מבחינת שקט נטו, מי שקט יותר - Mugen 3 Rev.B או Noctua NH-D14 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחינת שקט נטו, מי שקט יותר - Mugen 3 Rev.B או Noctua NH-D14

OhayoNB

Recommended Posts

שלום,

אני מתכנן להזמין מחשב שבוע הבא, אני קונה את המארז של Thermaltake בדגם Armor Revo ואת המעבד i5-3570K.

תכננתי לקנות את המוגן, ואז חקרתי עוד קצת למרות שאמרו לי שהוא מצוין וראיתי שה- NH-D14 טוב יותר (וגם דורש הוספה של עוד 120 ש"ח)

השאלה היא שמדובר על רק על שקט (שימו ביצועים ומחיר בצד), הגיוני יהיה שה- NH-D14 יהיה רועש יותר בגלל שני המאווררים שיש עליו, האם זה באמת נכון ?

ועכשיו מבחינת מחיר, אם אני מתכנן לעשות OC למעבד בעתיד לא כרגע, וגם בלי OC, כמה מעלות הבדל תיתן לי ההוספת 120 ש"ח האלה למי שבאמת מכיר את שניהם ויודע לענות לי על השאלה?

*עריכה: האם יש אחר (עד 350 ש"ח) שעדיף משני אלה ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא הבנתי איזה מאוורר אתה רוצה להוסיף לקירור ? הNOCTUA מגיע כבר עם שני מאווררים..

2. ההבדל בטמפ' ביניהם לא קבוע שכן זה משתנה ממערכת למערכת..אבל הD14 יציג תוצאות טובות יותר שכן הוא יותר חזק..

3. הD14 שקט למרות שהוא עם שני מאווררים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה,

ולנושא, אני לא מתכוון להוסיף מאוורר לקירור , אני שואל האם הוספת ה-120 ש"ח מוצדקת כי תכננתי לקנות את המוגן ואני שוקל (ונכראה שאני יעשה זאת) להחליף ל-.

ברור לי שה- חזק יותר ומקרר יותר, אבל אני פשוט שואל אם ההבדל בין ה-D14 ל-Mugen הוא גדול ומצדיק הוספת 120 ש"ח. (כי המוגן עולה 200 וה-D14 עולה 320)

ומבחינת שקט, אני מתאר לעצמי שהוא שקט, אבל סתם לידע כללי, המוגן יותר שקט ממנו או פחות ?

תודה רבה לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להוסיף 120ש"ח . ההבדלים לא כל כך מורגשים בדציבלים וגם בביצועים ההבדל לא כזה ששווה להשקיע 120ש"ח נוספים.

אני עשיתי את השדרוג ממוגן ל-D14 בהתחלה התאכזבתי (טמפ' זהות ורעש זהה פחות או יותר) אבל את ההבדל הרגשתי רק

שעשיתי גדול יותר (2500K 3.3 ל-5.5) עם המוגן הגעתי רק עד 5.2.

screenshot.38%2520%25282%2529.jpg

R0014039.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...