מה התחביבים שלכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התחביבים שלכם?

MasterDK

Recommended Posts

אז בהמשך לנושא שפתחתי על פיסת אדמה, הנושא התפתח והבנתי משהוא. אני בעצם לא עושה כלום. וזה מה שגורם לי לסבול.

אי לכך ובהתאם לזאת אני שואל:

חברי פורום היקרים, מה התחביבים שלכם? מה אתם עושים ביום יום? הולכים להרצאות מעניינות - אם כן איפה? מטיילים? מתקנים מחשבים? מה, מה עושים אנשים רגילים בזמן החופשי שלהם?

אשמח להצעות.

תודה רבה, והמשך יום נפלא! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפתח בשלי, כי למה לא :)

אוהב מחשבים וחומרה, guilty as charged. מתעסק בזה המון, סוקר חומרה בבייתי (הקדשתי לזה מקום מיוחד). מאז ה-086 בגיל שנתיים ועד היום.

אהבה שניה-ראשונה משהו שלי היא . בעל 2 גיטרות שהן כמו בנות שלי. לא מוותר על התענוג הזה אף פעם. בשנים האחרונות גם קול.

אוהב . כל דבר שמתעסק בביולוגיה, כימיה, גאולוגיה ומשלב את כל אלה עם הסטוריית כדור הארץ - אותי זה מרתק. גם מחוץ לכדור, אסטרונומיה.

בישול - כשיש כח אחרי יום עובדה, נחמד להתפנק במשהו טוב ולא רק ג'אנק

באופן כללי בגישה שכל אחד יכול להיות טוב בכל דבר שהוא רוצה, אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד דברים חדשים והתנסות בתחביבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבים כמובן, חומרה משחקי מחשב וכו'..

מוזיקה בעיקר מאזין עם זאת שתמיד רציתי לנסות ליצור.

צילום התחיל להיות תחום יותר משמעותי אחרי שקניתי מצלמה איכותית וזה בהמשך לתחום הרכבים שאני תפוס בו חזק.

חלק מהחידוש וטיפול וניקוי של הרכב עושה גם מסלולי נהיגה.

אתרים בחו"ל גירו אותי גם לכיוון הצילום רכבים והיום בכל פעם שיש מפגשים או אירועים כאלה ואחרים

אני הולך ומצלם כחלק מהחוויה. פתחתי גם דף בפייסבוק של האירועים שאני מצלם ..

http://www.facebook.com/NLTURBOLAG?ref=hl (זה לא פרסומי אני לא מרוויח מזה שום דבר)

תחום נוסף זה עיצוב, קשה לי לקנות משהו סטנדרתי ואם אפשר אני אנסה לבנות אותו לפי הראש שלי מאשר סתם לקנות.

הרבה פעמים זה בזבוז כסף, אבל גם אם אני לא מצליח הסיפוק שאני מקבל מזה גדול מאוד.

היו לי עוד כמה בעבר אבל חלקם תפסו יותר מידי זמן בחיים ודי נשכחו.. נשארתי עם מה שאני הכי אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכיבה על אופניים, צילום, פסנתר, טיולים בארץ, שנירקול.

בגדול אחרי שאני חוזר הביתה מהעבודה (16:00 - 17:00) אני לא עושה יותר מדי. אני מתכנן לחזור לרכב על אופניים בערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריצה ;)

כל סוג, על כל שטח ;D

מנקה את הראש, מחזק את הגוף, מספק נופים יפים ונותן מטרה לשאוף אליה 8)

היי,

בתור עמית בתחום, לגבי הבריאות של ריצה אולי יענין אותך הסרטון הבא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...