בעיית הריצודים וקריעות תמונה עקב דרייברים לא תקינים בכרטיסיי7950 כבר מעיקה מאוד - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית הריצודים וקריעות תמונה עקב דרייברים לא תקינים בכרטיסיי7950 כבר מעיקה מאוד

rony1880

Recommended Posts

רוני אתה משחק על 30fps בטח שתתבאס מהמשחק!! 30 זה לא מספיק למשחקים מהסוג הזה תנסה להוריד הגדרות עד שתגיע ל 50-60fps ואז תראה שיפור אדיר,עדיף לשחק על הגדרות נמוכות יותר ושהמשחק ירוץ חלק מאשר על הגדרות הכי גבוהות ושיקרטע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לכם שהורדתם לי את הכיף של קניית מחשב חדש שד"א עדיין לא הגיע P:

חחחחחחחחחחחחחחחחח אמאלה איזה גרוע זה מראה את זה אצל עידן שהעלה את הסירטונים זה ממש לא בקטנה .. מה עושים? זה יסתדר? או שאני אעבור ל GTX 670 ? כי זה אחד המשחקים שאני מקבל בחינם וחבל לי חח..

ד"א, איך אתה מסתדר עם המקלדת הזאתי? זה מחרפן הרעשים של ההקלדה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדת מצויינת חוץ מהרעשים..בתקופה הקרובה אני הולך לעשות פרוייקט ולהחליף לה את רוב הסוויצ'ים לשקטים יותר.

אני מעיר את הבן שלי כבר מהרעש של הלחיצות.

תאמין לי בסרטונים זה נראה פחות מעצבן מאשר במציאות, אבל זה רק בfar cry 3 עובד ככה, בכל המשחקים זז לי חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

13.1 לדעתי לא ראיתי שיפור מסוים בFC3.. אולי אפילו טיפה יותר מקרטע מאשר 12.11 לדעתי..

יש למישהו הגדרות מומלצות במשחק הזה שירוץ טוב יותר? אני עם HD7950

בינתיים הכל הכי גבוה חוץ מshadows שהם על HIGH "בלבד" ולא אולטרה (שיפר את הקירטועים\ירידות FPS קצת).

ממ בשאר ההגדרות אני לא מבין כ"כ (MSAA שהוא OFF כי אם זה פועל המשחק עובד על FPS נמוך וזה מעצבן)

אני לא מבין כ"כ בבאפר (1,2,3,4,5 או מכובה לפי ההגדרות במשחק- אצלי על 2) והVSYNC על OFF אצלי כי על 2 המשחק איטי ועל 1 זה זז מוזר ביותר (כאילו מחכה איזה חצי שנייה או פחות לפריים הבא .. לא יודע איך לתאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי 12.11 היה יותר טוב מ13.1 ו13.2 מבחינת מיקרו סטאטרינג.

אביעד אתה מוזמן לראות את הפרוייקט שעשיתי לאחר שהערת לי על הרעש של המקלדת:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=552893.msg4713248#msg4713248

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal ו-Rony: סלחו לי, אבל אתם עושים את עצמכם מטומטמים?

אומרים לכם שהסטאטרינג ב-FC3 זו בעיה של המשחק גם עם כרטיסי NVIDIA.

אתם לא תראו שיפור עם 13.2 או 13.1 בסטאטרינג כי הוא לא נובע מהדרייברים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OReeh אני מודע לבעיה מהמשחק המעצבן הזה, פשוט שהתחילו להשוות איזו גרסת משפרת את המצב.

לא צריך להגיד שאנחנו עושים את עצמנו מטומטמים וכאלה!

פותח השרשור לא פתח אותו בגלל המשחק הנ"ל אלה בגלל בעיות שהוא חווה עם כרטיס המסך הספציפי שברשותו.

אני מאוד מרוצה מהכרטיס שלי שמריץ כל משחק על שיא ההגדרות וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן - הפרוייקט שלך פשוט מדהים, יפה מאוד לראות שעכשיו המקלדת שלך תהיה מושלמת :)

הלוואי והיו מוציאים גרסאות כאלו למכירה, כמה המקלדת עולה ד"א? שווה את הקנייה ?

וד"א, עם זו לא בעיה של + , ואכן זוהי באמת הבעיה של FC3 במנועים, האם הם מודעים לבעיה? יש תגובה כלשהית שלהם בנושא?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי שאני חולק עליך אבל..רואים הבדלים ועוד איך. אני לא מוכן להתפשר ולשחק בכל מחיר.

אני שם לב להבדל גם בין 4AA ל-8AA ככה שלא בא בחשבון להוריד הגדרות.

להוריד הגדרות ל- AA2 ובמקום אולטרה לשחק על high זה אומר לא להנות מהמשחק וזה מתאים

לאנשים שקנו כרטיס מסך ב700 שקל.

לא קניתי כרטיס מסך ב3000 שקל כדי להתפשר, אני אמתין עד שיוציאו עדכון למשחק ואם לא אז זה עצוב.

זה כמו ילד קטן שמכסה את עיניו וחושב שלא רואים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לFar Cry 3 , כדי לקבל שיפור כלשהו צריך להתקין גם את הCAP2 שיש שם להורדה...

תסלח לי שאני חולק עליך אבל..רואים הבדלים ועוד איך. אני לא מוכן להתפשר ולשחק בכל מחיר.

אני שם לב להבדל גם בין 4AA ל-8AA ככה שלא בא בחשבון להוריד הגדרות.

להוריד הגדרות ל- AA2 ובמקום אולטרה לשחק על high זה אומר לא להנות מהמשחק וזה מתאים

לאנשים שקנו כרטיס מסך ב700 שקל.

לא קניתי כרטיס מסך ב3000 שקל כדי להתפשר, אני אמתין עד שיוציאו עדכון למשחק ואם לא אז זה עצוב.

זה כמו ילד קטן שמכסה את עיניו וחושב שלא רואים אותו.

אפשר להפסיק להתלהב .. זה שקניתה כרטיס מסך ב3K (ועד כמה שאני יודע 7970 שהוא לא GHz Edition עולה פחות מ3K) לא מבטיח לך לשחק בכל המשחקים בהגדרות הכי גבוהות ..תחכה לCrysis 3 ואז תדבר ..

אני קניתי לפני שנתיים בערך HD6850 בגרסה דיי יקרה ב850 שקל , ואני הרצתי את 3 על HIGH ב1920X1200 עם 40FPS ואי אפשר להגיד שלא נהנתי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך על כל משחק שפציפי לשבור את הראש ולעשות OC מוגזמים , יש משחקים שלצערי לא יעבדו חלק גם על 3 כרטיסיי מסך ומעבד אקסטרים על OC חנקן נוזלי , פשוט המנוע הגרפי שלהם לא מושלם , לכן יש להענות גם מהמשחקיות , אני מוריד את הAA ל2 ורק את הSHADOWS מוריד לגבוהה ואצלי זה רץ חלק, לא נורא ברגע זורמים עם המשחק כבר לא מתמקדים בגרפיקה כל כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...