מזעזע!!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזעזע!!!

Joli

Recommended Posts

אבא הנה חייל? יא טיפש.. זה יהודי .... יאלה "אִד'בָּחוּ אִל יָהוּד"

כל הצופים מתבקשים לשיר את "התקווה" ולהמשיך להיות העם התמים וטיפש בעולם.

זה לא רק משחק שלג,רואים את הנוער הערבי במיוחד" הישראלי" בירושלים.. את הבוז והלעג ליהודים.אני רואה את הדברים תמיד שאני נמצא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תכיר, זה נקרא ניסיון לביצוע לינץ'.

אין יותר מדיי קשר בין זה ובין הטרדה וזריקת שלג על אנשים ברחוב.

מצחיק שאתה כל הזמן נתפס לזריקת שלג "ילדותית" ושוכח את הבעיטות וההשפלות שעשו להם שם..

אבל עזוב את זה בצד, דמיין לעצמך שאתה הולך באותו כניסה לשער יפו עם משו שמזהה אותך כאחד מהעם היהודי (כיפה/כובה/שטריימל או כל דבר אחר שתבחר) ורק בגלל זה החבורת חאר*ת האלה משפילים אותך בתוך המדינה שלך במרכז העיר של עיר הבירה שלך!!!

לא מעלה לך את העצבים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בירושלים ליד הכותל ביחד עם עוד כמה חברים ואיזה ילד זרק לידינו פצצת סירחון וצעק יהוד , יהוד , ואני לא חרדי....

לעומת זאת , אם אני אלך בבני ברק בשכונות הכי קיצוניות ,אף ילד לא יזרוק עליי כלום (אלא אם כן אני נוסע בשבת ברחוב שלהם , אבל צריך גם להבין אותם , זה חילול של משהו שקדוש להם).

יש להם עניין עם צניעות של נשים , אבל זה לא קשור לאם האישה יהודיה או מוסלמית .

יש גם ערבים שהם מאד נחמדים , אבל השנאה שלהם אלינו הרבה יותר גדולה מהשנאה שלנו אליהם (אולי בגלל שניצחנו....).

ורוב החרדים הם אנשים מאד נחמדים שחוץ מזה שיש להם אמונה בדת והם מעוניינים לקיים את הדת היהודית , הם בדיוק אותו דבר כמו כל אחד פה וחלקם יותר טוב מלא מעט אנשים פה (לפחות מבחינת סובלנות וסבלנות והבנת הדמוקרטיה והפלורליזם...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה כל הזמן נתפס לזריקת שלג "ילדותית" ושוכח את הבעיטות וההשפלות שעשו להם שם..

אבל עזוב את זה בצד, דמיין לעצמך שאתה הולך באותו כניסה לשער יפו עם משו שמזהה אותך כאחד מהעם היהודי (כיפה/כובה/שטריימל או כל דבר אחר שתבחר) ורק בגלל זה החבורת חאר*ת האלה משפילים אותך בתוך המדינה שלך במרכז העיר של עיר הבירה שלך!!!

לא מעלה לך את העצבים???

אני לא אמרתי שזה בסדר.

רק אמרתי שזה צבוע שפותחים על זה דיון בפורום, תחת הכותרת: "מזעזע!!!".

מה כלכך "מזעזע!!!" בזה? הרי גם יהודים עושים את זה לערבים כל הזמן, ולהיפך. לעזאזל, יהודים חרדים עושים את זה ליהודים חילונים!

אז מה קרה שפתאום פותח הדיון כלכך "מזועזע"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך במאה שערים ותראה שלא יעשו לך כלום .ושם זה הכי קיצוניים. אם אתה מתגרה בהם זה כבר משהו אחר.אך עצם העבודה שאתה חילוני לא יעשו לך דבר. ואגב למי אכפת מקיצוניים? הם לא נכנסים תחת ההגדרה חרדים כיוון שהם אינם רוב ואינם מקובלים בחברתם כלל.

תבוא לאלעד ..תבוא לבני-ברק וכדו'.. שום דבר לא יקרה.

וכאן מדובר לכאורה בערבים רגילים... רק שהחינוך לרוב מקולקל מהשורש ומבזים כל יהודי. בסירטון של החרדים ..הם בעטו בהם, דרכו על הכיפה וזריקת כובע. זה לא רק סתם משחק של שלג.

זה יוצר פחד בעיר הבירה שלך .. אותם חרדים יפחדו לעבור שם בפעם הבאה .. חבריהם ששמעו גם יפחדו.. ..כל אדם ששמע בטח מקבל פחד באם יצא לו לעבור ליד ערבים שכאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שזה בסדר.

רק אמרתי שזה צבוע שפותחים על זה דיון בפורום, תחת הכותרת: "מזעזע!!!".

מה כלכך "מזעזע!!!" בזה? הרי גם יהודים עושים את זה לערבים כל הזמן, ולהיפך. לעזאזל, יהודים חרדים עושים את זה ליהודים חילונים!

אז מה קרה שפתאום פותח הדיון כלכך "מזועזע"?

