YNET: קלגסית בצבא הכיבוש רצחה רועה צאן פלסטיני עיוור - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YNET: קלגסית בצבא הכיבוש רצחה רועה צאן פלסטיני עיוור

Yossarian22

Recommended Posts

מה זאת אומרת לא יעשו לו כלום? גם בישראל יש סיכוי שירו בו. אם לא ירו בו, בבית המשפט כנראה שהוא לא יקבל עונש יותר מדי קשה. המחשבה הפלילית לבדה לא מביאה לענישה, צריך גם שהפעולה תעבור על החוק. אלא אם הוא באמת ירה זאת עבירה אבל לא חמורה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רלוונטי בכלל שמדובר באקדח מזויף?

הבנת הנקרא-FAIL. זה בדיוק מה שניסיתי להסביר בשני הפוסטים שלי פה- שאלת המניע, לא שאלת הצידוק בתגובת הלוחמת- שכבר ציינתי שאני מגבה, פעמיים (כנ"ל לMinimizer). מה גרם לו ללכת לאיים על חיילים חמושים בכלי קטלניים עם אקדח שאפילו לא יורה קפצונים FFS? אני פשוט מנסה לטעון שכנראה יש פה משהו מעבר למחבל ה"קלאסי" שאפילו אם בא לו יום אחד להתאבד, לפחות עושה איזה מאמץ להשיג שאשכרה יכול להרוג איזה יהודי או שניים בשביל לשמח את אמא שתוכל להתגאות איך הבן השהיד הגיבור הצליח בחיים.

ולפי סרטונים שרואים ברשת רואים שהפקודות שחיילים מקבלים כל כך מוזרות שכבר יש יותר ויותר מקרים שבהם חיילים מעדיפים לא לירות אלא לברוח. אז אולי הסיכוי לא גבוהה אבל את אתה על סמים, או יותר גרוע, קוראן אז זה נשמע אפשרי.

בינגו. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שנה and counting (להוציא את עמוד ענן).

IlyaN, אני ממליץ לך לקנות אקדח דמה ולכוון אותו לעבר שוטר בארה"ב. זה נקרא Suicide by cop.

1+

וכל ערוץ חדשות אחר. מתעניין רק בכלכלה והייטק.

The good life ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדהים אותי בתגובות גם של אנשים כאן זה התמימות, כאילו הם לא חיים במציאות שלנו.

למה הוא תקף עם אקדח דמה?

נו תחשבו למה?

הרי ברור שיירו בו ולא ייקחו את הסיכון וגם הוא ידע בפירוש שכנראה זה מה שיקרה.

נו אז למה? כי בא לו למות?

הרי ידוע לכולם שהממשלה הפלסטינית גם באיוש וגם בעזה נותנת מענקים למחבלים מתאבדים ואיזה עוד דרך מצוינת להכפיש את שם ישראל?

זה שווה להם כסף והרבה. כל מהלך כזה מחזק אותם ומחליש אותנו כי העולם לא מעניין אותו לדעת את האמת רק לצעוק על פני השטח למוסריות.

לא טימטום ולא נעליים זה פשוט מכוון וזה כל כך שקוף שאני לא מבין איך אני היחיד שרואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...