תצוגת המסך הפכה באופן פתאומי לגוון כחול חזק, הבעיה במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצוגת המסך הפכה באופן פתאומי לגוון כחול חזק, הבעיה במחשב

lesForce

Recommended Posts

אהלן

בעת שימוש רגיל ונורמטיבי במחשב, באופן פתאומי, ללא כל שינוי או נגיעה מיוחדת מצידי, תצוגת המסך הפכה להיות בגוון כחול חזק.

עכשיו, עשיתי בדיקה עם שני מחשבים שונים, שני מסכים שונים וכמובן גם כמה כבלים שונים - והמחשב הספציפי שלי הוא גורם התקלה.

מנין יכולה לנבוע התקלה?

שוב, אני מדגיש, הגורם הוא המחשב עצמו, ולא המסך או הכבל, בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם זה קשור להגדרות המסך , כי אמרת שבחיבור למחשב אחר הוא תקין

ואם זה קורה לך גם במצב אז הבעיה היא כנראה ביציאה במחשב

אתה מחובר ללוח אם או לכרטיס מסך?

אם לכרטיס , תנסה לפרק אותו ולחבר ישירות ללוח תראה אם תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין במחשב הזה כרטיס מסך יעיודי, כך שאני מחובר ליציאת הוידיאו היחידה של הלוח עצמו.

ניסיתי לבדוק את החיבור עצמו, ואין משהו חריג. אין שום פין תקוע בעייתי, וגם חיבור הכבל נכנס בקלות.

אפילו כצעד נואש ניסיתי להתקין WIN 8 התקנה נקיה, והבעיה מופיעה לאורך כל הדרך.

יכול להיות שהכרטיס גרפי המובנה פשוט שווק? אם כן, מבחינתי המחשב עשה את שלו, אבל בכל זאת אני רוצה לתת הזדמנות, שאם כן הוא עדיין מספיק לי בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא בהחלט בשבב ה GPU המובנה של המחשב.

אני בעד לומר עליו קדיש :)

לאחר הטקס המרגש, גש לחנות המחשבים הקרובה לביתך ולרכוש כרטיס מסך זול שיקח את מקומו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסימפטום שאתה מתאר הוא של בעיה במחברים. יכול להיות שהכניסה בלוח האם תקולה.

בכל מקרה השיפור בביצועים שתקבל אם תוסיף כרטיס מסך, אפילו הזול ביותר, הוא פשוט עצום, אז אולי עדיף לך לעזוב את זה ולקנות כרטיס זול כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה השיפור בביצועים שתקבל אם תוסיף כרטיס מסך, אפילו הזול ביותר, הוא פשוט עצום, אז אולי עדיף לך לעזוב את זה ולקנות כרטיס זול כלשהו.

שיפור בביצועים של מה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מטעה..

כל הממשק הגראפי של המחשב משתמש ביכולות של המעבד של הכרטיס מסך ובכך למעשה חוסך משאבים מהציפ שנמצא על הלוח,

גם אם זה מינורי , עדיין זה נותן שיפור .

תעשה שיעורי בית לפני שאתה מסיק מסקנות לא נכונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...