הזרמת משחק מחשב ממחשב נייח לנייד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזרמת משחק מחשב ממחשב נייח לנייד

Demagh

Recommended Posts

אז ככה, אני רוצה לשחק גילד וורז 2 על הטלויזיה בסלון. הבעיה היא שהמשחק רץ על מחשב נייח שנמצא בחדר אחר בבית והמחשב הנייד (שכן יכול להתחבר פיזית טלזויזיה) לא יכול להריץ את המשחק.

אם יש שירות שיאפשר לי להריץ את המשחק על המחשב הנייח ולשחק בו בו מהמחשב הנייד בזמן שהוא מחבור לטלויזיה? את ההזרמה אני מתככון לעשות על שרת ביתית, ככה שלא אמורה להיות בעיה של תעבורה.

שירותים כמו teamviewer ו-VNC לא יעזרו כאן, הם איטיים מדי. מצאתי שירות שנקרא streammygame, אבל הוא לא התעדכן משנת 2008 ולא עובד.

יש לכם רעיונות? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין יותר טוב מאלחוטי . אל תשכח שבמשחקי רשת יש משמעות ענקית ללאגים ..

ד"א - אם זה לא היה ברור , התכוונתי שתחבר את הנייח לטלוויזיה דרך , אך עדיין נשארה לך הבעיה של המקלדת והעכבר .. ( אלא אם אתה משתמש באלחוטי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפתור את הבעיה של הכבל / streaming, איך תשלוט על המשחק? אני בטוח שלשלט רדיוס קליטה קטן מ11 מטר.

ואם תפטור את הבעיות תגיד לי. מזמן רציתי לנסות GW2 עם שלט :lol: (ברצינות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעברה של אות וידאו למרחקים ארוכים (כאלו שHDMI עושה בהם בעיות - וזה כולל 20 מטר למשל) יש את הפיתרון של to CAT5E , בצד אחד יש את המתאם שממיר את האות לכבל הרשת (שאין לו בעיה עם מהירות גבוהה במרחק כזה) ובצד השני יש עוד מתאם (אני חושב שהוא מקבל את המתח מהמתאם הראשון) שממיר את האות חזרה לכבל .. רק שהעסק לא זול כל כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפתור את הבעיה של הכבל / streaming, איך תשלוט על המשחק? אני בטוח שלשלט רדיוס קליטה קטן מ11 מטר.

ואם תפטור את הבעיות תגיד לי. מזמן רציתי לנסות GW2 עם שלט :lol: (ברצינות)

זה שיש מאריכים (או יותר נכון usb repeaters) לאורכים של 10-20 מטרים אני יודע, אבל על כבלי כל כך ארוכים לא ידעתי שבאמת עובדים..

כבל + מאריך עולים בערך 40 דולר ביחד.

אני אעדכן איך זה עובד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...