אני צריך המלצה על אוזניות קשת לגיימינג עם דגש על נוחות ועם מקרופון - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך המלצה על אוזניות קשת לגיימינג עם דגש על נוחות ועם מקרופון

נחשקוברה

Recommended Posts

^^^

יש לי את האוזניות Tt eSports Shock One והם אומנם טובות מאוד אבל...

אם הם על הראש שלי, אחרי כ-חצי שעה מתחיל להיות לי כ א ב י - ר א ש נוראים שפשוט גורמים לך להוריד את האוזניות ולא לשים אותם שוב לפחות בעוד שבוע, ככה זה אצלי

אז מה שאני מחפש זה שלא יעשו לי כאבי ראש ושיש להם ביקורות טובות

מקסימום עד 400 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם משהו על הSHOCK ONE.. אלה האזניות הכי נוראיות שהשתמשתי בחיים שלי.. פלסטיק סוג ג' שנשבר תוך חודש, חיווט גרוע, איכות בנייה בין הגרועות שראיתי.. והכי טוב הסאונד - זוועה.

אזניות חדשות הייתי ממליץ על SSV2.. לגיימינג הן כבר הוכיחו את עצמן כמעולות ויש גם מיקרופון . לגבי נוחות, זה משתנה אבל בכללי הן נוחות (אם יש לך אולי הן טיפה ילחצו אבל הרבה פחות מהSHOCK ONE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם משהו על הSHOCK ONE.. אלה האזניות הכי נוראיות שהשתמשתי בחיים שלי.. פלסטיק סוג ג' שנשבר תוך חודש, חיווט גרוע, איכות בנייה בין הגרועות שראיתי.. והכי טוב הסאונד - זוועה.

אזניות חדשות הייתי ממליץ על .. לגיימינג הן כבר הוכיחו את עצמן כמעולות ויש גם מיקרופון . לגבי נוחות, זה משתנה אבל בכללי הן נוחות (אם יש לך אולי הן טיפה ילחצו אבל הרבה פחות מהSHOCK ONE)

והחסרונות של SSV2 שהם נשברים רק מנפילה והמיקרופון חלש כל כך שאפילו אם תכניס אותו לתוך הפה עדיין בקושי ישמעו אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...