נו ...מתרגשים לקראת ה 12\12\21 ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נו ...מתרגשים לקראת ה 12\12\21 ?

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שכנראה שכולכם צודקים, אבל על כל מקרה החלטתי לעשות הכנות צנועות.

קניתי מספיק קופסאות שימורים לחודש. וכנראה ביום ראשון אני אוציא מהבנק את כל הכסף בדולרים.

בואו נתארגן לבזיזה המונית של סניפי KSP ב-21

אם אתה רוצה לוודא שלא תמצא את עצמך באבו כביר, אני מציע שתקנה יומן חדש.

אנשים משתוקקים לסוף עולם.

איך אתה חושב שרוב הדתיים התייחסו לזה כשיתקרב התאריך לפי היהדות? (בערך עוד 250 שנה ?)

או שלדעתך יגיע המשיח עוד קודם לכן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכנראה שכולכם צודקים, אבל על כל מקרה החלטתי לעשות הכנות צנועות.

קניתי מספיק קופסאות שימורים לחודש. וכנראה ביום ראשון אני אוציא מהבנק את כל הכסף בדולרים.

ציניות?

כי יש פה מספיק מטומטמים אז קשה לי להבדיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שאם סוף העולם היה מגיע והייתי יודע שיש לי איזה יומיים לחיות, הייתי מסתגר בחדר עם בקבוקים של ג'ק וחבית של הוגרדן, פקט של כאמל ואיזה עשר פיצות וקצת אופיום.

והייתי נכנס למרתון של עד שהייתי מתפגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה חושב שרוב הדתיים התייחסו לזה כשיתקרב התאריך לפי היהדות? (בערך עוד 250 שנה ?)

או שלדעתך יגיע המשיח עוד קודם לכן ?

אין תאריך למשיח (שאדם ידע אותו).יש סימנים לתקופה . אך גם בביאת המשיח לא מדובר על סוף לעולם ..וגם בנושא כאן (תאריך של בני-המאיה) לא מדובר על סוף עולם. עכשיו אתה מבין את דבריי יותר, שבני-אדם משתוקקים לסוף. יש כמה.. שכדאי לארגן להם את "המנה " לפני ,לא? :smile1: .

נתחיל עם אורן זריף? בהשתתפותו בתוכנית 'גולסטאר' .. אמר שאולי הוא המשיח. הוא אינו יודע ,שגם המשיח עצמו לא יודע שהוא -זה הוא .אורן :behead: .. חבל בכל זאת בחור נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תעשה לי טובה, "אתה לא יודע עושה ביזנס?!", אורן זריף מוכר את עצמו יפה מאוד, וצריך לדבר הרבה שטויות כדי לספק את הסחורה. הוא בטוח יודע שהוא לא המשיח... דוגמא לא מוצלחת לטעמי.

סינדרום ירושלים, אם תמצא דמות בולטת שלקתה בו, יכול להוות דוגמא טובה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ;) . אבל אין ספק שהוא עצמו יותר מידי מגזים. הכי הצחיק אותי בסידרה.. מתי שהם מפסידים בתחרות כדורגל, הוא כיוון את התוצאה. ומתי שמנצחים ..גם את זה כיון . יש גבול :silly: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות, אך אני יכול לציין את ההתרגשות שלי דווקא מהיום שאחרי, דהיינו: 22.12.2012. זהו יום ההולדת 70 של אחי הצעיר שאנו צפויים לחגוג. אז, להתראות בעולם החדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...