מבקש עזרה בנוגע לטעות שעשיתי ברישום לXBOX LIVE - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בנוגע לטעות שעשיתי ברישום לXBOX LIVE

shl1234

Recommended Posts

[table][tr][td] [/td][td] נרשמתי לשירות LIVE GOLD עם כתובת ישראלית

ועכשיו אני לא יכול לשחק נגיד COD החדש כי צריך להוריד מהחנות מפות חינמיות

והוא לא נותןהצלחתי למצוא באינטרנט את המדריך הזה

השירות' יש לבחור מדינה אחרת ולתת בה כתובת קיימת ומיקוד מדוייק (הבדיקה של הכתובת נעשית על ידי השוואת המיקוד לטבלאות שיש בשירות). כעקרון בחירת הארץ קובעת גם לאיזה שרתים תהיו מחוברים ולכן שחקנים בארץ בוחרים בדרך כלל באנגליה או בארצות הברית (בגלל השפה). השירות לא משווה בין הכתובת המוכנסת לבין ה-IP של שירות האינטרנט שלכם, ולכן ניתן כעקרון להשתמש בכל כתובת שמוצאים באינטרנט או במגזין מחו"ל. כדאי להתלבט רגע לפני שבוחרים את המדינה כי את הנתון הזה לא ניתן אחר כך לשנות – אפילו לא ע"י מסכי שינוי כתובת המשתמש הקיימים באתר ניהול החשבון של באינטרנט. אז מה זה אבוד עכשיו? אין מה לעשות?[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מהניסיון המועט בן השבוע שלי, ההרשמה לשירות live מוצמדת ליוזר ואי אפשר לשנות.

מה שאפשר לעשות עכשיו זה -

לרשום יוזר חדש ממדינה אחרת

להתחבר איתו כשבראוטר מוגדר של מדינה אחרת (צריך לשלם על שירות בשביל שיהיה מהיר ולהגדיר במחשב וכו', בשבילי זה מתוסבך אז ויתרתי..)

ובצורה זו להירשם שוב לשירות live ולהוריד את המפות

לדעתי, זה די מגוחך כל ההגבלות האלה (ואני לא מאשים את עצמה, כי זה עניין עם החברות שמפתחות ורישיונות ובלה בלה בלה).

מה שזה עושה בפועל זה דוחף אנשים (נוספים) לפריצות בשביל לגמור עם כאב הראש, ופשוט לשחק בשרתים פרוצים - הגיוני מבחינה רישיונית, לא הגיוני מבחינה כלכלית..

אישית, אני חושב שמתישהו בהמשך אתקין איזה xkey ואסגור עניין.

לבינתיים יש לי מספיק משחקים חוקיים להנות איתם בראש שקט - ואחד מהם יהיה המשחק החדש של סאוט'פארק שיוצא במרץ 2013 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...