מה מזעזע?? בא אני יסביר לך:

שיהודי לא יכל ללכת ברחובות המדינה היחידה(!!!) שיש לו בלי לפחד שישפילו אותו.

ואתה באמת משווה את מה שיקרה אם יהודי ילך ברובע המוסלמי לבין ערבי שילך באמצע בני ברק?

לא יודע מה איתך אצלי בשכונה (דתית) הערבים מסתובבים פה ביום ובלילה ללא פחד מאף אחד.

אז כן, מזעזע אותי שעד שיש לנו מדינה משלנו אנחנו צריכים גם לפחד ללכת בה עם סימן יהודי.

מצטער שזה נחשב צביעות בעינך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לדחוף כאן ציטוטים של כל מיני אנשים לגבי העם ששכח את עברו-מאבד את עתידו וכד'..

רק שורש הבעיה ארוכת השנים,לדעתי-זאת שאלה מי זה יהודי. אזבו את הלאום. מושג כמו גיור מוחק את הלאום.

מה זה יהודי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי לעזאזל אכפת מה זה יהודי? הרבנות עושה את כל כך טוב שאין לך מה לדאוג

זה לא שיהודים צריכים להרגיש בטוחים בעיר בירה שלהם (שמכילה כמות לא מבוטלת של מוסלמים ונוצרים אבל בוא נתעלם מזה כי זה נוח)

זה לא שהערבים צריכים להרגיש בטוחים להסתובב בערים היהודיות או המעורבות

ישראלי צריך להרגיש בטוח בישראל. אם יש מקום בישראל שבו הוא לא מרגיש בטוח או

1.נאבטח אותו (כל האמצעים כשרים)

2.נפסיק לקרוא לו ישראל

מילא ירי מעזה מהצד השני של הגבול, אבל מלחמת תושבים מבפנים? זה לא עובד (וכמו שזה נראה) זה גם לא יעבוד

תפריד את השטחים,תרים חומה,תקרא לזה ותקרא להוא פלסטין ואז תהיה כמו טקסני ותירה ברגליים של כל מי שמנסה לעבור את הגבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי בצינר לילה משהו הרבה יותר גרוע

הראו את הסרטון מהשרשור פה אבל גם הראו אוטובוס של ילדים שאחד מהם חגג בר מצווה ובאו לירושלים

וערבים עשו ברכב לינץ ניפצו את כל החלונות זרקו אבנים מכוסות בשלג

בסרטון רואים את הילדים בוכים דבר לא קביל שילדים באים לטיול לירושלים ועוברים מתקפת טרור כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב אירועים כאלה קורים כל הזמן בכל הארץ. על רובם אנחנו לא שומעים. התקשורת מעדיפה להעלים עין..

הנה אירוע לדוגמא מהשבוע האחרון:

http://www.sababa04.co.il/pages/posts/mtkon-lchtiph-bapolh-5-chyili-tzh-l-hotqpo-a-i-bni-miaotim-4154.php?phpMyAdmin=Vk3Xk1%2CDg9wmTkE4dZ2wzOUEfi3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי לעזאזל אכפת מה זה יהודי? הרבנות עושה את כל כך טוב שאין לך מה לדאוג

זה לא שיהודים צריכים להרגיש בטוחים בעיר בירה שלהם (שמכילה כמות לא מבוטלת של מוסלמים ונוצרים אבל בוא נתעלם מזה כי זה נוח)

זה לא שהערבים צריכים להרגיש בטוחים להסתובב בערים היהודיות או המעורבות

2.נפסיק לקרוא לו ישראל

מילא ירי מעזה מהצד השני של הגבול, אבל מלחמת תושבים מבפנים? זה לא עובד (וכמו שזה נראה) זה גם לא יעבוד

תפריד את השטחים,תרים חומה,תקרא לזה ותקרא להוא פלסטין ואז תהיה כמו טקסני ותירה ברגליים של כל מי שמנסה לעבור את הגבול

ואם לא תהיה רבנות, איך תדע מי הבנאדם שלפניך? ;)

בסדר,בוא נתעלם כרגע מהמושג יהודי ונחליף אותו לרגע לישראלי -טוב (מדינת כל אזרחיה, עאלק).

עכשיו תשאל את הערבים מהסרטון האם הם חושבים את עצמם לישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך במאה שערים ותראה שלא יעשו לך כלום .ושם זה הכי קיצוניים. אם אתה מתגרה בהם זה כבר משהו אחר.אך עצם העבודה שאתה חילוני לא יעשו לך דבר.

למה ללכת עד מאה שערים, אם יש לך חרדים שיורקים על ילדות קטנות בבית שמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת..

למה ללכת עד מאה שערים, אם יש לך חרדים שיורקים על ילדות קטנות בבית שמש?

זה לא נותן שום זכות לערביים לעשות מה שבא להם איפה שבא להם..

זה בדיוק כמו שאני יגיד שיש חילונים שאונסים ילדות אז זה בסדר שהערבים יתעללו באיזה חילוני שבא להם.

ואל תחשוב לרגע שאני מצדיק את עניין היריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...