מה עדיף - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף

yossi22776

מה עדיף X BOX או PS3 לילדים בגיל 10 ו 7  

1273 הצבעות

1. 1. מה עדיף X BOX או PS3 לילדים בגיל 10 ו 7

• מה עדיף X BOX או PS3 לילדים בגיל 10 ו 7
      0
    • מה עדיף X BOX או PS3 לילדים בגיל 10 ו 7
      0

Recommended Posts

זה עניין של העדפה אישית , וזה בעיקר תלוי במשחקים שאתה הולך לשחק.

לps3 יש שוני עיקרי אחד והוא נגן blu ray , שלהרבה אנשים זה מאד משמעותי.

אם לא חשוב לך הנגן ואין לך העדפות מיוחדות למשחקים(כמו 4 המצויין של xbox 360), ובמיוחד שמדובר בילדים , אני חושב שכדאי לבחור דווקא ב u , שזה קונסולת הדור החדש , ולא כמו או ps שהם בשוק כבר שנים , והם עומדים להיות מוחלפים בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה הPS3 ו360 לפי השמועות עומדים להיות מוחלפים בדור הבא של מיקרוסופט וסוני בסוף השנה

ומין הסתם תמיכה בהם במישחקים ,כניראה תרד משמעותית שיצאו היורשות

ככה שחבל להשקיע סכומים ניכבדים על קונסולות שתוך שנתיים +- "ימותו"

הWIIU לא מכילה חומרה חזקה בימיוחד ,אבל היא חדשה ומצפים מנינטנדו לתמוך בה לפחות עוד 5 שנים

יש לה גם כמה פיצרים נחמדים ,והזיכיונות של נינטנדו

אומנם היא יותר יקרה מהPS3 ו360 ,אבל שחושבים על טווח ארוך אני חושב שהיא מישתלמת יותר

עם הילדים רוצים או PS ,היתי ממליץ על 2 אפשרויות

1-לחפש עיסקה טובה ביד 2 -רק ליתרחק כמו מאש מהדגמים השמנים ,לא משנה מה המחיר

2-לחכות לסוף 2013 שאז השמועות מדברות שתצא אחת היורשות עם לא שתי היורשות

ועדיף להשקיע ביורשות בגלל עניין אורך החיים

תבין שאתה קונה קונסולה אתה קונה עם הזמן מישחקים ואביזרים

במעבר לדור הבא לא תמיד יש תאימות אחורנית ,ובדרך כלל שיש כבר יורשות השווי ביד 2 צונח ,חוץ מפירטי אספנים נדירים וזה לא שיש הרבה אספנים בארץ לימכור להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, ועם איזה משחקים בדיוק הדור הבא יצאו? לא נראה לי שתהיה הרבה ברירה לפחות בשנה הראשונה של הדור הבא.

ל-WiiU יש מעט מאוד משחקים, והיא לא הרבה יותר חזקה מדור הקונסולות הנוכחי. גם לי נראה שזאת הקונסולה המתאימה לילדים בגיל 7-10, אבל קשה לי להאמין שילד בגיל 12 ומעלה יסתכל עליה. הדור הזה מיושנות, אבל יש להם קטלוג ענק של משחקים, גם לילדים קטנים וגם לקצת יותר גדולים. אני הייתי ממליץ על PS3, שיכולה להעסיק ילד הרבה מאוד שנים, גם כשיגדל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה u חזקה יותר מהקונסולות האחרות , ולעומת הwii יש לה גם משחקים "רגילים" כמו באטמן , cod ועוד.

בקונסולות ה"רגילות" יש 512 מ"ב ראם , ולעומת זאת ב u יש 8 גיגה , אז זה הבדל משמעותי , ואחרי הכל עברו כבר איזה 6 שנים.

והשלט ההחדש הוא מאד נחמד והוא הרבה יותר מסתם בקר , יש לו מגוון שימושים שמשפרים את חווית המשחק , וגם אפשרות לשחק גם כשהטלוויזיה בשימוש , שזה מצוין כשאתה רוצה שהילד ישחרר את הטלוויזיה (ואתה לא רוצה שהוא יבכה לך....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולעומת זאת ב wii u יש 8 גיגה

אתה מיתבלבל -זה זיכרון לשמירות בגירסה הזולה

לWIIU יש 2 גיגה ,אבל לא בדיוק ברור המהירות שלו

יש כרטיס מסך שכניראה יותר חזק מהכרטיסים בPS3\360

אבל מעבד שונה שמפתחות עוד לא למדו לעבוד איתו בצורה טובה

בגדול עם הWIIU חזק יותר מקונסולות המינסטרים היום ,אז זה לא בצורה משמעותית ,ולא בגלל זה אני ממליץ אליה

קרירין, ועם איזה משחקים בדיוק קונסולות הדור הבא יצאו? לא נראה לי שתהיה הרבה ברירה לפחות בשנה הראשונה של קונסולות הדור הבא.

