פיסת אדמה שאפשר לחשוב בה על החיים. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיסת אדמה שאפשר לחשוב בה על החיים.

MasterDK

Recommended Posts

^ תלוי ..עד כמה מגבלות. אתה אולי לא מצליח להשיג את הבחורות שאתה באמת רוצה ...אולי כל בעיה קטנה אתה פוסל.. יש הרבה אנשים כאלה ..והם לא מתחתנים או לא נשארים בזוגיות ממשוכת וכך חוצים את גיל 30 והלאה... יש כאן איזה בעיה שיותר מתאימה לאנשי מקצוע. אפילו חברים נשארו לך רק מגיל 14. כל דבר שאתה עושה ,אינו מספק אותך(כסף,קריירה,השגת חפץ מסוים וכדו'..),מדוע? כי זה אושר זמני?

אתה מחפש מקום שקט וקסום לשבת ולחשוב על מה בדיוק? מראש אתה מציין שלא מספק אותך..מרבית הדברים שבני-האדם עובדים עליהם כל חייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

rroonnii

אני לא רוצה להיכנס לפרטים בפורום פומבי, גם כי זה פורום פומבי וגם כי לא נעים לי. זה קשור באישיות ובסוג אנשים שאיתם אני מתחבר.

לגבי "כל בעיה קטנה פוסל". אני דווקא כן דוגל בשיטה הזאתי. אתה יודע כמה זוגות ממשיכים לחיות ביחד כאשר אין ביניהם כלום? אנשים שכל הזמן רבים, על כל שטות, ממשיכים להיות בקשר, רק כי.. הם מפחדים משינויים. ואז הם מביאים ילדים, ויוצרים משפחה שאין בה כלום חוץ מנוחות וגורמים (ילד) שכבר לא ניתנים לשינוי. אני לא פוסל על כל שטות, כן לכולם יש מגבלות, וגם לי יש אידיאל אבל אני מבטיח לך שברגע שאני אכיר מישהיא שתמצא חן בעיני (וזה לא בחירה מודעת, זה קורה בתת מודע), האידיאל שלי יעלם ויוחלף בה.

איזה אנשי מקצוע בדיוק? פסיכולוגים? הם לא אומרים כלום. פסיכולוג אולי עוזר בקטע שאתה יושב ומקיא את כל החרא שלך לאדם שלא אכפת לך ממנו, משהוא שאתה לא תעשה מול משפחה או חברים. והוא בתורו יגיד לך "אני מבין. טוב אתה צריך להחליט לבד אני לא יכול לקבל את החחטלה בשבילך, אני רק יודע שיש מקרים בהם א' עובד ויש מקרבים בהם ב', אבל כולנו שונים ולכל אחד מתאים משהוא אחר." Thank you captain Obvious!

אני כבר מעדיף לנסוע פעם בחצי שנה לחול מאשר להוציא כסף על פסיכולוגים.

אני לא יודע להעריך את עצמי ולא יודע להעריך את מה שהשגתי. הרבה אמרו לי את זה. מבחינתי להגיד לעצמי "כל הכבוד" שקול לכך שהשגתי מטרה ואם השגתי מטרה סיימתי להתפתח. חשיבה עגומה כנראה. יכול להיות שזה מקור הבעיות שלי. יכול להיות שכמו שאמרו פה אני עצלן, או אוהב שידחפו אותי, או מחפש מישהוא שיעריך אותי (בחורה?).

לא מספק אותי הרבה דברים שרוב האנשים עובדים עליהם? אולי כי רוב האנשים חושבים שבית, וכסף זה מה שיתן להם אושר בחיים? אני למזלי\צערי מבין שזה לא. אבל איך אומרים "כסף לא יקנה לך אושר, אבל יותר נעים לבכות בפרארי מאשר באוטובוס".

