פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 19 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

מבחינת המעבד עצמו אני כן יכול להעיד שמדובר בסאמפל יחסית סביר, עם תדר של 4500MHZ תחת מתח של 1.192V

בשביל 4700MHZ כבר צריך 1.284V

בשביל 4800MHZ צריך כבר באיזור 1.336V

כמובן שמעדיף להשאר עם 4500 וזהו, שם הטמפרטורות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
שחר כמו שרשמתי לך קודם, אם נפלת על חרא זה לא יעזור לך..

קוראים לו שרון, ואתה צודק.

מוזר שלא היה שינוי, לפחות כמה מעלות.

מעניין, אם כך זה אומר שאינטל לא התקמצנו על המשחה כל כך אם היא ברמה של MX-4, או שפשוט אין מגע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צודק, נפלת על פיסת סיליקון לא טובה לOC.

עם המתח הזה, שום דליד לא יעזור. אני הייתי יורד ל1.3V גג.

ליאור, הסתכלתי עכשיו על הצינורות הלבנים של המים בעמוד 20.

הם לא חוסמים את הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

סטטוסים נכון לכרגע:

סליבינג: 50%

תאורה: 80%

מחיצות אין, חיתוך דלת אין

מהבדיקות:

ViV8kEG.jpg

y9Tgz86.jpg

2K0bSIM.jpg

P37J0dq.jpg

כרטיס המסך הזה וכרטיס הקול לא יהיו, יש עוד מעט תיקוני צבע לעשות בשילדה, הוספת תאורה למיכל המים ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שולח צנרת מהמעבד למיכל ומהרדיאטור עד למטה. אני חושב שזה יראה יותר טוב. האזיקונים על הצנרת קצת מבעס, אבל אם אין ברירה אז אין ברירה. רק רדיאטור עליון? איזה גרסה זו של המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקי, אז אפשר לשים למעלה 240\280 ומקדימה 240. מאחור אפשר לשים 120 או 140. נייס.

יש איזה בחור אחד שקורא לעצמו "מאליק".. זה אחד שגר סלובניה ו EK מספנסרים אותו באופן קבוע כי הוא עושה בילדים ממש יפים. ראיתי באחד הלוגים שלו עם XL גרסה 1, שיש רדיאטור של מג'יק קול בגודל 420 מ"מ שנכנס בלי בעיה בגג המארז, אבל זה כמובן מצריך חיתוך של הגג. הוא עשה חיתוך בלייזר, החזיר את הגג ושם גריל של פוביה שתפס את כל העסק. האמת שזאת יותר אופציה בבחינה לעתיד מאשר לעכשיו, אבל טוב לדעת.

אני חושב שכדאי אולי לצמצם את כל הכוננים לכלוב אחד ולהסיר את הנותר. מהראיית מבט שלי, יש כרגע המון מקום מבוזבז. כל הכיף במארז כזה גדול זה שאתה לא צריך לשים את הצנרת והמיכל בצורה צפופה אלא יש לך המון מרווח למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...