הסחבת במכס פשוט מדהימה כל פעם מחדש - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסחבת במכס פשוט מדהימה כל פעם מחדש

adi518

Recommended Posts

ב- 3 לדצמבר נשלחה אליי חבילה מ PPC ומסתבר שיום אחרי (ברביעי לחודש) זה כבר הגיע ארצה לבית המכס בתל אביב.

מהרביעי ועד עכשיו אין שום עדכון על החבילה (יש לי מס' מעקב).

אתה מתקשר אליהם, אומרים לך זה יכול לקחת חודש עד שישחררו את החבילה. כל כך מעצבן ש PPC מתעקשים לשלוח רק עם priority של USPS. אני אמצא פתרון לעקוף את הצרה הזאת מהיום והלאה. :nono:

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי נשלחה חבילה ב03.11.12 ועד כה לא הגיעה

בדואר כתוב שאין נתונים לגבי דואר...

לפני כן היתה לי חבילה תקועה שם שבועיים...

אז נראה מתי אקבל את החבילה הזו.

המכס הדרדר באופן משמעותי או שבגלל BF הם קצת יותר עמוסים (נותנים עדיפות לחבילות אקספרס וכאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך שלחבילות מ PCC לוקח זמן להגיע ( 3 שבעות +-)...

זה או USP P או משלוח דרך חברה צד ג' (יקר יותר כי אתה תשלם גם על משלוח בתוך USA וגם על המשלוח לארץ + מסים ).

פעם הבא פשוט כך ספר 3-4 שבעות ותכנן ככה את סדר הפעולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך זה בת"א,

בירושלים אתה יכול לדעת לרוב את סיבת העיכוב, ולספק את המסמכים הדרושים אם יש צורך.

לרוב, תוך יומיומיים כבר פותחים את החבילה במידה ומעכבים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לדואר אמרו לי זה במכס. הדבר היחידי שהם יכלו להגיד לי שזה הגיע ברביעי ומאז זה שם. ממש מבעס איזה סחבת על סתם. :(

אם PPC עשו מה שביקשתי אז גם הפעם לא יהיה מכס. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדי,

תתקשר למכס , לא לדואר.

ותשאל אם יש סיבה לעיכוב. יכול להיות שהם צריכים העתק של החשבונית כדי לשחרר את החבילה באותו יום, במקום לנסות להעריך כמה התכולה שווה, וזה יכול לקחת זמן.

יכול מאוד אפילו להיות שאם יש דברים שהם לא מזהים - הם מנסים לפענח במה מדובר לצרכי מיסוי.

שמעתי על מקרה שהמכס עיכב חבילה מPPCS בטענה שמדובר בחלקים לרכב ויש צורך באישור משרד התחבורה :bash: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרצונך.

לדעתי אתה יכול לחסוך את הימים הללו.

ושוב, המכס לא טיפש. לא מעט פעמים אנשים מנסים לרשום על החבילה תכולה שאינה קשורה לתכולה בפועל כדי לרמות אותו מבחינת המיסוי או האישורים הנדרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביצעתי הזמנה מ-HANDTEC ב-4/12 דרך רויאל מייל. באתר של רויאל מייל כתוב שהמוצר הגיע למדינת היעד. באתר דואר אין פרטים לגבי המוצר. תוך כמה זמן זה אמור להגיע אליי? איך אני מברר מה הסטאטוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...