שאלה קצת מוזרה לגבי DELAY במולטי של BO2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קצת מוזרה לגבי DELAY במולטי של BO2

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי עניין קצת מוזר שאני משחק מולטי.

המון פעמים אני שם לב שיש לי דיליי של לפחות חצי שניה בין מה שאני רואה לבין מה שהשחקנים רואים.

קורה לי ה-מ-ו-ן פעמים שאני רץ במפה ואני רואה מישהו מולי (די קרוב) וישר אני מרים את הרובה ויורה, אבל איך שאני משחרר כדור אחד הוא כבר הורג אותי.

אני לא מתבכיין או משהו אבל שאני רואה את הKILLCAM אני רואה שאצלו הוא ראה אותי כמה רגעים לפני ופשוט ירה עלי בגוף (אפילו לא הדשוט).

יש פעמים שזה ממש כבר מגוכך.

אני זוכר פעם אחת מישהו רדף אחרי אז נכנסתי מאוחרי פינה וישר התכופפתי מאחורי חבית שהיתה שם כדי לתפוס אותו שהוא יוצא מהפינה. איך שראיתי אותו (חיכיתי לו אז הרובה שלי כבר היה מורם) ישר התחלתי לירות אבל הוא הרג אותי מהר. ובKILLCAM אני רואה שהוא יצא מהפינה עם הרובה מורם (שזה הליכה ממש איטית), כיוון למקום שבו לא הייתי ורק אז ראה אותי, סובב את הרובה וירה.

כאילו משהו פה לא מסתדר לי.....

אני לא גר בארץ אבל החיבור פה לא הכי טוב

יש לי 10 מגה אבל אני מקבל 3 קווים במשחק.

אני פשוט רוצה לדעת אם זה בעיה בחיבור או שזה איזשהוא מנגנון מובנה במשחק?

זה פשוט כמעט בלתי אפשרי לשחק ככה. היחס שלי עומד על 0.84 למרות שאני יודע שאני לא כזה גרוע.....

אודה לתשובה רצינית ולא משהו בסגנון של "תפסיק לבכות נוב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי ה NET CODE של המשחק הזה נוראי! אם הפינג שלך עולה מעל 100MS זה בלטי אפשרי לשחק....המשחק הזה מאוד רגיש לפינג גבוה, הרבה יותר ממשחקים אחרים שראיתי. ברגע שהפינג שלך עולה, גם אם רק ל 100-150MS, אתה רואה דברים באיחור שגדול בהרבה מהזמן הזה וגם צריך לפגוע הרבה יותר פעמים בשביל להרוג. אני יכול להגיד לך שמצפיה ברובה ב KILLCAMS גיליתי שב 90% מהמקרים הפגיעה הראשונה שלי לא נרשמת בכלל :screwy:

גם ה JITTER של החיבור שלך מאוד משנה, אם הוא על 6MS ויותר אתה תסבול מאוד...

דרך אגב, זה נכון גם ל CS:GO, אני חושב ששם זה אפילו יותר גרוע...בגלל זה השנה אני אקנה רק את BF4 ואם הוא לא יהיה טוב אפסיק לקנות משחקי עד שאני אדע שהמפתחים חזרו לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך. חבל על הכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה

נחמד לדעת שאני לא מדמיין לעצמי דברים

כי באמת שכבר הגעתי לרמה שאני מגיב מהר אבל עדיין מוצא את עצמי נהרג בדרכים פשוט מגוכחות.

דבר שני מה זה אומר שהנט קוד של המשחק לא איכותי? ממה זה נובע?

עצלנות בכתיבת הקוד? קמצנות של המפתחים בהשקעה בקוד קצת יותר איכותי?

דבר שלישי

הבנתי שבארץ יש את החבילות האלה.

במקרה הזה זה יעזור?

פה אין לנו דבר כזה

יש משהו אחר שאפשר לעשות כדי לשפר את זה?

איך אפשר לדעת כמה הפינג שלי?

ודרך אגב שמתי לב במצב הזומבים (שיש רק 4 שחקים אז יותר קל לצמצם את האפשרויות) שאם מישהו מאותה מדינה שלי מקבל את ה HOST של המשחק אז יש לי 4 קווים. אבל אם מישהו ממדינה אחרת החיבור יורד ל3 קווים במקרה הכי טוב.

יש מצב שגם במולטי זה ככה? ששחקן מסוים מקבל את הHOST....

כי עכשיו שאני חושב על זה.... ברוב המשחקים אני מסיים עם יחס של 1.0 קצת יותר או קצת פחות. אבל מדי פעם אני מצליח לסיים משחק עם יחס ממש טוב אז אולי זה בגלל שבאותו משחק קיבלתי את הHOST? או אולי סתם צירוף מקרים של שחקנים פחות טובים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור למה ה NET CODE דפוק, כנראה שהם לא בודקים כל כך איך הוא עובד בכל עולם, עושים רק בדיקות באירופה וצפון אמריקה.

חבילות גיימר זה שקר.

אין כל כך מה לעשות עם הפינג. מה שאפשר לעשות זה לבדוק ISP אחר.

במשחקים הקודמים הפינג הופיע במספרים או שהיה אפשר להגדיר כמה קווים יופיעו ומה יהיה הערך של כל אחד (ואז עשינו 10 קווים של 20MS), לא נראה לי שבמשחק הזה אפשר לעשות את זה.

בזומבים המשחק עובד על P2P ואחד מהשחקנים הוא ה HOST, ב MP השרת הוא שרת של וכולם מתחברים אליו, לשרתים יש מיקומים קבועים ונראה כאילו הם לא ממוקמים טוב (והשרתים עצמם גם לא מדהימים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבאס לגמרי :'(

הבעיה שיש פה דומה לבעיה שיש בישראל.

לא משנה איזה ISP

הבעיה היא ביציאה מהמדינה.

מעניין איך הפינגים עם החבילה החדשה של דרך הכבל החדש?

מקווה שאקטיוויז'ן יתנו בעתיד ליצור שרתים פרטיים. אולי ככה זה ישפר קצת את הקטע הזה.

נראה לך שיש סיכוי שיקרה? אחרי כל השרתים של הצ'יטרים שהיו במשחקים הקודמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא עברו לצורה הזו של השרתים בגלל צ'יטרים, הם עשו את זה כי זה דרש פחות עבודה ועזר להם לשמור על הכל מרוכז יותר. זה גם נותן להם את האפשרות פשוט לסגור את כל השרתים ולחייב את כולם לקנות משחק חדש בסדרה (כמו ש EA עושים עם משחקי הספורט שלהם).

בקשר לחבילה של , טיפה יותר טוב אבל גם לאנשים שעל הכבל החדש לא חסר בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...