כמה שאלות לגבי קירור- אחרי חיפוש בפורום - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי קירור- אחרי חיפוש בפורום

tdl4

Recommended Posts

שאלה 1 שמתפצלת לכמה שאלות: אני מתלבט בין H100 ל MUGEN 3, האם בקיץ יש לקירור מים יתרון?

בנוסף, האם הסיכון הוא על אחריותי בלבד אם יש נזילה בH100?

+ מה ההבדל ביכולות הקירור של צינורות מים שאנשים מרכיבים בעצמם לבין H100 או MUGEN 3? אני די-בטוח שההבדל עצום אבל השאלה עד כמה בטמפ'?

אלה שבונים קירור צינורות מים, שעושים OC כבד למערכת, לכמה הם מגיעים שזה כל-כך משתלם לעשות את המערכת מים הזאת?

שאלה 2, האם ניתן לשים על 3570K שני MUGEN 3? זה אפשרי בכלל?! אני מביא מארז SWITCH 820 או PHANTOM V2 (שניהם ft)

בעקרון המחשב מיועד ל OC של 4.5GHZ~ עם לוח אם Z77X-D3י

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לשום אין יתרון בקיץ מלבד גז וכו שהינם לא תלוים באוויר שסובב אותם.

2. הH100 מבחינת ביצועים טוב יותר וכמובן עולה בהתאם, ונזילה אין סיבה שתהיה זאת מערכת סגורה (או שתחכה לקיטים החדשים שמסומנים בi).

3. וסליחה לא הבנתי איך אתה רוצה להתקין שני קירורים על מבד אחד :-\ :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לשום קירור אין יתרון בקיץ מלבד קירור גז וכו שהינם לא תלוים באוויר שסובב אותם.

2. הH100 מבחינת ביצועים טוב יותר וכמובן עולה בהתאם, ונזילה אין סיבה שתהיה זאת מערכת סגורה (או שתחכה לקיטים החדשים שמסומנים בi).

3. וסליחה לא הבנתי איך אתה רוצה להתקין שני קירורים על מבד אחד :-\ :-X

2. H100 ו MUGEN 3 מציגים ביצועים זהים כמעט לחלוטין:

http://uk.hardware.info/reviews/3062/6/zalman-cnps12x-vs-be-quiet-dark-rock-pro-2-cool-and-quiet-test-results-cooling-performance-low-speed

(תתעלם מהמודגשים)

3. ראיתי הרבה אנשים שמדברים על כפול, שני מאווררים וכו', זאת היתה בדיחה נכון? כי גם אני לא מבין איך אפשר לשים שני מאווררים על סוקט 1, רק רציתי לוודא.

+ האם יש הבדל גדול בין H100 למערכת בצינורות עם מים מזוקקים? ואם כן כמה בטמפ'?

עריכה: הנה לך יש מערכת כזאת, על כמה המעבד שלך ב OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אותם ביצועים זה מילה גדולה, הביצועים אומנם לא רחוקים אבל בפליטת חום גבוה הH100 תנצח והפרש של 2 מעלות ומעלה זה משמעותי במאמץ ובOC.

3. אולי לא הבנת את המונח אבל הכוונה אולי להוספה של מאוורר בלבד לא של כל גוף הקירור, זאת אומרת לMUGEN 3 להוסיף עוד מאוורר בלבד :xyxthumbs:

וחיפוש היה מוצא לך המון תשובות בנושא בכל מקרה מערכת מים יעודית תציג ביצועים טובים יותר פי כמה וכמה מכל מערכת מוכנה, מה שכן המחיר שלה וההתעסקות הוא בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אותם ביצועים זה מילה גדולה, הביצועים אומנם לא רחוקים אבל בפליטת חום גבוה הH100 תנצח והפרש של 2 מעלות ומעלה זה משמעותי במאמץ ובOC.

3. אולי לא הבנת את המונח אבל הכוונה אולי להוספה של מאוורר בלבד לא של כל גוף הקירור, זאת אומרת לMUGEN 3 להוסיף עוד מאוורר בלבד :xyxthumbs:

וחיפוש היה מוצא לך המון תשובות בנושא בכל מקרה מערכת מים יעודית תציג ביצועים טובים יותר פי כמה וכמה מכל מערכת מוכנה, מה שכן המחיר שלה וההתעסקות הוא בהתאם.

אתה לא מבין כמה חיפושים עשיתי על מים..

בכל מקרה תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...