מישהו ממלא דיו למדפסת במקום לקנות ראשים, ויש לו המצלצה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ממלא דיו למדפסת במקום לקנות ראשים, ויש לו המצלצה?

itaysp

Recommended Posts

שלום,

אני צריך לקנות ראשים מסוג 940XL והם נגמרים ממש ממש מהר.. המחירים בשמיים, ויש אפשרות לקנות ראשים חלופיים,

ראשים ממוחזרים או מה שנראה כמו הבחירה המשתלמת ביותר - למלא לבד.

חיפשתי ב ויש מלא מלא מלא סוגים של דיו וערכות מילוי והלכתי קצת לאיבוד. מן הסתם שבטח יש הבדלים באיכויות לכן אני שואל אם

למישהו יש כבר נסיון עם הזמנה של ערכה כזו מאיביי, או אפילו אולי גם מהארץ אם המחיר סביר.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדגמים אלו של יש צ'יפ שאם לא תאפס אותו זה לא משנה אם מלאת את המכלים המדפסת עדיין לא תעבוד.

יש ראשי דיו חליפיים שמגיעים עם צ'יפ שהם זולים יותר מהמקוריים ועובדים, למרות שלפעמים הם לא מראים את כמות הדיו שנשארה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ערכות אם מכלים חיצוניים אשר דרך צינורות מוזרם הדיו לתוך הראשים. יש טיפה לעשות עבודה בהתחלה ולאחר מכן הכל עובד מצוין. אך יש לציין כי צ'יפ מראה שהדיו נגמר פשוט עושים איפוס למדפסת וזה הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון מועט עם מילוי, כי רק עכשיו יצא לי להתחיל להשתמש בזה, וסך הכל אני מרוצה.

ראשים לא מקורים למניהם, מהנסיון שלי בעייתיים, כנראה שמי שממלא אותם לא כלכך יודע את העבודה וזה לא במקרה, זה לא פשוט.

קניתי ערכה למילוי עם מחט ודיו ומלאתי מחסנית שחורה.

בהתחלה זה לא עבד וחשבתי שכנראה זה פשוט לא עובד כל הקטע של המילוי אבל המשכתי לנסות.

מסתבר שצריך לאחר מילוי הדיו, לשאוב או לדחוף אוויר החוצה מהמחסנית וזה לא פשוט בלי כלי מתאים, עשיתי את זה בדרך מאולתרת והתלכלכתי קצת אבל עכשיו זה עובד בסדר גמור.

אז דבר ראשון, זה לא פשוט כמו שזה נראה ממבט ראשון.

לגבי הציפ', בחלק מהמדפסות, המדפסת לא תדפיס יותר אם היא החליטה שאין דיו יותר במחסנית, ולא תוכל לעשות הרבה בעניין, למזלי שלי לא כזו והיא מדפיסה בכל מצב.

דבר נוסף, יש גבול לכמות הפעמים שניתן למלא מחסנית, מספר בודד של פעמים, זה קשור למבנה הפנימי שלהם, יש שם ספוג כלשהוא שאחרי מספר פעמים פשוט מתפקד פחות טוב ולכן בכל מקרה תצטרך להשיג מחסנית חדשה פעם בכמה מילויים.

שורה תחתונה, זה לא פשוט ולא הייתי ממליץ לכל אחד, מי שיש לו את היכולת להתעסק עם זה אז שווה לדעתי.

נסה, זה גם ככה לא יקר, ותראה איך אתה מסתדר עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מדפסות הזרקת דיו של קנון ip 4850

ויש להם סט מילוי הכל פשוט ונוח

לגבי ה hp

גם אני חיפשתי ראשים למילוי והבנתי שזה לא נוח אז אני מדפיס בקנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון מועט עם מילוי, כי רק עכשיו יצא לי להתחיל להשתמש בזה, וסך הכל אני מרוצה.

ראשים לא מקורים למניהם, מהנסיון שלי בעייתיים, כנראה שמי שממלא אותם לא כלכך יודע את העבודה וזה לא במקרה, זה לא פשוט.

קניתי ערכה למילוי עם מחט ודיו ומלאתי מחסנית שחורה.

בהתחלה זה לא עבד וחשבתי שכנראה זה פשוט לא עובד כל הקטע של המילוי אבל המשכתי לנסות.

מסתבר שצריך לאחר מילוי הדיו, לשאוב או לדחוף אוויר החוצה מהמחסנית וזה לא פשוט בלי כלי מתאים, עשיתי את זה בדרך מאולתרת והתלכלכתי קצת אבל עכשיו זה עובד בסדר גמור.

אז דבר ראשון, זה לא פשוט כמו שזה נראה ממבט ראשון.

לגבי הציפ', בחלק מהמדפסות, המדפסת לא תדפיס יותר אם היא החליטה שאין דיו יותר במחסנית, ולא תוכל לעשות הרבה בעניין, למזלי שלי לא כזו והיא מדפיסה בכל מצב.

