נו ...מתרגשים לקראת ה 12\12\21 ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נו ...מתרגשים לקראת ה 12\12\21 ?

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סביר להניח שאם סוף העולם היה מגיע והייתי יודע שיש לי איזה יומיים לחיות, הייתי מסתגר בחדר עם בקבוקים של ג'ק וחבית של הוגרדן, פקט של כאמל ואיזה עשר פיצות וקצת אופיום.

והייתי נכנס למרתון של עד שהייתי מתפגר

זה מה שהייתה עושה אם היו אומרים לך שיש לך יומים לחיות??אני הייתי פורק כל עול ומוסר.מעשן מזיין(2-4 נשים) מסניף מזריק וכל מה שהיה עולה לי בראש באותו רגע.אין אלוהים אין גן-עדן/גיהנום ואין שום חוק או מלך.ואם יש אז נתחשבן למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מתרגש?!

שערותיי סומרות, ציפורניי נושרות, מעיי שרים וביציי רוטטות.

ב22 לחודש נתחיל לשמוע ידיעות הזויות על כאלה שקעקעו ופירסנגו את עצמם בצורות הכי הזויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהייתה עושה אם היו אומרים לך שיש לך יומים לחיות??אני הייתי פורק כל עול ומוסר.מעשן מזיין(2-4 נשים) מסניף מזריק וכל מה שהיה עולה לי בראש באותו רגע.אין אלוהים אין גן-עדן/גיהנום ואין שום חוק או מלך.ואם יש אז נתחשבן למעלה.

וואלה כן, זיינתי כבר מספיק ולבזבז את היומיים האחרוניים בלרדוף/ לאנוס נשים לא נשמע לי לעניין

אני אישית מעדיף את הרעל שלי כמה שיותר נקי ובמקום לאכול טריפ רע אני אסתדר מצוין עם האופיום שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו דרך שהיה בוחר בנאדם שלא מרוצה בצורה קיצונית מהדרך הנוכחית שבה הוא חי את החיים שלו. אם בסוף העולם תבחר "לזיין 2-4 נשים" אז יש 3 אפשרויות:

א. אתה צוחק

ב. אתה דפוק

ג. אתה בתול (הימור שלי)

בקשר אלי, אם באמת סוף העולם מגיע, נראה לי שעדיף כבר להתאבד עכשיו כדי לחסוך את התור מחר בכניסה לגן עדן/גיהנום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :xyxthumbs: ..חוץ מלהתאבד .זה לא משתלם למעלה :silly: ..

זה חבר'ה שאינם חכמים לדעתי. אם נותנים לאנושות 24 שעות לחיות או לאדם ספציפי ואחר-כך הכל נכחד. לאותם שאינם מאמינים ,מדוע לעשות דברים שמימלא כמה שעות אתה נעלם. אולי באמת יש חיים אחרי המוות.. . אני מכיר תאלה שהולכים עם האמת שלהם עד הסוף... אבל בכל זאת זה טיפשי ולא משתלם . יש תמחשבה מה זה כבר יתן לי כמה שעות,אבל זאת הנקודה... שהיא מאוד קשה לשינוי.. כמה שהאדם יותר רחוק בגשמיות -זה יהיה לו קשה יותר.כולל בגיל.. תראו זקנים קשה מאוד לשנות הרגלים ותפיסה מחשבתית.

על פי היהדות היא מאוד משתלמת (כמה שעות של חשבון נפש) לעומת למות כמו שהוא.

מה זה המשפט -" כבר למעלה. נתחשבן"... זו אימרה ילדותית המתאימה לגננת חנה שסיפרה שיש איש על העננים. אז אפשר להסתדר איתו.ששופטים אדם כאן בבית משפט.. הוא לא ישן טוב, ולא אוכל טוב וכדו' ..כמה ימים ואף יותר לפני הדין.

סיכום: נותנים לאדם 24 שעות בלי חזרה. פתאום כל תוכניותיו משתנות ;) . יש הבדל עצום אם יש אחרי ה24 שעות עוד 24 שעות או אין. מכיוון שלרובנו יש אז אנו לא מנצלים אותם ברמה המקסימלית . יש זמן נעשה מחר יש עוד זמן נעשה בפעם הבא.. בסוף לא עושים דבר.

....

כל אחד יבחר את ה24 שעות שלו :hi: ... שכבר התחילו.. כי מחר *זהו* .( בני המאיה צוחקים בקיברם.. ,על איזה סוף עולם הם מדברים" ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, מחר כבק לא נהיה פה, אז זה הזמן להתוודות: אני לא מי שאתם חושבים שאני.

אני למעשה גמד אנדרוגיני בן 35 עם שפם טורקי. למעשה, אני מושא מחקר במכון ויצמן כבר שנים, שם אני חי ומשם אני כותב.

היה נעים להכיר, נתראה בגיהינום! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :xyxthumbs: ..חוץ מלהתאבד .זה לא משתלם למעלה :silly: ..

זה חבר'ה שאינם חכמים לדעתי. אם נותנים לאנושות 24 שעות לחיות או לאדם ספציפי ואחר-כך הכל נכחד. לאותם שאינם מאמינים ,מדוע לעשות דברים שמימלא כמה שעות אתה נעלם. אולי באמת יש חיים אחרי המוות.. . אני מכיר תאלה שהולכים עם האמת שלהם עד הסוף... אבל בכל זאת זה טיפשי ולא משתלם . יש תמחשבה מה זה כבר יתן לי כמה שעות,אבל זאת הנקודה... שהיא מאוד קשה לשינוי.. כמה שהאדם יותר רחוק בגשמיות -זה יהיה לו קשה יותר.כולל בגיל.. תראו זקנים קשה מאוד לשנות הרגלים ותפיסה מחשבתית.

על פי היהדות היא מאוד משתלמת (כמה שעות של חשבון נפש) לעומת למות כמו שהוא.

מה זה המשפט -" כבר למעלה. נתחשבן"... זו אימרה ילדותית המתאימה לגננת חנה שסיפרה שיש איש על העננים. אז אפשר להסתדר איתו.ששופטים אדם כאן בבית משפט.. הוא לא ישן טוב, ולא אוכל טוב וכדו' ..כמה ימים ואף יותר לפני הדין.

סיכום: נותנים לאדם 24 שעות בלי חזרה. פתאום כל תוכניותיו משתנות ;) . יש הבדל עצום אם יש אחרי ה24 שעות עוד 24 שעות או אין. מכיוון שלרובנו יש אז אנו לא מנצלים אותם ברמה המקסימלית . יש זמן נעשה מחר יש עוד זמן נעשה בפעם הבא.. בסוף לא עושים דבר.

....

כל אחד יבחר את ה24 שעות שלו :hi: ... שכבר התחילו.. כי מחר *זהו* .( בני המאיה צוחקים בקיברם.. ,על איזה סוף עולם הם מדברים" ) .

אחי... עם כל הכבוד שאתה מאמין וזה.. נכנסת לדיון צחוקים על סוף העולם ודפקת הודעה רצינית בעמוד השישי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JupitersCockזה לא קשור למאמין.גם ללא מאמין ..זאת דעתי כמשתלם ביותר ב24 שעות. והדברים שלך היו בצחוק? כי היה קשה לשים לב.לעומת שאר החבר'ה.

נו איך יהיה הסוף? רעידת אדמה? ירידה של מטאור עצום?פלישת חייזרים ? מה הייתם מעדיפים.. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...