בקשת חוות דעת על עכבר ומקלדת של steelseries - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת חוות דעת על עכבר ומקלדת של steelseries

Natural

Recommended Posts

אני חושב לקנות עכבר Sensei בדקתי קצת באינטרנט וראיתי שהוא אחד הטובים אם לא הכי טוב במחינת פונקציות וחיישן והאיכות שלו והבנתי שהוא גם מתאים ל PALM. האם יש אנשים שהשתמשו/משתמשים בו בPALM? ויוכלו לאמת את דעותי לגביו?

לגבי מקלדת ראיתי שה g6v2 או g7 הם ממש מומלצות אבל לא ממש מצאתי מידע באתרים בארץ לגביהם ראיתי שאפשר להזמין ב Pcgames אבל רציתי לראות אם מישהו כאן שהשתמש במקלדות או משתמש יכול לתת חוות דעת עליהם ומה ההבדל ביניהם? והאם ניתן להשיג את המקלדת עם עברית או לחרוט בעזרת מקום שעושה חריטה מקצועית שלא פוגעת במקלדת?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום. Steeseries Sensei הוא עכבר עם חיישן לייזר.

חיישנים אופטיים עדיפים על חיישני לייזר. אתה מוזמן לקרוא למה בסטיקי שאלות נפוצות (הודעה נעוצה בראש הפורום).

עכברים מומלצים שנמצאים גם בסטיקי: G400 או Zowie AM:GS. שניהם מתאימים לאחיזת Palm.

Steelseries 6Gv2 היא מקלדת מכנית עם סוויצ'ים שחורים.

למידע נוסף על מקלדות מכניות אתה מוזמן לקרוא בסטיקי ריכוז מידע על מקלדות מכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה נראה לי הצלת אותי מלרכוש את העכבר שאחרי זה היה עושה לי צרות

בעקבות חיפוש נוסף שעשיתי עליו גיליתי שהחיישן שלו ADNS-A9500 ממש עושה העיות לאנשים והם לא יכולים לסבול אותו אחרי כמה זמן.

הבעיה אצלו לפי מה שאומרים זאת בעית העצה לא נשלטת.

מה אתה אומר על ה deathadder 2013 ? ומהו פאד שמתאים לו?

עוד עכבר ששכחתי ממנו Imperator האם הוא דומה לDA?

והאם מישהו קנה כבר אותו ויכול להגיב לגבי הביצועים שלו? ראיתי שלכמה היו בעיות בפורום בחול איפה שמצאתי על ה סנסאי.

וכן אני יודע ש ה מקלדות הם מכניות ועם סויצ'ים שחורים אבל רציתי לברר האם הם עדיפות על מקלדות אחרות שיש בחנויות בארץ?

או אולי יכולים להמליץ לי על מקלדת אחרת?

אני לא כל כך צריך את המקרו ותאורה וזה אני לא רוצה שהמקלדת תהיה רועשת מדי אבל שתהיה מכנית ושתהיה נוחה להקלדה ממושחת ושתשרוד לאורך זמן (איכות חומרים וכו).

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Deathadder יקר משמעותית מהעכברים שהמלצתי לך עליהם שהם לא פחות טובים ממנו, דגם ה-2013 עוד יותר יקר.

DA 2013 בעל חיישן אופטי ורגישות מקסימלית של 6400 DPI, לדעתי זה overkill לרוב הצרכים.

ל-Imperator יש חיישן Twin Eye שיש לו בעיות ב-Z-Axis:

מקלדות מומלצות:

Zowie Gear CELERITAS

CoolerMaster CM Storm Quick Fire Pro

Corsair Vengeance K60

Corsair Vengeance K90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...