microlab SOLO 3C לסלון, יש למישהוא ניסיון? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

microlab SOLO 3C לסלון, יש למישהוא ניסיון?

jetman

Recommended Posts

סמתי עין על הדגם הזה, עולה חצי מ 7C ועוצמה בהתאם למחיר, הסתפקתי עד עכשיו במערכת aiwa ישנה, רוצה להשתדרג, רוב הזמן השימוש בכלל ברמקולים מובנים של PJ350R שאני מת עליה, אבל הרמקולים שם הם 2x10 ואין פה כלל מקום להשואה, אני עוד לא שמעתי אותם, וגם חא יודע אם 60W זה מספיק, חבר DJ אמר שכן ויש לו ציוד רציני בבית, גג לא יספיק, אני גם כך צריך סט לחדר שלי, ואז יחסוך לדגם ה7C לסלון, אבל אם 60W יספיקו לי,אני מעדיף לרכוש 2 סטים של 3C, אם יש למישהוא נסיון איתם, תנו תגובה, בסך הכל זה 7C בגרסה חלשה לפחות מחינת עוצמה, אבל לא יודע לגבי מגבר, הדרייברים שונים זה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תמסור לחבר הדיג׳יי שהמגברי 15000w pmpo שלו לא מרשימים אף אחד, לגבי הסולו- לטעמי ה3c חסרים בתדרים הנמוכים, העוצמה שלהם מספקת בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה הדבר האחרון שמדעיג אותי, כמו שרשמתי אני מודע לזה שאני רוצה תצורת 2.0 לכל החסרונות ו/או היתרונות שלה,

אני יכול לנסות למתוך את התקציב ל 7C, אך השאלה הגדולה פה האם אני צריך את כל ה110W שלה או יכול באמת להסתפק ב60W של הדגם הזול יותר? חח לגבי החבר שלי, הבנתי את התשובה שלך :silly: ,הכוונה הייתה שהוא בטח מבין במושגי יסוד ויכול לתת תשובה לגבי עוצמה ביחס לחדר,..או שלא !? כי הם לרוב לא אודיופילים, להם העיקר יספיק לאצדיון, האיכות לא משנה, אני צודק?

ויש לך נסיון אישי אם 3C אני מבין לפי התגובה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את אלו

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=1&uin=12997&txt_search=6c&buy=&minprice=0&maxprice=0

והם עוצמתיים !!! 50W RMS כל אחד !

הרמקולים מוציאים צלילים מדהימים - הייתי בהלם איך דבר כזה קטן כל כך עוצמתי !! כמובן עשוי מחומרים טובים !

אם אתה לא רוצה סולו 7 , אז אלו יעשו את העבודה - אצלי הם נמצאים בחדר שהוא 2.5X3.5 מטר ושומעים מטורף !!! - מוסיקה בעיקר - משחקים - ואפילו מרגישים את ההבדל גם ב 2.0 .

ואם יש לך כרטיס קול חיצוני ( ולא אונבורד) ואיכותי אתה תהנה יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של רוצה או לא, תקרא שוב את השאלה שלי, אני שאלתי האם 60W של 3C יספיקו או שאצתרך את דגם ה7C שהוא 110W?

בנוסף לכך הוא עולה כפול ואני מעדיף לקנות את מה שאני צריך ולא מעבר. אני ית לך דוגמה, בזמנו רציתי מסך חדש, דגמי 24" כיום די משתלמים, בדקתי את הטכנולוגיות של היום והבנתי שIPS הוא מה שאני מחפש, אני אומנם הלכתי על 2412U שהוא 16:10 ועולי תוספת פיקסלים לא שווה את המחיר, אבל יש את האח האיכותי יותר אם כי יותר ישן, ה2410 שעולה עוד יותר, אך לא היה לי צורך בתכונות שלו והלכתי על 2412 אם היחודיות שהוא 16:10. אז גם פה אני חוזר לאותה השאלה, האם אני צריך את התכונה הבולטת שמבדילה בין 3C ל 7C שהיא העוצמה (בנוסף אלמנטים וכננרה מגבר שונה). ואני יחזור ויומר שוב שאין לי בעיה אם הגודל של 3C או 7C ובלי קשר, חבל לי ללכת על דגם 2WAY שההבדל בין דגם 3WAY לא מצדיק וויתור על 3WAY כי עולה אותו סכום.

