[עזרה] ציוד היקפי חדש למחשב חדש, תקציב של עד 550 ש"ח, מקלדת, עכבר, פאד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] ציוד היקפי חדש למחשב חדש, תקציב של עד 550 ש"ח, מקלדת, עכבר, פאד

Aviad56

Recommended Posts

אהלן.

כרגע הציוד ההיקפי שלי הוא;

SteelSeries V2 Black - אחלה של .

וסט מקלדת ועכבר אלחוטיים של מיקרוסופ, דגם 5000 - תמונה http://www.microsoft.com/hardware/_base_v1//products/wireless-comfort-desktop-5000/mk_wcd5000_otherviews01.jpg

אין ספק שהיא נוחה מאוד, אך חשוב לי התאורה כאשר אני משחק בלילה - ולה אין את זה, היא גם דיי מרעישה ברעשים מעצבנים - לדוגמא במקלדות של רייזר הקקלדה אומנם עושה רעש אבל הוא נסבל כי הוא רעש בסדר כזה אתם יודעים.

אז לעניינו, כרגע אין לי פאד לעכבר ואני איתו על עץ, הולך סבבה לגמריי ולא עושה בעיות.

המחשב עוד לא הגיע, אני רוצה להפתיע אותו עם מקלדת ועכבר ופאד :)

אז, חשוב שהמקלדת תהיה נוחה להקלדה ולמשחקים כאחד, הרעש לא קריטי, אבל מצד שני שלא תהיה יותר מדיי מרעישה.

העכבר חשוב נורא שהוא יהיה מדוייק ונוח, כמובן יופי מוסיף גם במקרה של המקלדת וגם העכבר.

דיי אהבתי את הMicrosoft X6, בגלל שליטת התאורה ובאופן כללי העיצוב, שיחקו אותה, מה אתם חושבים?

שהפאד יהיה מתאים לעכבר, וכמובן אני מעדיף משהו של קונטרול + ספיד מאשר רק ספיד כי חבל שהוא לא יתאים למשחקים,וקונטרול סתם יהרוס לו במשחקים, אז בינוני יהיה מעולה.

ויש באפשרותי להזמין מחו"ל (איביי) ככה שעם שמה המחיר הרבה יותר זול אז עדיף.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Microsoft Sidewinder X6 מקלדת טובה אבל עד כמה שידוע לי אין אותה במלאי בארץ כבר זמן מה.

אולי אפשר להשיג מ- או לקחת את ה-X4 שזהה לה פרט ל-Numpad המתפרק.

עכבר מומלץ - G400 או Zowie AM:GS. גם Deathadder עכבר טוב אבל יקר יותר מהשניים האלה.

פאד טוב לעכברים הנ"ל - QCK, פאד איכותי העשוי מבד.

קיים במידות שונות וגם בגרסאות Special edition למיניהן (הדפס תמונה ממשחק במקום פאד שחור חלק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואצליח להשיג את X6, האם היא עדיפה על Lycosta/Arctosa כי גם אותם ממש אהבתי.

העכבר Deathadder הרבה יותר מוצא חן בעיניי מהשניים האחרים, אולי אלך עליו.

הפאד נראה טוב, אני חושב נלך על QcK+ EG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של העדפה אישית, גם שתי המקלדות של רייזר שהזכרת טובות.

יש כאלה שיעדיפו את ה-X6 ויש כאלה שיעדיפו את הרייזר ולהפך.

אם מסתכלים על ביקורות משתמשים באמזון למשל, ל-X6 יש דירוג יותר גבוה מאשר למקלדות של רייזר.

לא תמיד זה משקף את המציאות אך זה כן נותן אינדיקציה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדת טובה ומומלצת. לא רשומים פרטים לגבי החריטה באתר של TMS.

אם החריטה היא חריטה בלייזר שלא פוגעת בתאורה, אז אין לך מה לדאוג.

אין לי שמץ, זה הקטע.

התאורה חזקה מספיק בשביל שגם החריטה תהיה מוארת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, היום הלכתי לסיבוב בבאג וקניתי את העכבר DeathAdder Black Edition יחד עם הפאד QCK Limited Edition

וביום חמישי מגיע המחשב החדש יחד עם המקלדת X4

איך הסט ?! יהיה איכותי?

אני בנתיים לא פותח אותם ,מחכה עוד יומיים חחחחחח אני מעדיף בשביל ההרגשה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג לא נחשבת לרשת מאוד זולה, אותו עכבר עולה 250 ש"ח באייבורי.

יחד עם זאת, לקחת פאד Limited Edition שהוא יותר יקר מהפאד הרגיל אבל עדיין בטח היה יוצא זול יותר באייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג לא נחשבת לרשת מאוד זולה, אותו עכבר עולה 250 ש"ח באייבורי.

יחד עם זאת, לקחת פאד Limited Edition שהוא יותר יקר מהפאד הרגיל אבל עדיין בטח היה יוצא זול יותר באייבורי.

כע אני יודע, פשוט בא על הדרך.

באופן כללי, הפאד היה אמור לעלות 100.. גם בTMS המחיר הוא 100 , ובאייבורי לא מוכרים תפאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...