שאלה לגבי 3G בחברת פלאפון - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי 3G בחברת פלאפון

Zeev86

Recommended Posts

שלום. אני משתמש לאחרונה המון ב3G ושמתי לב שתמיד המהירות אצלי (הורדה וגלישה) ממש איטית.

יש לי חבילה unlimited שאומרת שכל עוד אני לא עובר 3 ג'יגה, אני אמור להוריד על 4 מגה (500 KB לשניה), ובפועל אני אף פעם לא עובר 50 KB לשניה. (במזל יש לי 50-100)

אז לשאלה: האם ככה זה גם בחברות אחרות? אם אני לא מקבל את המהירות המגיעה לי, אז אולי עדיף לעבור למשל לhot mobile, שאשלם שם פחות, ואקבל בערך את אותה האיכות של הגלישה. או שזו תקלה ו- (אם יש כאן) לקוחות פאלפון אמורים לקבל מהירות גבוהה יותר משתיארתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי במיליון ואחד גורמים מעבר לחבילה שלך.

באיזה מכשיר אתה משתמש, מה רמת הקליטה שיש למכשיר שלך, מה העומס על האנטנה באותו רגע וכו' וכו'.

הדרך הכי טובה לבדוק את זה היא עם מכשיר אחר ברשת פלאפון, רצוי גם עם סים שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על מכשיר Iphone4. מאז שקיבלתי אותו אף פעם לא היתה לי מהירות טובה. ואף פעם לא עברתי את ההגבלה של חבילת הגלישה.

האם הקליטה של 3G זהה לקליטה של Wireless? כי הוא תופס מעולה ומוריד בלי בעיה על מהירויות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה שלך ב-wireless? (משמעות המילה היא אלחוטי...)

אם הכוונה שלך לרשת אלחוטית, כלומר , אז לא, מדובר בשני דברים שונים לגמרי.

בכל מקרה, נסה את הסים שלך על מכשיר אחר, מכשיר אחר עם הסים שלך, והכי טוב מכשיר אחר עם סים אחר (של פלאפון כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתר כלשהו.

נתתי עוד כמה הורדות בלילה והפלא - פתאום המהירות זינקה ל300-400 (אבל עדיין לא 500).

אני שילמתי לכם סכומי עתק במשך שנה וחצי (כשעוד לא היתה לי חבילת unlimited, טיפש אני) וגם קיבלתי מהירות ירודה (וחשבתי שזה נורמאלי, עד שלא בדקתי את האותיות הקטנות).

האייפון4 שלי בן שנה וקצת ויש לי גם בעיות בבטריה. אני משלם לכם ביטוח על המכשיר והבאתי אותו למעבדה עם בקשה לבדוק את הסוללה, וכל מה שעשו לי זה עדכון גרסה (מה שעשיתי שעה לפני בבית).

אני מבין שביטוח זה לא אחריות אבל קצת התחשבות ורצון לשמר את הלקוחות שלכם (בממילא בורחים לחברות החדשות יותר ששם המחירים אטרקטיביים יותר).

בטריה כזו לא עולה יותר מ40 שקל בחול. זה לא הפסד גדול מדי בשבילכם (למרות שאתם תמכרו לי אותה בכמה מאות שקלים אם ארצה לקנות חדשה).

אני ממש מאוכזב מהחברה שלכם. כנראה שאני עובר להוט מובייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...