התראה חשודה של Comodo Firewall - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראה חשודה של Comodo Firewall

NotAvailable

Recommended Posts

שלום לכולם,

אולי אני קצת פרנואיד אבל היום קרה משהו שמאוד הטריד אותי ואני לא מצליח להשיג עליו מידע, אני מאוד מקווה ואעריך אם אתם תוכלו לעזור לי.

יש לי חומת אש של קומודו והיום היא פתאום הציגה התראה של היישום "System", והיה כתוב שאני עומד לקבל חיבור ממחשב אחר. הייתי בשיחה בסקייפ והייתי מחובר להמאצ'י כך שאני מאמין שהיו לי חיבורים פעילים ממחשבים אחרים, אבל זה קרה סתם ככה באמצע, אחרי שכבר דיברתי בעבר הרבה בסקייפ וגם הייתי מחובר להמאצ'י והודעה שכזאת מעולם לא הופיעה. לא ידוע לי על שינויים שבוצעו באותו הזמן שיכלו לגרום לזה לקפוץ פתאום. על פי הרישום של קומודו, בהתחלה החיבור היה מ-IP שאני לא מזהה, וה-IP של היעד הוא ה-IP של המאצ'י. לאחר מכן זה הגיע ברוב המקרים מה-IP של ניהול הראוטר (10.0.0.138), כל פעם מפורט אחר, וביקש להגיע בעיקר לפורט 137 אבל לפעמים גם ל-139. פעמים אחדות זה גם ניסה מכתובות IP כמו 10.0.0.2, 10.0.0.6, 10.0.0.7 דרך פורט 137 והיעד גם הוא פורט 137. ה-IP של היעד הוא 10.0.0.8.

אין לי שמץ של מושג מה המספרים האלה אומרים, אבל זה מדליק לי נורה אדומה שפתאום סתם ככה אני עומד לקבל חיבור ממחשב אחר. זה כל פעם נחסם מחדש, המחשב שלי דולק כרבע שעה וזה נחסם כבר למעלה מ-60 פעמים. גם השינויים הקלים ב-IP וביעד מטרידים אותי, כי אני לא מבין מה זה אומר וזה מתפרש אצלי כניסיונות חוזרים ונשנים של תקיפה או משהו כל פעם בדרך אחרת.

אני אשמח מאוד לדעת מה קורה, אעריך מאוד כל עזרה באשר היא.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת דרך ממשק הנתב ברשומות DHCP האם קיימים מכשירים מסויימים שמחוברים ומקבלים כתובת איפי 10.0.0.2, 10.0.0.6 וכו ... ?

תודה רבה לך על עזרתך.

איני בטוח למה התכוונת אבל נכנסתי לממש ניהול הנתב ובדקתי בלשונית ATTACHED DEVICES. היו שם שמונה מכשירים, חלקם נטולי שם. זיהיתי שבעה, אני לא בטוח מה השמיני אבל יש PS3 מחובר לרשת, יכול להיות שזה הוא (?).

10.0.0.8 לא מצאתי, אבל עכשיו שמתי לב שהמחשב שלי מתחבר ל-0.7 וזה נורמלי כי זו הכתובת שלו. אני אמשיך לעקוב אבל בינתיים זה נראה די בסדר...

תודה על שהארת את עיני, אם למישהו יש עוד תובנות בנושא מה יכול להיות ניסיון החיבור הזה - אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח לזהות את כל שמונת המכשירים שמחוברים לך לרשת ייתכן ומישהוא מבחוץ התחבר

האם הוספת הצפנת רשת אלחוטית?

דרך אגב תסתכל פה זה אמור לענות לך על השאלה:

http://www.velocityreviews.com/forums/t305379-should-i-disable-port-137-a.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח לזהות את כל שמונת המכשירים שמחוברים לך לרשת ייתכן ומישהוא מבחוץ התחבר

האם הוספת הצפנת אלחוטית?

דרך אגב תסתכל פה זה אמור לענות לך על השאלה:

http://www.velocityreviews.com/forums/t305379-should-i-disable-port-137-a.html

אני רואה שם של חלק מהמחשבים ושל חלק אחר לא, במקום אני רואה "--", אבל בפקודת ipconfig במחשבים שאני לא רואה את שמם ברשימה אני מזהה את הכתובת (10.0.0.X).

הלינק שלך ממש הלחיץ אותי, ולצערי אין לי מושג מה זה וכיצד אני הצפנה של הרשת האלחוטית. אני אעיין במדריך של האתר עוד היום כנראה ואיישם אותו...

ליתר ביטחון אני מעלה תמונה של חיבורי ה-SYSTEM כפי שהם נראים כעת:

txik5fvw0bapq2xswe6k.png

ראוי לציין שיש ברשותי מדפסת רשת מחוברת ומשהו של שעולה עם המחשב, וראיתי בלינק שהפורטים 137 ו-139 קשורים להדפסה איכשהו...

משהו נראה חשוד? אשמח לתשובה, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...