השלמה ל4 יח"ל במתמטיקה - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השלמה ל4 יח"ל במתמטיקה

Albetx

Recommended Posts

אהלן,

עשיתי בבית הספר בגרות במת' 3 יחידות ועכשיו אני רוצה להשלים ל-4 יחידות בצורה אקסטרנית (לפתוח תיק משפר ציון, הגב, זה אפשרי?).

השאלה היא אם החומר בבתי הספר הוא אותו החומר לנבחנים האקסטרנים?

אני רוצה להתחיל ללמוד בספר: מתמטיקה (4 ו-5 יח"ל) חלק א' 804-806 של בני גורן (התוכנית החדשה), השאלה היא האם הוא מתאים לי?

מישהו למד/לומד בספר הזה? איך הוא?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימת 12 שנות לימוד?

אם כן, אין צורך לפתוח תיק אקסטרני - אתה יכול להיבחן בבי"ס כנבחן משנה אינטרני.

בכל מקרה הנה החומר לנבחנים אקסטרניים.

כן סיימתי 12 שנות עם בגרות מלאה.

אני לא מעוניין לגשת דרך בית הספר שלי (מכל מיני סיבות), איזה אפשרויות עומדות לפני?

ובקשר לחומר, האם יש שוני בין נבחן אינטרני לאקסטרני? הספר שאני רוצה לקנות מרכז את החומר לכולם?

שוב תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני לא בטוח שאתה בכלל יכול לפתוח תיק אקסטרני, תראה מה כתוב בתקנון של משרד החינוך:

לא תתאפשר פתיחת תיק לבוגר בית-ספר אינטרני, אם יתברר כי הוא אינו נדרש להיבחן בבחינה

כל שהיא – במערכת האקסטרנית – לשם השלמת זכאותו לתעודת בגרות אקסטרנית.

נבחן שסיים כיתה י"ב בבית-ספר אינטרני, ובמסגרת לימודיו ניגש לחלק מבחינות הבגרות או

לכולן, יוכל להשלים את זכאותו לתעודת בגרות או לשפר את ציוניו במעמד של "נבחן משנה" בבית-הספר האינטרני שבו למד, ולא יפתח תיק נבחן אקסטרני.

יכול להיות שזה סתם ולא תהיה להם בעיה לפתוח לך תיק, תברר בטלפון.

לגבי החומר אני לא מכיר את הספרים והשאלונים האלה, אבל אתה יכול פשוט לעבור על תוכן העניינים של הספרים ולהשוות אותם לחומר הלימוד. אני לא בטוח, אבל לדעתי כל התכנים האקסטרניים אמורים להיות כלולים בספרים האלו.

באופן כללי הספרים של בני גורן הם סבבה ובד"כ ההסברים שלו מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני לא בטוח שאתה בכלל יכול לפתוח תיק אקסטרני, תראה מה כתוב בתקנון של משרד החינוך:יכול להיות שזה סתם ולא תהיה להם בעיה לפתוח לך תיק, תברר בטלפון.

לגבי החומר אני לא מכיר את הספרים והשאלונים האלה, אבל אתה יכול פשוט לעבור על תוכן העניינים של הספרים ולהשוות אותם לחומר הלימוד. אני לא בטוח, אבל לדעתי כל התכנים האקסטרניים אמורים להיות כלולים בספרים האלו.

באופן כללי הספרים של בני גורן הם סבבה ובד"כ ההסברים שלו מספקים.

אוקיי, נגיד ואני כן ניגש אינטרני, אני מחוייב לגשת דרך הבית ספר בו למדתי או שאוכל לגשת דרך בית ספר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...