ניתוק והלחמת קבלים, כמה קשה זה אמור להיות? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוק והלחמת קבלים, כמה קשה זה אמור להיות?

LOL

Recommended Posts

אחד המסכים שלי התחיל הגיע למצב שהוא מהבהב ללא הפסקה

לאחר קריאה באינטרנט הבנתי שזאת בעיה ידועה עם המסך לאחר מספר שנים

מצאתי שני קישורים שמסבירים לי מה לעשות : http://blog.biernacki.ca/2011/09/repairing-your-samsung-syncmaster-226bw-bad-capacitors-and-flickering/

אז רציתי לדעת האם להלחים ולנתק את שלושת הקבלים אמור להיות משהו בעייתי במיוחד (יש לי מלחם ובדיל) למישהו שבחיים לא הלחים משהו?

והאם יש באיזור הרצליה חנות שתמכור לי שלושה קבלים ואם לא איפה אני יכול להזמין ברשת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמוד להלחים זה ממש לא בעיה, אבל שווה להתנסות קודם . את הקבלים אפשר להשיג ממכשירים שהתפגרו כמו ספק מחשב,LCD שבור או אפילו הטלוויזיות הישנות, הכל תלוי בקיבול הקבל ומתח העבודה שלו שאמורים להיות זההים למה שאתה מחליף. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות לפי מה שרשום שם (אני גם אבדוק לפני שזה באמת מה שיש בלוח) 2x 820UF 25V + 1x 330UF 25V

אין לי מכשירים ישנים, גם לפי מה שהבנתי זה עולה שקלים בודדים, אין טעם להתחיל לחפש כאלה

אני פשוט רוצה לקנות אחד באיזה חנות, לא בא לי לחכות עכשיו עם הזמנות באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יזיק לקנות קבל בעל קיבול ו/או מתח גבוה יותר אך יותר חשוב שהקבל יהיה עמיד בטמפרטורה של 105 מעלות ויהיה לו ESR נמוך.

החנויות היחידות שאני מכיר באזור המרכז הם בשדרות הר ציון בתל אביב, אני די בטוח שתוכל למצוא קבל מתאים שם (שים לב שגם יתאים פיזית למרווח החורים בלוח).

כזכור לי יש כאן תראד עם רשימת חנויות אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...