בעיית הריצודים וקריעות תמונה עקב דרייברים לא תקינים בכרטיסיי7950 כבר מעיקה מאוד - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית הריצודים וקריעות תמונה עקב דרייברים לא תקינים בכרטיסיי7950 כבר מעיקה מאוד

rony1880

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא מבין מה אני אומר לך ?msaa עד הסוף ב-bf3 כולל כל ההגדרות על אולטרה והכל זז חלק.

bordland 2 על AA X16 זז חלק.

כנראה אתה לא מודע למה ש7970 מסוגל,מריץ הכל חלק ,יגידו לך עוד אנשים פה עם 7970 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין מה אני אומר לך ?msaa עד הסוף ב-bf3 כולל כל ההגדרות על אולטרה והכל זז חלק.

bordland 2 על AA X16 זז חלק.

כנראה אתה לא מודע למה ש7970 מסוגל,מריץ הכל חלק ,יגידו לך עוד אנשים פה עם 7970 .

טוב בסדר .. אז הMSAA בBF3 הוא רק עד 4 .. אבל אני בטוח שיש המון משחקים שאין שם את ההגבלה הזאת .

הנה אגב מצאתי משחק שבו אתה לא מקבל אפילו 40FPS במקס' ..

http://www.hardocp.com/article/2012/09/24/sapphire_vaporx_radeon_hd_7970_ghz_edition_review/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 7950 וmsaa על ההכי גבוהה בbf3. (כל השאר גם במקס)

מריץ על 60 fps שזה הכי הרבה במסך שלי.

ככה שמאוד הגיוני שתצליח למקסס בלי הרבה בעיה עם 7970.

רק bl2 עם פיזיקס על ההכי גבוהה הצליח לגרום לו לfps נמוך עד עכשיו.

ועוד לא עשיתי לו oc עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davkl95 - הוא קנה כרטיס ב3000 ש"ח שעד היום נחשב לטובים שיש, זה אכן אומר שהוא יריץ את כל המשחקים שקיימים כרגע על אולטרה.

לגביי ה-MAX PAYNE 3 הזה, עם 7970 עם סופר מגיע למינימום 19 FPS, זה לא אומר שהכרטיס מעפן, זה אומר שהמשחק הזה אובר דרישות, ואכן גם GTX 680 לא מריץ אותו על אולטרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davkl95 - הוא קנה כרטיס ב3000 ש"ח שעד היום נחשב לטובים שיש, זה אכן אומר שהוא יריץ את כל המשחקים שקיימים כרגע על אולטרה.

לגביי ה-MAX PAYNE 3 הזה, עם 7970 עם סופר מגיע למינימום 19 FPS, זה לא אומר שהכרטיס מעפן, זה אומר שהמשחק הזה אובר דרישות, ואכן גם GTX 680 לא מריץ אותו על אולטרה..

ועדיין הנה יש משחק שהוא לא מריץ על מקס' ככה .. אתה יכול לקנות פורשה 911 ולנסות לברוח מהמשטרה במרדף , זה לא מבטיח לך שתצליח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...