פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 12 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את ה-R4 כנראה לא אמכור, יש לי עוד מחשב שצריך לנחות אצלי בקרוב ויכנס פנימה (דווקא משהו חמוד מבוסס X58).

מדובר על XL R2. ירידה ברמה? למה? איכות הבניה שלו היא כזאת של ה-R4. הוא נקרא R2 כי זה המיתוג של פרקטל, מתחילים משם כמו Define, ולאחר מכן מוסיפים רויזיות - R2\3\4\5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-R4 כנראה לא אמכור, יש לי עוד מחשב שצריך לנחות אצלי בקרוב ויכנס פנימה (דווקא משהו חמוד מבוסס X58).

מדובר על XL R2. ירידה ברמה? למה? איכות הבניה שלו היא כזאת של ה-R4. הוא נקרא R2 כי זה המיתוג של פרקטל, מתחילים משם כמו Define, ולאחר מכן מוסיפים רויזיות - R2\3\4\5

זה מה שאני אומר- הR4 כולל כל מיני פונקציות שאין בR2 (כמו הסרה קלה של פילטרים, מעברים מעוצבים וטובים יותר לכבלים, ועוד...), כשאתה בוחר בR2 XL אתה לא מפספס את היתרונות האלו של הR4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ב R2 זה REVISION 2. היה את הדיפיין XL הראשון שזה כביכול R1 (גרסה 1) ועכשיו זה גרסה חדשה אז קראו לזה DEFINE XL R2.

גם ה DEFINE הרגיל זה R4 כי זה כבר גרסה רביעית של המארז הזה. הדגם בסיס זה "DEFINE".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XL R2 הוא הכלאה בין XL הראשון לבין R4. מ-XL הוא ירש את הגודל, מ-R4 הוא ירש את אפשרויות הפילטרים, העגינות, מודולאריות הכלובים

סבבה, לא ידעתי חח :P

איך זה הגיוני שהוא עולה פחות מהr4? ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם פאקינג חופר, הוא לפעמים סוטה כ"כ מהנושא...

אני לא מת על הביקורות שלו, אלא אם אני לא מצליח להירדם, אז הן מעולות :xyxthumbs::lol:

אמנם אני רשום לערוץ שלו, אבל אני לא צופה ממש בסרטונים שלו (אלא אם זה משהו ממש מיוחד שאין למתחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי הרבה ביקורות וידיאו ולא ראיתי מישהו שהיה יסודי כל כך ובדק את כל הדברים האלה. רובם מכניסים מערכת מסויימת קבועה וגם זה לא תמיד. לדעתי זה נחמד שהוא מתחיל להרכיב רדיאטור 2X140 בלמעלה להראות שזה אפשרי ואז מפרק את כל הכלובים של הקשיחים בשביל להראות שאפשר להוסיף עוד 2X140 מקדימה עם פוש-פול בשביל להראות שזה לא מפריע לכרטיס מסך (ושאם הספק לא ארוך מידי אז אפילו נשאר שם מקום לכלוב לדיסקים הקשיחים).

זה דברים שרק הוא מראה (הוא אפילו אמר איך הוא היה מתכנן את הצנרת) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...