בחירת פד גיימינג בין כמה חברות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת פד גיימינג בין כמה חברות

X7-007

Recommended Posts

אז מזמן היה לי את ה SX ולא הייתי יכול למצוא משהו יותר טוב ממנו, אז התפשרתי על Destructor, עכשיו זה נהרס ויש דגמים חדשים כבר בשוק שמשתווים או דומים ביכולתם ל SX שהוא נקרא לו אחד המשטחים הבאמת שווים את כספם.

בשלב זה אני מעוניין בביצועים מטייבים, עדיין יש לי קושי בלהחליט אם אני צריך 2 צדדים כי לפעמים אני רוצה לערוך משהו או פשוט שליטה מאשר קופץ לכל מקום. או שבסיגנון חופשי לקנות 2 נפרדים שלכל אחד היתרון הבולט שלו.

שאלה מה הקצב Wear down שלהם, עד כמה אני יוכל להשתמש בהם לפני שיאבדו את ה Glide או האחיזה.

בכללי אני רוצה לחכות לחדשים של או לחדש ביותר של Roccat

Razer Destructor 2

Roccat HIRO

שידוע שדיסרקטור מצויין וה HIRO אומרים שהוא לא יהרס או אם בכלל אחרי הרבה הרבה זמן.

אז בכללי לרשימה :

Roccat Alumic Double-Side Aluminum

Razer Scarab

והאם בכלל יש צורך להשוות או לחשוב על SteelSeries 9HD-SP-S&S האם הם קרובים לאיכות של SX או ל Roccat ו ברשימה שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עכבר יש לך, G700 (אם אני זוכרת נכון)?

במידה וכן, 4HD ו-9HD של Steelseries מותאמים לחיישן של ה-G700 ויתנו ביצועים עדיפים על פני פאדים אחרים.

כן G700

אוקי נגיד שאני לוקח את ה 9HD ל CONTROL, כדאי לקחת את ה SCARAB למשחקי FPS ? כי 9HD זה 100% למשחק RTS וכו'.

ככה הבנתי מהרבה הרבה הרבה ביקורות ש 9HD הוא חיית CONTROL ל photoshop וכל מה שקשור לדיוק בקליק, ה SCARAB הוא חובה ל FPS בדומה ל SX וכל שאר משטחי ה GLIDING, אין לי בעייה לקנות אין שניהם, אני פשוט רוצה כבר משטח שאני יכול להנות ממנו, אני פשוט סובל כל פעם ולא יכול לשחק משחקים כבר קרוב לחודשיים כמו שצריך. אני פשוט מחכה ומחכה ל Destructor 2 הזה שיגיע כבר. אין אותו בשום מקום אפילו לא ב EBAY או . אבל מוכרים אותו ישירות ב RAZER, מעצבן פשוט.

דבר מעצבן נוסף לא הצלחתי למצוא את ה 9HD בשום מקום בישראל, לא ב KSP ולא ב Pcgames. לא נראה לי שמוכרים אותו יותר בדיוק כמו SX.

אז אין לי הרבה ברירות כפי שאת רואה, זה רק ללכת על SCARAB ולמצוא משטח נוסף בשביל CONTROL. צריך את ה 9HD בגלל שזה למחשב אז צריך יחסית גדול, צריך גם לחשוב על משטח טוב בשביל ה G9 למחשב נייד G73JH בעיקרון משחק איתו הכל, WoW אקשן וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין את ה-9HD מ-.

אם ה-Destructor 2 זמין באתר של רייזר, אתה יכול לרכוש ישירות מהם ולהשתמש בחברת משלוחים כמו Buy2USA או מאסטופ.

כן זה מה שחשבתי לעשות, אבל נראה לי זה יהיה כל כך יקר שאני כבר לא יודע, אני חייב את זה זה מה שבטוח כי ה Destructor ממש ממש נוח, ה SX כשהוא מתחיל למות הוא מתחיל לעשות שריטות על הפאדים של העכבר, בדיסטרקטור זה לא קורה. סתם לקחתי את ה SX שהיה לי פתאום אני שומע חררחרררחרר מסתכל וכבר יש שריטות. אני אבדוק נראה כמה זה ייצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה את אומרת על SteelSeries Experience I-2 זכוכית ל G700, היה לי מזמן את ה ICEMAT לצערי נפל ונשבר לחתיכות. זה היה משטח לא מהעולם הזה, הוא לא נהרס בכלל בלי שום סימן להתיישנות.

הבעיה שיש רק ב צבע ורוד חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-9HD ללא יספק יתאים ל-G700 מבחינת התפקוד הכללי של העכבר, לגבי ה-HIRO אני בספק.

חיישני הלייזר מבית AVAGO צריכים משטח עקבי מאוד מבחינת עמידות וקשיח, חומרים לא עקביים ו/רכים נוטים חיישנים הלייזר החדשים של AVAGO להציג "האצה שלילית" - העכבר ינחת מוקדם מדי מאיפה שהתכוונתה, או במילים אחרות - פגיעה דרסטית בדיוק. כמובן שלהכל אפשר להתרגל, אבל כשקונים עכברי גיימינג במאות שקלים/דולרים מצפים לנצל את המקסימום.

מבחינת מהירות ה-9HD ללא ספק מהיר יותר מה-HIRO

ה-9HD מחוספס יותר, מבחינת WARM הוא התחיל להראות סימנים אחרי חצי שנה ואחרי שלוש שנים הוא די שחוק אך עדיין ניתן-לשימוש.

