רכישת בלון גז 12 ק"ג בלי שום קשר לחברת גז - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת בלון גז 12 ק"ג בלי שום קשר לחברת גז

xtract1

Recommended Posts

משהו לא מובן לי, יש למישהו בעלות על המערכת גז שיש לי בבית?

חברה מסוימת או משהו?

אם אני קונה בלון ממישהו אחר, מה ההשלכות?

באמת מוצאים ליקוים רציניים?

אתה יכול לקנות בלון גז מכל ספק מורשה.

אבל הספק מחוייב בבדיקת תשתית הגז אחת לחמש שנים, אם אין בדיקה בתוקף אסור לו להתקין בלון גז חדש (והוא אף צריך לנתק את הישן עד השלמת הבדיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי במצב כמוך בדיוק בדירה שכורה. קודם כל תקשיב למה שאומרים לך כאן, אתה רוצה לדעת שמישהו בדק לך את תשתית הגז פעם בחמש שנים. אצלי בדירה התברר שהדיירים הזמינו בדיקה, אבל לא עשו איתה כלום וחבל. זה נראה בסך הכל צינורות גז, אבל באמת שאתה רוצה לישון בשקט בלילה.

מה שעשיתי זה דבר מאוד פשוט. הצלחתי לברר איכשהוא איזה חברה אני (כתוב על המיכלים או על המכסה של המיכלים בדרך כלל). פשוט מאוד מתקשרים אליהם ואומרים שאתה רוצה בלון, אם אומרים לך שאתה צריך בדיקה כי עברו 5 שנים מהבדיקה הקודמת, אתה מזמין אותם בכיף. הבדיקה חינם. אם הם מוצאים ליקויים אתה לא חייב לתקן אותם איתם. תגיד לטכנאי שזאת דירה שכורה ואתה צריך להראות את הטופס ליקויים לבעלת הדירה ואז תשלם על התיקון. הם מוצאים שטויות כמו אין מכסה לבלוני גז, או קשקושים כאלה. אין מה לעשות זה החוקים.

בכל מקרה, הזמנתי עוד 3 חברות גז, מזכיר לך שוב לפי החוק הבדיקה חינם! הם היו אצלי ביום אחד בהפרש של 25 דקות אחד מהשני. אחרי שהיה לי 4 הצעות לקחתי את הכי זולה והתקשרתי לחברה ואמרתי להם כמה עולה מיכל, אמרו לי מחיר של המיכל, התקשרתי לאחרות אמרו לי זול יותר. התקשרתי לראשונה אמרתי לו אמרו לי המיכל זול יותר אצל האחרות. הסכים לעשות לי באותו המחיר.

התקשרתי לבעל הבית אמרתי לו, תשמע תשתית גז לא בדקו פה 5 שנים זה סכנת נפשות, הבלון אני משלם אבל את התשתית בדירה זה כמו חשמל זה עליך, ורק תדע שעשיתי השוואת מחירים והצלחתי להוריד אותם משמעותית (ההפרש אצלי הגיע ל 250 שקל בין הזולה ליקרה). הבעל בית היה מרוצה מאוד והסכים לשלם את התשתית, ושאני אשלם על הבלון. שזה בסך הכל הגיוני לגמרי.

כולם מרוצים, יש גז והכל במחיר הכי נמוך. תמיד לזכור - מדינת זה שוק! מהבנק ועד לחברת הגז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...