יש המלצה למזרון איכותי מחברה מסוימת? אני יודע שהנוחות היא החשוב אבל לאורך זמן גם בריאות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש המלצה למזרון איכותי מחברה מסוימת? אני יודע שהנוחות היא החשוב אבל לאורך זמן גם בריאות

bd

Recommended Posts

ממליץ לך לסור לחנות מזרונים קרובה ולבדוק איזה מזרן נוח לך.

בסופו של דבר המחיר לא משנה כלום אלא הנוחות. יכול להיות שמזרן ב2000 שקל ירגיש לך יותר נוח ממזרן ב5000 אלף.

מה שכן, אני ממליץ לא לקחת מזרן רך מידי ולא לרכוש אחד בפחות מ2000 שח, בכל זאת, אנחנו מעבירים כמעט חצי מהחיים שלנו בשינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לראות אם מזרון ספוג יכול להתאים לך.

מזרני ספוג איכותיים יעלו פחות ממזרני קפיצים באותה רמה, והם נחשבים לבריאים יותר.

מבחינת נוחות, זה אישי וכדאי לנסות לפני שקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נוח לישון על על מזרון אפילו אלו ב500 שקל

נשכבתי על מזרון מחברת עונג הטבע והיה נוח. לא ישנתי עליו יממה..האם יש מזרון אמין לאורך טווח שהקפיצים פילטופ וכל מה שיש בפנים יותר איכותי ועשוי מחומר חזק יותר. כמו עמינח וקינג קויל.. או שאני טועה והכל אותו דבר ..מה בעצם ההבדלים חוץ מהביטוי במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע מזרן של ד"ר גב (שניתי בקופון) - ממש מעולה.

הקודם שלי היה קינג קויל והחזיק 9 שנים (שזה בערך התוחלת של מזרון)

בבריאות שלי אני לא חוסך - מזרן טוב - ערובה לבריאות וחיוניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזרני קפיצים הם עבודה בעיניים. לפחות מהיבט של יחס עלות\תועלת.

כל ה"מחקרים" האורטופדים הם בסה"כ אמצעי שיווק מעולה.

העניין הוא שעם הזמן הפך מזרן הקפיצים גם לפריט יוקרתי , כלומר: אם אין לך BMW לפחות תקנה מזרן קפיצים הכי יקר ב-6000 שח

ותספר לחברה על מעלותיו והשינה הערבה שאתה חווה בהקיץ.

ממליץ על מזרן ספוג עובי 15 ס"מ עם כיסוי בד , כל הסיפור כ- 1000 שח (זוגי),

צד אחד רך והשני קשה. אם מתאים לך שני הצדדים אז בחורף ישנים על הצד הרך ובקיץ על הקשה וזה כיף.

מחליפים פעם ב- 10 שנים ואם אתה רגיש אז לפני , ממילא זה זול מספיק אז לא ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל מזרני הספוג רכשתי תמיד אצל מנדלבוים עמי בדרום ת"א ע"י לוינסקי.

אני ממליץ עליהם היות והמחיר שם זול יותר מכל החנויות האחרות בהן ביררתי, יש להם מגוון גדול של מזרנים

ואפשר להזמין גם מידות לא סטנדרטיות.

http://www.mandelboim.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי סובלים מבעיות גב והחליפו המון מזרונים מהחברות הכי ידועות ( סימונס סילי הולנייה ועוד ) ובמחירים הכי מטורפים כל המזרונים היו ללא קפיצים כמובן

והם תמיד חיפשו מזרון "קשה" שלא שוקע

עד שלבסוף הם מצאו חברה בשם פולירון שסיפקה להם מיזרון "מושלם" שלא שוקע ומאוד נוח,הם מאוד מרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...