עם ה-HIRO אין לי כל כך ניסיון רב (חודש וכמה שבועות של שימוש) אבל ללא ספק מדובר במשטח המעניין והמגניב ביותר שנתקלתי בו - סוג של בד עם הרגשה שונה, חיכוך נמוך ושליטה בינונית.

עם ה-9HD, החיכוך מאוד נמוך אך השליטה הייתה מאוד תלויה בעכברים שאיתם שיחקתי - עם ה-DEATHADDER (שבעל רגליות טפלון 100%) החיכוך היה מאוד נמוך ושליטה גם היא. עם ה-XAI בזמנו וגם עם ה-SENSEI השליטה הייתה טובה יותר אך החיכוך עדיין היה נמוך מאוד.

KwPLGs.jpg?1

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-9HD ללא יספק יתאים ל-G700 מבחינת התפקוד הכללי של העכבר, לגבי ה-HIRO אני בספק.

חיישני הלייזר מבית AVAGO צריכים משטח עקבי מאוד מבחינת עמידות וקשיח, חומרים לא עקביים ו/רכים נוטים חיישנים הלייזר החדשים של AVAGO להציג "האצה שלילית" - העכבר ינחת מוקדם מדי מאיפה שהתכוונתה, או במילים אחרות - פגיעה דרסטית בדיוק. כמובן שלהכל אפשר להתרגל, אבל כשקונים עכברי גיימינג במאות שקלים/דולרים מצפים לנצל את המקסימום.

מבחינת מהירות ה-9HD ללא ספק מהיר יותר מה-HIRO

ה-9HD מחוספס יותר, מבחינת WARM הוא התחיל להראות סימנים אחרי חצי שנה ואחרי שלוש שנים הוא די שחוק אך עדיין ניתן-לשימוש.

עם ה-HIRO אין לי כל כך ניסיון רב (חודש וכמה שבועות של שימוש) אבל ללא ספק מדובר במשטח המעניין והמגניב ביותר שנתקלתי בו - סוג של בד עם הרגשה שונה, חיכוך נמוך ושליטה בינונית.

עם ה-9HD, החיכוך מאוד נמוך אך השליטה הייתה מאוד תלויה בעכברים שאיתם שיחקתי - עם ה-DEATHADDER (שבעל רגליות טפלון 100%) החיכוך היה מאוד נמוך ושליטה גם היא. עם ה-XAI בזמנו וגם עם ה-SENSEI השליטה הייתה טובה יותר אך החיכוך עדיין היה נמוך מאוד.

KwPLGs.jpg?1

בהצלחה

ומה אתה אומר על המשטח זכוכית ? אני ממש מתכנן להזמין, זה ייצא יקר מאוד מ קרוב ל 300 ש"ח בערך. היה לי ICEMAT אני יודע מה זה בדיוק וזה גם לא יהרס לעולם, פשוט חלום. השאלה האם משטח זכוכית ורוד יעבוד כמו המשטח של ה 9HD או אפילו יותר טוב ממנו ? אני מחפש קודם כל ביצועים ואחר כך זמן שחיקה. בעיקרון משטח זכוכית זה + + +, השאלה איך הוא בביצועים של , אני ממש לא זוכר איזה עכבר היה לי בזמן של ICEMAT, יכול להיות שזה היה עכבר גיימינג אופטי אבל אם לא זרקתי שום עכבר שיש לי אז זה היה יכול להיות רק עכבר של לוגי'טק בעיקרון MX500 ואז הוא נשבר, אבל הוא עבד מושלם. הרבה אנשים משתמשים עם המשטח הזה עם G700 ועכברים נוספים כבר 1-3 שנים ואומרים שאין דבר יותר טוב מזה כי הוא לא נהרס ואין משהו אחר להחליף אותו כי הוא פשוט עובד מצויין.

עריכה : ומאיפה בכלל הצלחת להשיג את ה HIRO חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אצל גולדטופ צריך להיות להם I-2 של STEELSERIES

לגבי השאלה של התפקוד - לא ידוע לי על בעיות בשילוב עם חיישני , אך כן ידוע לי על בעיות תפקוד עם שילוב עם עכברים מבוססים אינפרא-אדום (DEATHADDER וכו')

קשה לי לענות לך על השאלות כי לא יצא לי להשתמש במשטח, לא רואה את עצמי מקבל כוויות קור בחורף, נוחות קודמת לכל, וכאחד שהיה אוהב לשחק לפעמים בלי הרעשים בזמן הגלישה של העכבר על המשטח היו מאוד מרגיזים אותו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אצל גולדטופ צריך להיות להם I-2 של STEELSERIES

לגבי השאלה של התפקוד - לא ידוע לי על בעיות בשילוב עם חיישני , אך כן ידוע לי על בעיות תפקוד עם שילוב עם עכברים מבוססים אינפרא-אדום (DEATHADDER וכו')

קשה לי לענות לך על השאלות כי לא יצא לי להשתמש במשטח, לא רואה את עצמי מקבל כוויות קור בחורף, נוחות קודמת לכל, וכאחד שהיה אוהב לשחק לפעמים בלי הרעשים בזמן הגלישה של העכבר על המשטח היו מאוד מרגיזים אותו. ;)

'

התקשרתי אליהם שאלתי אותם בקשר ל 9HD ולזכוכית לא משנה באיזה צבע,היא תשאל את היבואן, למרות שקשה לי להאמין שיהיה להם :XXXX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...