ל-WiiU יש מעט מאוד משחקים, והיא לא הרבה יותר חזקה מדור הקונסולות הנוכחי. גם לי נראה שזאת הקונסולה המתאימה לילדים בגיל 7-10, אבל קשה לי להאמין שילד בגיל 12 ומעלה יסתכל עליה. קונסולות הדור הזה מיושנות, אבל יש להם קטלוג ענק של משחקים, גם לילדים קטנים וגם לקצת יותר גדולים. אני הייתי ממליץ על PS3, שיכולה להעסיק ילד הרבה מאוד שנים, גם כשיגדל יותר.

אני מגיע מחשיבה כזאת ,בדרך כלל לא קונים קונסולה וזהו

קונים גם גימפאדים וציוד עיקפי

קונים כמובן גם מישחקים

כל זה זה הוצאה גדולה ,עכשיו נגיד שהקונסולות הישנות יחזיקו עוד שנתים מהיום שיצאו מישחקים טובים באופן רצוף

כבר בהשקה של היורשות מניסיון העבר כניראה שסוני ומיקרוסופט לא יוציאו יותר מישחקים גדולים צד ראשון ושני לקונסולות הישנות

פשוט כי זה יכול לפגוע בשנה הראשונה וסופר חשובה של ההשקה של היורשות

מבחינת חברות פיתוח צד שלישי ,כניראה נתחיל ליראות זילזול במולטיפלטפורם לישנות

לא אומר שלא יצאו מישחקים איכותים ,אבל מין הסתם הרבה פחות משנות השיא

להשקיע במצב כזה מעל 2000 שקל (כולל אביזרים ) ניראה לי די אידיוטי

לא יודע כמה חברות צד שלישי יתמכו בWIIU ,אבל אני מעריך שתחזיק לפחות 5 שנים ,תקבל את הבילעדים של עצמה

ותקבל חלק מהמולטיפלטפורם לעוד 5 שנים

אבל יש להם קטלוג ענק של משחקים

שיחקתי ברוב הגדול של הבילעדים הנחשבים ב360 וPS3

הרבה מהקטלוג שאתה מדבר אליו מאוד מיושן יחסית לסטנדרט היום ,ולא היתי ממליץ על הרבה מהם חוץ מאנשים כמוני שאוהבים לסיים סדרות שלמות

קח מישחקים כמו הילו 3 \הילו OSDT\והילו ריץ -תעמיד אותם מול הילו 4

הם יראו לך טובים יחסית להיום ?

הילו 3 בכלל ניראה מסריח מאוד

או אנצרטד 1 מול אנצרטד 3

וכו וכו

אני לא אומר שאין מיספר מכובד של כותרים שעדין טובים ,אבל לא חושב ששווה ליזרוק על בערך שנתים סכומים כאלו

אני גם לא אומר שבהכרך שווה ליקנות היום WIIU ,אני כן חושב שעם לא קונים משומש או לחלופין מחכים איזה שנה היא יותר מישתלמת מה360\PS3

תחשוב על האפשרויות שהשלטWIIU נותן לך

זה כמו או MOVE שהכניסו לך לקופסה ,מבחינת משהו שנותן לך אפשרויות נוספות

עם תיקח 360 4 גיגה וקינקט זה יעלה לך כמו הגירסה הזולה של הWIIU

וזה לא שהWIIU מושלמת ,רחוק מיזה

אבל עם הPS4 או הXBOX3 היו יוצאים שנה ליפני ומישהו היה רוצה ליקנות קונסולה ,אז היתי ממליץ אליהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי.

לwii u יש 2 גיגה ראם ddr3 , במהירות של 1600mhz (כש1 גיגה לא זמין למשחקים , אלא למערכת ההפעלה).

כבר היום יש לא מעט משחקים טובים ל wii u ועוד יצאו , והשלט של ה wii u הוא הרבה יותר מסתם שלט תנועה , הוא מוסיף הרבה יותר מהקינקט , והוא מוכיח שעדיין נינטנדו יודעת לחדש , רק שהפעם הוא מתאים גם לשחקני hard .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט מעניין אבל יש לו יתרונות וחסרונות מול הקינקט

נתתי את הקינקט כדוגמה -למחיר עם מחשבים גם את זה

360 רגיל לא מגיע עם וPS3 רגיל לא מגיע עם MOVE

שמוסיפים את זה המחיר בערך אותו הדבר -ולכן לדעתי עם כבר הWIIU מישתלם יותר במחשבה לטווח ארוך

עם רוצים לטווח קצר אז יש את יד שניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...