מהי חבילת המקודדים הכי מומלצת? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי חבילת המקודדים הכי מומלצת?

yoni_h

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך החבילה שהמלצתם על מחשבים לא הכי חדשים? נגיד על 2 בתדר 1.86ghz עם כרטיס NVIFIA בסיסי?

אני שואל כי עם K-LITE + bsplayer\splash pro הכל עובד חלק גם 1080p. האם זה ימשיך לעבוד חלק גם עם החבילה הנ"ל ולאחר כל האופטימזציות לשיפור האיכות?

יש לך E6300/E6320?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, שנאה ללא סיבה.

הממשק חודש בגרסה 2 (לא משהו משמעותי),

אפשר לערוך אותו דרך התוכנה (להוסיף/להסיר כפתורים),

ולהתקין ערכות נושא למיניהן. (ובכל זאת, גם הרגיל נוח ומספק..)

לגבי הפונטים בעברית אין לי מושג מה אתה רוצה..

כלים > העדפות > כתוביות ובוחרים מה שרוצים שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

media player classic היא תוכנה טובה , אבל היא לא מתאימה לשימוש להרבה דברים.

למה נראה לך כזה דבר?

אצלי היא בנויה בצורה מאוד נוחה וכייפית..

מה חסר לך בא? תרשום וננסה לעזור לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך החבילה שהמלצתם על מחשבים לא הכי חדשים? נגיד על 2 בתדר 1.86ghz עם כרטיס NVIFIA בסיסי?

אני שואל כי עם K-LITE + bsplayer\splash pro הכל עובד חלק גם 1080p. האם זה ימשיך לעבוד חלק גם עם החבילה הנ"ל ולאחר כל האופטימזציות לשיפור האיכות?

לי יש כרטיס מסך מסוג 9400GT ועם ה-MADVR הסרטים קרטעו לי, אז חזרתי ל-MPC-HC ואני די מרוצה, עושה את העבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זאת אומרת שאחרי הכל איכות הוידיאו נשארה זהה ?

בקיצור, שנאה ללא סיבה.

הממשק חודש בגרסה 2 (לא משהו משמעותי),

אפשר לערוך אותו דרך התוכנה (להוסיף/להסיר כפתורים),

ולהתקין ערכות נושא למיניהן. (ובכל זאת, גם הרגיל נוח ומספק..)

לגבי הפונטים בעברית אין לי מושג מה אתה רוצה..

כלים > העדפות > כתוביות ובוחרים מה שרוצים שמה.

שוב, עברה תקופה מאז שניסיתי בפעם האחרונה. יכול להיות שגם אצלי היו בעיות סנכרון, כבר לא זוכר.

בשורה התחתונה, לא ראיתי שום יתרון ל , גם לא מבחינת איכות תמונה. ואחרי הכל, הכל עובד לי ב 2 התוכניות הנ"ל ובנוחות מירבית. אז מדוע לי לשנות למשהו שמבחינתי פחות נוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך כזה דבר?

אצלי היא בנויה בצורה מאוד נוחה וכייפית..

מה חסר לך בא? תרשום וננסה לעזור לך..

לדוגמה: התאמה למסך 16:10 , התאמת סנכרון הכתוביות בלחיצת כפתור , אין אפשרות לסימניות ועוד.

שוב , התוכנה טובה , אבל אין לה הרבה אופציות והיא לא ברמה של bsplayer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם ה-MADVR הסרטים קרטעו לי, אז חזרתי ל-MPC-HC

כלומר, השתמשת קודם בmadvr בלי mpc-hc ? איך בדיוק? madvr זה לא נגן, אי אפשר להשתמש בו בפני עצמו.

בנוסף, להבדיל ממה שיש כאלה שמבינים בטעות, madvr כשלעצמו לא מעמיס כלום על המעבד הגרפי. מה שגורם לעומס (ולכאורה לשיפור בתצוגה) זה האלגוריתמים להגדלה/הקטנה של התמונה, ויש לו לבחירה בהגדרות הרבה כאלה שגורמים לרמות שונות של עומס על המעבד הגרפי. הרעיון הוא שמי שיש לו כרטיס מסך חזק יותר יוכל לבחור באלגוריתם איכותי יותר, ומי שכרטיס המסך שלו חלש מדי יוכל לבחור באלגוריתם שצורך פחות כח (וכמובן אפשר לבחון את התוצאות ולראות מה נראה הכי טוב בעיניך). הגדרות ברירת המחדל הם לא בגדר המלצה אלא סתם ניסיון לקלוע לאמצע, כדי שזה יעבוד "מהקופסה" לרוב האנשים מבחינת ביצועים, ועדיין יקבלו רושם ראשוני טוב מבחינת איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך 60FPS בסרט שקודד במקור ב24-30FPS?

זה נותן תנועה חלקה הרבה יותר של הסרט. תנסה ותרגיש בעצמך. יוניצף - אני לא מכיר שום מעבד מ4 השנים האחרונות שלא יסחוב בקלות את MADVR בהגדרות מקסימליות בלי עזרה של כרטיס מסך. הSVP שהבאתי כאן הוא כבר סיפור אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר שום מעבד מ4 השנים האחרונות שלא יסחוב בקלות את MADVR בהגדרות מקסימליות בלי עזרה של כרטיס מסך.

זה לא הגיוני בהתחשב בעובדה שהאלגוריתמים המדוברים עובדים באמצעות shaders, כלומר יכולים לעשות את העבודה שלהם רק באמצעות כרטיס המסך. היחידים שיכולים לעבוד על המעבד הם nearest neighbor ו bilinear, וקשה לקרוא לזה הגדרות מקסימליות.

מה שיכול להיות זה שאם אתה רואה את הוידאו ברזולוציה המקורית שלו (בחלון, או במסך שהגודל שלו מתאים לגודל הוידאו) אז לא נעשית עבודה כי הוידאו לא מוגדל או מוקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...