לגבי נושא התרד. אני כנראה אמאץ את השיטה לצאת לטיול. פשוט לצאת ולטייל מידי פעם. בלי טלפון, בלי שעון, בלי כיוון. אולי זה יעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות ללכת למדיטצית ויפאסנה של מרכז תובנה. הלכתי לשם לפני חודש תובנות מיוחדות לא קבלתי משם אבל אולי לך זה יעשה משהו. בכל מקרה, שווה לך לנסות.

http://tovana.org.il (אתה יכול להרשם למדיטציה של סופ"ש - זה לא עולה כסף, הקורס מתבסס על תרומות כל אחד לפי יכולותו האישית)

http://www.il.dhamma.org (קורס ארוך יותר של עשרה ימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MasterDK בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ובע"ה חיים טובים ומאושרים .

מה שהכי עצוב הוא שאני לא יודע אם אתה רציני או לא :(

כבר איבדתי אמונה באנשים ובמילים שלהם..

אבל תודה, מקווה שהכל יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני , שכך יהיה .

צריך ללמוד להסתדר עם בני האדם , זה לא חכמה לבוא לכל מיני עימותים ויכוחים ומחלוקות .

החכמה זה להיות באהבה ובשלום עם כולם . ככל שיש יותר שלום יש חיים טובים יותר .

זה לא פשוט ולא דבר קל מאחל לי ולך שנזכה לזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני , שכך יהיה .

צריך ללמוד להסתדר עם בני האדם , זה לא חכמה לבוא לכל מיני עימותים ויכוחים ומחלוקות .

החכמה זה להיות באהבה ובשלום עם כולם . ככל שיש יותר שלום יש חיים טובים יותר .

זה לא פשוט ולא דבר קל מאחל לי ולך שנזכה לזה .

אם כך, תודה רבה לך!

פשוט הפילוסופיה המודרנית שוללת כוונות טובות מאנשים שסובבים אותך. כולנו אגויסטים ולכל אחד יש את הרווח שלו. לצערי יצא לי ללמוד על בשרי מתי אנשים מוכנים למכור אותך בשביל הרווח שלהם. לא אומר שזה רע, פשוט בתור בן אדם שהתפתח לצורה שבה הוא מסוגל לחשוב ולהרגיש, לי זה לא נעים. אבל גם אני כזה, אז מי אני שאשפוט אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התעדכנתי בארבעת דפי הדיון, אבל אני יכול להמליץ לך על מקום קרוב, ממש פה בישראל ומתחת לאף-

יש לך שלל מנזרים נוצריים פרוסים במקומות נידחים בארץ, מקומות שטופי טבע, רחוקים מציוויליזצייה, שקטים-

והפלוס- לא צריך ליהיות נוצרי כדי "להנות מהם", רובם המוחלט מפעיל מלונות ואכסניות קטנות שנועדו לאכלס מספר עוברי אורח או צליינים תמורת תשלום סימלי :)

יש לך מנזר אחד שניקרא חריטון, לנתי בו כשהייתי ילד- המקום ניפלא, בקניון קטן בין הרים שזורם בו נחל :)

לצערי איני זוכר פרטים נוספים עליו :( אבל מקווה שהרעיון יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:אנשים בסביבתך.. אמרו לך שאתה אדם די רוחני ?

ומה אתה מרגיש ?

החשיבה שלך (לא רודף אחר כסף וכדו') מאיזו סיבה זה נובע אצלך. אולי תחפש דברים רוחניים וטבע-זה מה שיתן לך סיפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואלאותך גם,אם אתה חושב שיותר רוחני.

שים לב, כל דבר גשמי לא מספק אותך.

אז אנשים מהסוג הזה.. אם הולכים להודו (כמה הציעו) הם יכולים ל"חזור" ככה - :cool2: (תמונה)

בכל אופן קח את זה בחשבון אולי דברים אלו כולל טבע יתנו לך סיפוק. ואין קשר לדת שארט הכניס... להתנדב זה גם סיפוק רוחני וכן האלה..

בהצלחה ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...