחרונה - דוגמא למאוורר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר טוב על עבודה אם PMMA : http://www.bcae1.com/plexi.htm

לחיתוך אתה יכול להזמין אותו חתוך בדיוק בגודל המתאים - בדרך כלל החיתוים יהיו נקיים, לפעמים אם שבירות קטנות - אתה יכול לשייף את זה אחר כך אם נייר שיוף דק (תשים אותו על השולחן ותעביר עליו את ה PMMA), במיוחד זה לא יפריע אם אתה בכל מקרה רוצה לעשות מסגרת צבע שחור בקצוות

מודים אחרים :

"מסגרת צבע" (למשל שחורה או בצבעים אחרים של הסליבינג שיש לך)

צלעות PMMA לכיוון האוויר לייד המאוורר האחורי מבפנים (לא יודע עד כמה זה יעיל אבל יכול להוסיף למראה). ניתן להדביק את הצלעות מבפנים לקיר ה PMMA עצמו - אם עושים את זה נכון ההדבקות יצאו נקיות ויפות (יראו את ההדבקה עצמה דרך החלון כי ההדבקה היא ישר לצד השני שלו) - אבל זה קצת שביר

תאורה - LEDים לתוך הקצה של ה PMMA או לתוך אזור משוייף בו. ניתן לתוך אזור משוייף מתחת למסגרת הצבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המהירה והמעמיקה.

כמה שאלות:

איפה אני יכול להזמין PMMA חתוך לפי מידה? (ומה העלויות...)

אם אני יקיף את ה-PMMA ברצועת לדים לבנים, התאורה תפריע לראות דרכו?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...