תמונות מהפיגוע בירושלים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מהפיגוע בירושלים.

gshhar

Recommended Posts

זה רק יזעזע את האנשים כאן בארץ... כמו שזה זיעזע אותי קשות כשראיתי את זה. מי מחו"ל יכנס לאתר ישראלי בכלל, ולאתר משרד החוץ בפרט?! בדקתי באתרי החדשות המרכזיים כמו CNN, ואין שם שום הזכרה של אותו הסרט שפורסם כאן. אומנם קשה לי להאמין, אבל לא הייתי מופתע אם זה היה מהלך פוליטי בשביל להראות לאנשים כאן בארץ שהממשלה מנסה לעשות משהו בשביל לשנות את הדעה העולמית, אך זאת רק אשליה כי זה לא הולך להגיע לאן שזה צריך להגיע.

עוד דבר, עם כל האנטישמיות שחוגגת, צריך להיות תמים בשביל לחשוב שהם חושבים עלינו דברים יותר טובים מאשר אנחנו חושבים על הפלסטינים. במקרה הטוב הם חושבים שגם אנחנו צודקים וגם הפלסטינים. במקרה הרע, וזה מה שהרוב חושב, הם חושבים שהפלסטינים הם אנשים תמימים ואנחנו היהודים זה האוייב שעדיף היה אם פשוט היה נעלם מעל פני האדמה. קיצר, אם יהיו אנשים מחו"ל שיראו את זה, יהיו גם כאלו שישמחו למראה שהם יראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי באמת פעם אחת צריך לראות את מה שקורה שם... באמת , ללא הצנזורה וללא הגרסאות המרוככות.

אני אמנם לא מאשים את אלו שקיבתם חלשה מדי לתמונות הללו ואל מסוגלים לראות אותן, אך עם זאת אני בהחלט לא מאשים את אלו שצופים בתמונות הללו שכן ברור שכל ישראלי עם הראש על הכתפיים רואה את התמונות מכיוון שהן צריכות להיראות ולא מתוך "בידור חולני" כלשהוא כפי שכמה הציעו.

אני אישית הרגשתי אחרי הדקה וחצי הראשונות שאני לא מסוגל לראות את הסרטון הזה יותר וסגרתי את החלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סרט פאפארצי, זה מה שצילמו שוטרי מז"פ שהגיעו לשם, מדובר בעלית מדרגה בהסברה הישראלית, אבל השאלה היא האם זה לא חוצה קו אדום...

הסברה למי

ובשביל מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות ממש קשות..

עשו לי בחילה..

לא האמנתי שזה כל כך מזעזע..

הפסקתי לראות כבר מהחצי דקה הראשונה..

תמונות ממש מזעזעות..

אבל אולי אלו יעזרו לארץ בהסברה והאנשים בחו"ל יבינו מה זה הפיגועים בארץ ועד כמה הם קשים..

בתקווה להפסקת הפיגועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש בילוי ליום שישי לכל המשפחה. אתם שוכחים שיש כאן ילדים צעירים שמסתובבים פה.

מה לעשות אנחנו לא בדיוק חיים בשוודיה,אבל אני מעדיף אם תוכלו לערוך את הפוסט הראשון "מגעיל,חלקי גופות נא לא לראות" או משהו כזה,ילדים גם יכולים להיכנס לאתר של משרד החוץ,זה לא פורנו זו המציאות שאנו חיים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהוא אמר אנשים שוכחים מה זה פיגוע כששומעים את זה רק בחדשות. בלי מלחמת עולם 3 זה לא יעבור

בשקט. צריך להתחיל לסרוק את כל מדינות מוסלמים.

למזורגגים הטורוריסטים יש יד עליונה כרגע לכן הם לא ינקטו צעדים למלחמה פתוחה. ולכן אנחנו צריכים לעשות

תצעד הראשון בסריקה. ומי שימצא בעצמו מספיק כעס שינא וטימטום להרים רובה ולהלחם ילחם נגנדינו. וככה יתנקה

העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שאנשים בעולם יראו באמת מה קורה פה.

