Nvidia משחררת תוכנה ראשונה מסוגה - The GeForce Experience - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia משחררת תוכנה ראשונה מסוגה - The GeForce Experience

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אאל"ט זה היה רק ל1000 הראשונים.

מכל העולם!!

העובדה שהצלחנו לתפוס חלק מהם(בזכות פותח הדיון כמובן, שהביא את המידע מוקדם) די מדהימה בהתחשב בכמות המקומות המצומצמת.

אבל כמעט בטוח שיתנו עוד בימים הקרובים.

תמשיכו לעקוב ודווחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהתוכנה הזאת בעצם עושה זה לתת הגדרות אופטימליות למשחק לפי המערכת?

נשמע דיי מטומטם,כל אדם פשוט יכול לעשות את זה לבדו במשחק,לשחק בהגדרות עד שהוא מגיעה להגדרות האופטימליות בשבילו מבחינת פריימים\איכות.

מה שהופך את זה לאטרקטיבי היא העובדה שהיא עושה לך את כל העבודה בלחיצת כפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בדומה למה שנאמר פה, זו לא תוכנה פורצת דרך כי היא למעשה עושה לך את החיים קלים בלחיצת כפתור.

מבחינתי הפיצ'ר של ההורדה של הדרייבר הכי עדכני הוא כבר יותר משמעותי.

ואגב, למשל אצלי באופטימיזציה זה משנה לי את ה-View of field ל-90 כאשר אני אוהב להיות על 70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הבטא נסגרה באתר .com ונותר רק להרשם לחלוקה הבאה.

פשוט תוריד מאחד הקישורים ששמנו בעמ' הקודם. התוכנה עצמה לא מצריכה רישום או כניסת משתמש.

כמו בדומה למה שנאמר פה, זו לא תוכנה פורצת דרך כי היא למעשה עושה לך את החיים קלים בלחיצת כפתור.

מבחינתי הפיצ'ר של ההורדה של הדרייבר הכי עדכני הוא כבר יותר משמעותי.

ואגב, למשל אצלי באופטימיזציה זה משנה לי את ה-View of field ל-90 כאשר אני אוהב להיות על 70.

לפי מחקר של איזה 80% ממשתמשי בכלל לא משנים הגדרות, אם הם לא מבינים את משמעות ההגדרות או בכלל לא מודעים לקיומן.

הם מריצים את המשחק כמו שהוא בא, מפסידים eye-candy ואחר כך אומרים שנראה יותר טוב בקונסולה. לשאר ה-20% כנראה שהתוכנה יכולה רק לעשות חיים קלים...

וחבל באמת שאי אפשר לעשות "optimize" להגדרה בודדת. מקווה שיתאפשר בעתיד כי לדרוס את כל ההגדרות בלחיצה לא ממש עוזר לי (אולי יותר רלוונטי בהפעלה ראשונה של המשחק, כנקודת מוצא, או סתם לראות את ההמלצה לצד הנוכחית ולהציץ בהסברי ההגדרות על גבי מהמשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מחקר של איזה 80% ממשתמשי בכלל לא משנים הגדרות, אם הם לא מבינים את משמעות ההגדרות או בכלל לא מודעים לקיומן.

ולקהל היעד הזה התוכנה בהחלט מבורכת. בנוסף, כפי שציינתי כבר קודם, 40-60FPS זה טווח בעייתי ומבחינתי מוגדר אפילו כלא שחיק. השאיפה צריכה להיות רנדור של 60 קבוע, עם T.Buffering מופעל כברירת מחדל (מה שעד היום למיטב ידיעתי לא קיים כשנעשה שימוש ב DX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...