מחפש דרך לחבר הארדיסק IDE בצורה חיצונית למחשב. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרך לחבר הארדיסק IDE בצורה חיצונית למחשב.

Roeih12

Recommended Posts

שלום רב,

בקרוב אני מתכוןן לקנות מחשב חדש, פתחתי כאן נושא למפרט.

יש לי כרגע 2 הארדיסקים במחשב החדש שאני לא בטוח שאני מעוניין שיעברו איתי למחשב החדש [ יש לי 2 הארדיסקים חיצוניים של 1TB כל אחד ]

מה שכן אני יהיה מעוניין להעביר חומרים מההארדיסקים הישנים למחשב החדש מבלי לחבר אותם ישירות למחשב.

אני יודע שקיימות מן עמדות עגינה כאלו ואחרות להארדיסקים כדי שאוכל לחבר אותם מחוץ למחשב.

אשמח לקבל קישורים ומאיפה אפשר לקנות ומה הטווח מחירים, בסה"כ אני צריך משהו די פשוט שישמש אותי לעיתים רחוקות.

תודה ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

גם אני חיפשתי משהו בסגנון השואל לפני תקופה מסוימת [טרם קניתי]... וראיתי דברים כמו זה שנמסיס הביא, מEBAY בסביבות ה8-9 דולר נדמה לי...

האם עדיף מאיביי לעומת DX או שזה אותו ח*א :P

ברוב המקרים- שמתי לב שתמיד אמרו על הספק כח שהוא על הפנים\עובד\לא עובד\יכול-להצית-את-הבית\... ועוד דברים מרתיעים...

ידוע למישהו אולי על פתרון שכזה בלי סכנת ספק-הכח-המתלקח [נשמע כמו כותרת בכולבוטק :D ] או אולי קצר של עשה-זאת-בעצמך-בקלות- איך להבטיח שהספק יתפקד נורמלי?

האם רק החוטים הלא איכותיים וההלחמה הגרועה הם הסכנה- או שרכיבי הספק עצמם בעייתיים..

תודה וסליחה אם הסטתי את הנושא טיפה- אבל המידע שימושי גם לך אם תחליט ללכת על פתרון כזה של 40 ש"ח לעומת כזה של 200 ש"ח מחיר לאחר שחיטה בארץ... :)

בהצלחה!!

עדכונון:

הכי זול שמצאתי עכשיו מאיביי, בערך ב9.5$ , top rated seller, free shipping

http://www.ebay.com/itm/Hotsale-USB-2-0-to-IDE-SATA-2-5-3-5-Hard-Drive-Converter-Cable-free-shipping-/400362993837?pt=UK_Computing_Drive_Cables_Adapters&hash=item5d377e78ad

אבל נדמה שכולם שם מוכרים ממש אותה הסחורה... יש הרבה יותר סוחרים שמוכרים בסביבות ה14$, סביר להניח אותו מוצר בדיוק....

אם תזמין אנא ספר ודווח :D

שוב בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...