עזרה לגבי PAYPAL כרטיסי אשראי והמרות מט"ח - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי PAYPAL כרטיסי אשראי והמרות מט"ח

LoopXXX

Recommended Posts

1- אני לא מוצא משום מה תפריט בו נמצאות האופציות בחירה בין המרות מטבע דרך פייפאל עצמו או דרך חברת האשראי אשמח להכוונה.

2- ידוע שיוצא זול יותר המרות מטבע דרך חברת אשראי אבל לפני מספר ימים פתחתי את המחשבון של פייפאל ושערי ההמרה מפאונד סטרלינג היה 5.9 לעומת

6.11 בשווקים. כיום זה 6.09 לעומת 5.88 מה אני בעצם מפספס?

3- לבעלי כרטיסי אשראי של מועדון יותר כיום- לשעבר האם יש אפשרות להרחיב את מסגרת האשראי של 500 ש"ח שיש לכרטיס או שזה מגבלת הסף? אי לכך צריך להזמין כרטיס אחר? כמו כן המלצות לכרטיס נטול עמלות החזקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רגע לפני רכישת מוצר מסויים דרך פייפל, יש שם אפשרות של "אפשרויות המרה" או משהו דומה, ושם אתה בוחר את האפשרות השניה. הנה תמונה http://i51.tinypic.com/314ytug.png

2. לא יודע.

3. גם לי יש כרטיס אחד של יותר, אבל הוא ממש לא במסגרת של 500 שח. נראה לי יותר בכיוון ה-3000.. תצטרך להתקשר לישראכרט ולשאול, אני מאמין שאפשר לשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יותר" זה רק חבר מועדון. זה תלוי בסוג הכרטיס שיש לך. Visa / MasterCard או אחד מכרטיסים הפרטיים של ישראכרט (נקרא גם דיירקט). לצורת הדוגמה יש לי ויזה "יותר" של לאומי-קארד עם מסגרת של 6 אלף - ככה שכמובן שאין הגבלה שכזאתי לחבר מועדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ למי שקונה באינטרנט בדולרים, לקנות כרטיס ויזה USD של הדואר, כך גם אין לו 'מסגרת' חודשית,

אין עמלות המרה (כי זה דולרים), ולכן לדעתי זה יותר משתלם וקל לבצע רכישות בחו"ל (איביי ואחרים).

http://www.israelpost.co.il/content.nsf/pages/visa_dollar_prepaid?opendocument

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עמלות המרה (כי זה דולרים), ולכן לדעתי זה יותר משתלם וקל לבצע רכישות בחו"ל

אולי כדאי שתסתכל שוב לפני שאתה טוען שאין עמלות ושזה משתלם יותר.

http://www.israelpost.co.il/content.nsf/pages/visa_currency_prepaid_comissions?opendocument

ספציפית - עמלת טעינה, עמלת המרה בעסקה מחוץ לארה"ב, שלא לדבר על עמלת ההנפקה הראשונית, ושעוד לא אמרו לך באיזה שער מוכרים לך את הדולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השער הוא שער מכירה יציג של בנק . למען האמת יוצא יותר זול, רק בגלל השער הנמוך (יציג) לעומת השער של חברות האשראי + עמלות נוספות שלהם / של PP. לא כולל כמובן עמלת הנפקת הכרטיס - זה פתרון טוב למי שאין אשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "שער מכירה יציג"? התכוונת שער מכירה של העברות והמחאות?

אם זה המצב - אז אתה בעצם מקבל פה העברות והמחאות + 0.8%. חברות אשראי נומינלית לוקחות +1%-1.5, אבל לא קשה לקבל הסדר שבו לוקחים ממך העברות והמחאות + 0.5%, ואז זה כבר יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיז הזה הוא סתם טריק שיווקי

חישבתי פעם וראיתי שזה לא משתלם

(כמו שאמרו כל העמלות טעינה וכו' - כבר לא זוכר בדיוק פרטים, הופכות את זה ללא כדאי לעומת כ.א רגיל)

לגבי המרות כבר ענו לך שאתה יכול לבחור לשלם בלי המרה

ואז אם אני מבין נכון ינסו לקחת מהחשבון בנק שלך 100$ (לצורך העניין)

אם יש לך מט"ח אז אין ממה להמיר

ואם יש לך רק שקלים אז הבנק יבצע את ההמרה בשער שלו - האם זה עדיף? , כל אחד והשערי המרה שלו בבנק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה- PP לוקחים 8 ש"ח עם חיוב על מנת לוודא שכרטיס שהוזן הוא באמת שייך ללקוח. אחרי שהם מחזירים את החיוב של 8 ש"ח הם לא מחזירים את זה לבנק אלא זה נשאר בחשבון PP. השאלה היא האם כשאני קונה מוצר קודם מורדים אוטומטית ה- 8ש"ח ואז כל היתרה, או שאני צריך לתת הוראה או לעשות משהו אחר על מנת שהסכום הזה יכנס לפועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן. העמלה של פייפל ממש לא משתלמת במיוחד שהבנקים ממירים משום מה עסקאות חוץ (אפילו שיקליות!) לדולרים וחזרה לשקלים וכך אתה בעצם משלם עמלת המרה כפולה. אני משלם 0.5% עמלת המרה בויזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...