PS. תהיה לי הזדמנות לשמוע אותם בפועל בחנות שמאפשרת את זה השבוע כננרה ואז יוכל עולי להכלית לבד אם זה יספיק או לא, כי בכל זאת סלון הוא יותר גדול מחדר שינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי את ה 7C הם מתאימים יותר לחדרים גדולים או סלון גדול , לחדר סטנדרטי הם פשוט מוגזמים .

ה 3C לא יצא לי לשמוע אבל לפי הנתון שרשום עליהם , הם מיועדים אולי לחדר ולא לסלון , 30 RMS לרמקול שזה יפה ואני חושב שזה גם די מספיק .

בכל אופן לך תראה איפה אתה יכול לשמוע את הרמקולים מאוד חשוב לפני קניה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצה מנקודת הנחה כהשווה ל

http://www.hye.co.il/siteFiles/13/233/7386.asp

לי יש את הדגם RJ350R, שהוא יותר ישן, אבל אין הבדלים, הרמקולים שם זה 10W RMS לכל אחד, אם מגבירים, שומעים את זה לכל הבית,

הרמקולים שם ממקומים בתתחתית אם זה משנה משהוא, אז פה אני בה ומחבר אקטיבי של 30W RMS, לפי היגיון עוד 20W אמורים לתת עוצמה חזקה ב2/3 מהרמקולים של המסך. אין פה הרי הרבה מה להשוות, בטח לא לפי גדול האלמנטים חח של המסך למה שיש בSOLO 3C, זה נכון שזה נתונים על נייר, אבל אתה רוצה להגיד לי שגם RMS כל יצרן מודד בשיטה שונה? נשמע קצת הזוי, כי יש איזה תקן לזה אם אני לא טועה ?

PS. וכמוון שאני ישמע לפני קניה, זה כלל ראשון בבחירת ציוד שמע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצה מנקודת הנחה כהשווה ל

http://www.hye.co.il/siteFiles/13/233/7386.asp

לי יש את הדגם RJ350R, שהוא יותר ישן, אבל אין הבדלים, הרמקולים שם זה 10W RMS לכל אחד, אם מגבירים, שומעים את זה לכל הבית,

הרמקולים שם ממקומים בתתחתית אם זה משנה משהוא, אז פה אני בה ומחבר אקטיבי של 30W RMS, לפי היגיון עוד 20W אמורים לתת עוצמה חזקה ב2/3 מהרמקולים של המסך. אין פה הרי הרבה מה להשוות, בטח לא לפי גדול האלמנטים חח של המסך למה שיש בSOLO 3C, זה נכון שזה נתונים על נייר, אבל אתה רוצה להגיד לי שגם RMS כל יצרן מודד בשיטה שונה? נשמע קצת הזוי, כי יש איזה תקן לזה אם אני לא טועה ?

PS. וכמוון שאני ישמע לפני קניה, זה כלל ראשון בבחירת ציוד שמע :xyxthumbs:

תאמין או לא , אחרי שתשמע את הרמקולים המדוברים - תדבר אחרת ... שוב , הרמקול במנוי מחומרים טובים במעטפת טובה ( לא כמו הפלזמה שלך .. שזה סתם תכלס ..) מה אתה משווה בכלל .. ::)

נו עוד לא שמעת ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ככה, שמעתי גרועים יותר (בטלויזיות), לעניינו, העניין שממה שהבנתי מחיפושים שלי בגוגל, עוצמת השמע שאני מקבל בחדר תלויה בכל מיני דברים מעבר לכמה וואט המגבר. במילים אחרות, הנתון הזה לא אומר הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...