אני מצדיע למשרד החוץ על האומץ בהחלטה לשחרר את התמונות האלו גם אם הם ממש קשות.

עד היום מהסוג הזה היו משודרות רק לכתבים זרים וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שזה עוזר להסביר למישהו אינטליגנט מה זה פיגוע?

אני חושב שזה סתם גורם לאנשים קיצוניים להפוך ליותר קיצוניים.

אגב, אם היו מפרסמים שם אותי פצוע (חו"ח), אחרי שהייתי משתחרר מביה"ח הייתי מסתלק מכאן. בושה לעשות יחצ"נות על גב הרוגים ופצועים בשעתם הקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה סתם גורם לאנשים קיצוניים להפוך ליותר קיצוניים.

אגב, אם היו מפרסמים שם אותי פצוע (חו"ח), אחרי שהייתי משתחרר מביה"ח הייתי מסתלק מכאן. בושה לעשות יחצ"נות על גב הרוגים ופצועים בשעתם הקשה.

ומה עם האנשים הלא איטלגנטים שרובם משופעים מהתעמולה הזולה והשיקרית של הפלסטינית? בגלל זה התדמית שלנו כל כך רעה יחסית למרצחים הפלסטינאים.

אנשים מושפעים מאוד מתעמולה זולה ומוחצנת, אנשים יותר מושפעים מדם מאשר מהעובדות - ואם זה ככה, אז אולי עדיף שיראו קצת דם.

בקשר להערה שלך.. הפצועים לא צולמו בגלל שהם כבר פונו, ובסרט לא הוראו פנים ככה שאי אפשר לזהות בין אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות הם בשביל לזעזע, שאנשים יבינו מה זה פיגוע.

כל אדם יודע מה זה פיגוע, אבל באופן לא מוחשי, באופן ערטילאי, אפילו אנשים אינטלגנטים לא יבינו מה זה פיגוע עד שלא יראו אחד.

וכן זה עוזר, תתפלא, בעיקר עוזר להסביר באיזה מציאות מטורפת אנו חיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט, אף פעם לא אפילו לא דמינתי שזה נראה כל כך נורא, ממש מזעזע.

חבל שפרסמו את זה זה ממש מיותר, אל תשכחו שיש אנשים שנהנים מזה, הסרט הזה הוא סיבה למסיבה בשבילם.

זו בושה למדינה, בושה למשפחות הנפגעים, בושה למשרד החוץ שלא יכל להתאמץ אז הוא מפרסם של גופות ויורד לרמה של התעמולה הפלסתינאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להערה שלך.. הפצועים לא צולמו בגלל שהם כבר פונו, ובסרט לא הוראו פנים ככה שאי אפשר לזהות בין אנשים.

ואם אני אגיד לך שחבר שלי, שפוליטיקה ממנו והלאה, חיבר פנים שהוא ראה בסרט הזה לפנים של הרוג בעיתון?

RK, עד עכשיו חשבתי שבפיגוע מחלקים בלונים ובסוף בא קוסם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice 1, לא אמרתי שאנשים לא יודעים מה זה פיגוע, ומחלקים שם בלונים... אמרתי שדווקא כן יודעים מה זה פיגוע, אבל לא מתארים ולא חיים את גודל הזוועה.

תראה, אתה אומר למישהו מחו"ל שהיה פיגוע, הוא אומר, טוב היה פיצוץ ואנשים נהרגו,

עד כאן הוא יודע

אבל מה שהוא לא יודע, זה איך הגופות נקרעות, והוא לא מכיר את הזוועה!,

ברגע שאתה רואה את התמונות המאוד קשות לצפיה האלו, אתה כבר לא יכול להכחיש מה זה פיגוע על אמת

אתה יכול להסביר שעות על גבי ששעות את הזוועה, והוא יגיד שהוא משתתף בצער וכאלה, אבל לא יזדעזע,

ברגע שהוא יראה, אפילו תמונה אחת, לא ישארו לו מילים, ויזדעזע, וזאת הכוונה.

או כמו שאומרים, תמונה אחת שווה אלף מילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...