דבר נוסף, יש גבול לכמות הפעמים שניתן למלא מחסנית, מספר בודד של פעמים, זה קשור למבנה הפנימי שלהם, יש שם ספוג כלשהוא שאחרי מספר פעמים פשוט מתפקד פחות טוב ולכן בכל מקרה תצטרך להשיג מחסנית חדשה פעם בכמה מילויים.

שורה תחתונה, זה לא פשוט ולא הייתי ממליץ לכל אחד, מי שיש לו את היכולת להתעסק עם זה אז שווה לדעתי.

נסה, זה גם ככה לא יקר, ותראה איך אתה מסתדר עם זה.

המדפסת שלי לא מדפיסה כשנגמר דיו באחד הראשים :/

איזה דיו קנית? ואיך האיכות? קנית באיביי? בארץ?

אני רואה באיביי שמוכרים את הצ'יפים לבד, מוכרים תחנות כאלה של דיו שיושבות מחוץ למדפסת, ומוכרים דיו..

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=940xl+ink+refill+kit&LH_BIN=1&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=CISS+940XL&_sacat=0

עריכה:

טוב קניתי את המערכת הזו

http://www.ebay.com/itm/180882719693

כדי שלא אצטרך בעתיד להתעסק עם מחטים כל פעם (אני מקווה באמת שזה פשוט כמו שהבנתי אחרי הפעם הראשונה)

המערכת מגיעה בלי הצ'יפים (צריך להוציא את הצ'יפים מהראשי דיו המקוריים הגמורים שיש לי כבר, או לחלופין לקנות מערכת שבאה עם צ'יפים)

וקניתי את הצבע הזה

http://www.ebay.com/itm/261052168528

אני מקווה שהוא בסדר, לא הכי זול באיביי והמוכר בלי הרבה פידבקים..

בכל מקרה ייקח קצת זמן עד שיגיע, ואני כבר חייב דיו אז הפעם אני אאלץ לשלם בנוסף על דיו (מקווה שבפעם הראשונה)

אני אעדכן כשאתחיל להשתמש במערכת (יכול להיות גם קצת אחרי שאני אקבל אותה, צריך לחכות שייגמר הדיו שעכשיו אני קונה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי באיביי, האיכות קצת פחות טובה מהמקורי, השחור טיפה פחות חזק אבל לא באמת שמים לב אלא אם אתה לוקח שני דפים ומשווה, וגם אז ההבדל קטן.

קניתי דבר כזה:

http://www.ebay.com/itm/HP-21-56-27-92-94-96-98-74XL-60XL-Ink-Refill-Kit-30ml-/290686274164?pt=AU_Computers_Printer_Accessories&hash=item43ae408a74

הערכות האלו נראות טוב, אבל הן לא בישבילי, אני לא מדפיס כלכך הרבה אז אני אסתפק במילוי הזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני צריך לקנות ראשים מסוג 940XL והם נגמרים ממש ממש מהר.. המחירים בשמיים, ויש אפשרות לקנות ראשים חלופיים,

ראשים ממוחזרים או מה שנראהכמו הבחירה המשתלמת ביותר - למלא לבד.

בתור בעלים של HP8000 המשתמשת בראישם אלה, מעניין מה זה "ממש מהר" אצלך, וכן מה זה "מחירים בשמים".

ראש מקורי שחור ל 2,200 דף (בפועל מחזיק במצב טיוטה שהוא מאוד איכותי הרבה מעבר לזה) עולה 142 ש'ח.

ראש מקורי צבע ל 1,400 דף (כנ'ל) עולה 91 ש'ח .

כך שההגדרות שלך נשמעות לי מוזרות מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראש מקורי שחור ל 2,200 דף (בפועל מחזיק במצב טיוטה שהוא מאוד איכותי הרבה מעבר לזה) עולה 142 ש'ח.

ראש מקורי צבע ל 1,400 דף (כנ'ל) עולה 91 ש'ח .

בתור אחד שמשתמש בראשים של 901 .

ורכשתי ערכה חיצונית ב 45$ באייבי כולל הדיו.

אני ואישתי גם סטודנטים ומדפיסים פשוט המון... והצלחתי כבר להדפיס מעל 2000 דף ובמכלים לא ראיתי שום שינוי עדיין.

כי הערכתי זה יספיק כרוב ל 50000 דף אם לא יותר.

בכן בחישוב ממש קטן שני ראשים כמו שאתה אומר לכמות של 2200 דף זה בערך כי 300 ש"ח שזה כרוב ל 80$. אני לא חושב שצריך מכאן להמשיך את החישוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלי מדפיסה המון וגם אני סטודנט ומדפיס, משתדל בטיוטא, ופעם בחודשיים בממוצע מחליפים את כל הראשים.

לא עשיתי חישוב של יחס דיו - דפים אבל זה נגמר מהר.

ראש שחור באופיס דיפו עולה בערך 150 שקל.. כל המערכת הזאת עלתה בערך 250 עם הדיו, והפעם הבאה מילוי לכל הצבעים זה פחות מ 100 שקלים. נראה משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...